Әлеуметтік көмек көрсету туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 65 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 сәуірде № 4-5-160 тіркелді. Күші жойылды - Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 05 ақпандағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2013.02. 05 № 24 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына және аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХXІV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарімен наградталған аудан азаматтарына, ай сайын 2000 (екі мың) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Қызылқоға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмекті уақытылы төлеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Шаяхметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 4 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                C. Рысқалиев

Об оказании социальной помощи
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области № 65 от 11 апреля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2012 года № 4-5-160. Утратило силу - постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области № 24 от 5 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Кызылкогинского районного акимата Атырауской области № 24 от 05.02.2013.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", решением районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХXІV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Гражданам района, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд в тылу в годы Великой Отечественной войны, оказать социальную помощь в виде ежемесячных выплат в сумме 2000 (две тысячи) тенге.
2. Государственному учреждению "Кызылкогинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить своевременные выплаты социальной помощи.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаяхметова Б.
4. Настоящие постановление вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникщие с 4 января 2012 года.
Аким  района                               С. Рыскалиев