Халықтың нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 51 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 наурызда № 4-7-142 тіркелді. Күші жойылды - Мақат ауданы әкімінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 121 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат ауданы әкімінің 2012.05.17 № 121 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына18-1 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін меншік түріне қарамастан мекемелерде әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Бекітілген бюджет қаражаты шегінде сәйкесінше ағымдағы қаржы жылына қамтамасыз етілсін. Іс-шараны уақытылы және толық қаржыландыруды қамтамасыз ету "Мақат аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А. Шанғалаев) жүктелсін.
3. Ауданның нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру "Атырау облысы Мақат аудандық жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесіне (Б.Таспаев) жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары П.М. Хасановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 наурызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

Об организации социальных рабочих мест для безработных граждан, относящихся к целевой группе населения
Постановление акима Макатского района Атырауской области от 11 марта 2012 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 марта 2012 года № 4-7-142. Утратило силу - постановлением акима Макатского района Атырауской области от 17 мая 2012 года № 121
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Макатского района Атырауской области от 17.05.2012 № 121.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5–4) статьи 7, статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для безработных граждан относящихся к целевой группе населения, в организациях независимо от форм собственности.
2. Обеспечить финансирование в пределах утвержденных бюджетных средств на соответствующий текущий финансовый год. Обеспечение своевременного и полного финансирования мероприятия возложить на государственное учреждение "Макатский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (Шангалаев А.).
3. Организацию социальных рабочих мест для безработных граждан района, относящихся к целевой группе возложить на государственное учреждение "Центр занятости Макатского района Атырауской области" (Таспаев Б.).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хасанова П.М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 марта 2012 года.
Аким района                                К. Кайненов