Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХІV-2 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 1 тамызда № VI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 4-5-167 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті VІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № ХХХIV-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-156 тіркелген, 2012 жылы 26 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 4 (562) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"3 526 267" деген сандар "3 426 267" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 841 143" деген сандар "2 741 143" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 7-тармақта:
"147 198" деген сандар "47 198" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы бұйрығына сәйкес 4.2.464.003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына қаралған 138715,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 4.9.464.067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес 6.2.451.002.104 "Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету" кіші бағдарламасында 332 "Жеке тұлғаларға берілетін трансферттер" ерекшелігіне қаралған 695,0 мың теңге кассалық шығыстарымен бірге 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігіне ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХIV-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № VI-1 от 1 августа 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 августа 2012 года № 4-5-167. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьеи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на VІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2011 года № ХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-156, опубликованное в районной газете "Қызылқоға" 26 января 2012 года № 4 (562)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "3 526 267" заменить цифрами "3 426 267";
цифры "2 841 143" заменить цифрами "2 741 143".
2) в пункте 7:
цифры "147 198" заменить цифрами "47 198".
2. В соответствии с приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" переносить 138 715,0 тысяч тенге предусмотренное на программу 4.2.464.003 "Общеобразовательное обучение" вместе с кассовыми расходами на  программу 4.9.464.067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
3. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" переносить 695,0 тысяч тенге предусмотренное на специфику 332 "Трансферты физическим лицам" в подпрограмме 6.2.451.002.104 "Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020" вместе с кассовыми расходами на специфику 149 "Прочие услуги и работы".

9919
452
Ауданның қаржы бөлімі
11710
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11010
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
300
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
400
453
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12036
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11876
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
160
02
Қорғаныс
2468
122
Аудан әкімінің аппараты
2468
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2468
04
Бiлiм беру
2052584
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
231171
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
228663
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2508
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1189
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1189
464
Ауданның білім бөлімі
1638435
003
Жалпы білім беру
1535662
006
Балаларға қосымша білім беру
72281
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының: мектептер, мектеп-интернаттар: (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін ұйымдардың) мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
28492
464
Ауданның білім беру бөлімі
181789
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14632
005
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17625
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1470
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

9919
452
Отдел финансов района
11710
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района
11010
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
300
010
Организация приватизации коммунальной собственности
400
453
Отдел экономики и бюджетного планирования район
12036
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района
11876
004
Капитальные расходы государственных органов
160
02
Оборона
2468
122
Аппарат акима района
2468
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2468
04
Образование
2052584
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
231171
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
228663
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2508
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1189
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1189
464
Отдел образования района
1638435
003
Общеобразовательное обучение
1535662
006
Дополнительное образование для детей и юношества
72281
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
28492
464
Отдел образования района
181789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14632
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования район
17625
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
1470
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей