Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 52-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 тамызда № 4-4-206 тіркелді. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 141 "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2 549 766" деген сандар "2 617 263" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 706 053" деген сандар "1 773 550" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 550 170" деген сандар "2 617 667" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
қысқы мезгілге дайындық жұмыстарына – 67 497 мың теңге;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 4 285 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.".
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2  қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
V сессиясы төрағасының
міндетін атқарушы
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 300-ІV "2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджет туралы"
шешіміне өзгерістер мен толықтыру
енгізу туралы" аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 шілдедегі № 52-V
шешіміне 1-қосымша
Исатай ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области № 52-V от 27 июля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 августа 2012 года № 4-4-206. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 7 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 26 июля 2012 года № 141 "О внесении изменений и дополнения в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 549 766" заменить цифрами "2 617 263";
цифры "1 706 053" заменить цифрами "1 773 550";
в подпункте 2):
цифры "2 550 170" заменить цифрами "2 617 667";
в пункте 8:
дополнить строкой следующего содержания:
67 497 тысяч тенге – на подготовку к зимнему периоду;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год
в сумме 4 285 тысяч тенге".
2. Приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Исполняющий обязанности
Председателя очередной V
сессии районного маслихата,
Секретарь районного маслихата              Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
от 27 июля № 52-V "О внесении
изменений и дополнения в решение
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 300-IV
"О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18606
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
43552
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
43552
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10637
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1555
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3827
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
129446
02
Әлеуметтік көмек
116247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14917
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101330
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4215
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4000
006
Тұрғын үй көмегі
1485
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8409
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18606
09
Прочие услуги в области образования
43552
464
Отдел образования района (города областного значения)
43552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10637
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1555
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3827
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
129446
02
Социальная помощь
116247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14917
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101330
002
Программа занятости
46375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4215
005
Государственная адресная социальная помощь
4000
006
Жилищная помощь
1485
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2400
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8409
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)