Аудан әкімиятының 2008 жылғы 08 қаңтардағы № 02 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 50 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 наурызда № 4-7-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімиятының 2008 жылғы 08 қаңтардағы № 02 "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру" туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-78 санымен тіркелген, "Мақат тынысы" газетінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 6 санында жарияланған) төмендегідей толықтыру енгізілсін:
аталған қаулының 3 қосымшасына 76 тармағымен толықтырылсын:
"76. "Мақат аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі".
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары П.М. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қайненов

О внесении дополнения в постановление районного акимата от 08 января 2008 года № 02 «Об организации общественных работ»
Постановление акима Макатского района Атырауской области от 11 марта 2012 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 марта 2012 года № 4-7-143
Руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление районного акимата от 08 января 2008 года № 02 "Об организации общественных работ" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-78, опубликованого в газете "Макат тынысы" от 8 февраля 2008 года № 6) следующее дополнение:
в приложении 3 постановления, дополнить пунктом 76:
"76. "Государственное учреждение "Макатский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Хасанова П.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Кайненов