Мақат ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 19 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қазанда № 2624 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімінің 20.02.2014 № 03 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. Маслихат депутатының сайлауларын өткізуге және олардың орналасқан жері мен шекарасын айқындауға, Мақат ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақат ауданы әкімі аппаратының басшысы Б. Ермековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Барақатов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     А. Ергужиев
10 қыркүйек 2012 жыл
Аудан әкімінің
2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 19 шешіміне қосымша
Мақат ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
1. № 191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат поселкесі, Шағырова көшесі, М. Баймұханов атындағы орта мектеп ғимараты
Шекарасы: Мақат поселкесі, Батыс 1 ауылдағы № 1-185 үйлері, 2-ауылдағы № 6-286 үйлері, 3-ауылдағы № 256-371 тұрғын үйлері және Ж. Мұқтанов көшесінің 2 қабатты № 18/1-18/3 тұрғын үйлері.
2. № 192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат поселкесі, Ж. Мұқтанов көшесі, ардагерлер үйі ғимараты
Шекарасы: Мақат поселкесі Ж. Мұқтанов көшесінің № 1-149 тұрғын үйлері, 2 қабатты 18/4,18/5 үйлері, 4 пәтерлік 2 қабатты № 1-45 үйлері және "Жаңа құрылыс" шағын ауданының № 16б-144 және 8 пәтерлік 2 қабатты № 109-112 үйлері, 4 пәтерлік 2 қабатты № 93, 96 тұрғын үйлері.
3. № 193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат поселкесі, С. Әлиев көшесі, Теміржол байланыс үйі ғимараты
Шекарасы: Мақат поселкесі, "Теміржолшылар" шағын ауданының 4 қабатты № 32/1-80/8, үйлері, 2 қабатты 16 пәтерлік КПД № 1-7 үйлері, 68 пәтерлік 3 қабатты № 7 жаңа үйі, 2 қабатты 16 пәтерлік 100/1-100/4 үйлері, 5 қабатты 3а үй және 1 қабатты № 2-20 үйлері 2 қабатты жаңа 12/1, 12/2 тұрғын үйлері.
4. № 194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат поселкесі, "Теміржолшы" шағын ауданы, Х. Санбаев атындағы орта мектеп ғимараты
Шекарасы: "Теміржолшылар" шағын ауданының 4 қабатты № 80/3- 89/1; 2 қабатты 18 пәтерлік 18/1, 18/2 үйлері; "Болашақ" шағын ауданының № 1- 6 үйлері; 16 пәтерлік КПД-5 үйі; № 42 шағын ауданының № 1-121, ЖД-12-65 тұрғын үйлері, 1 қабатты "Вокзал маңы" шағын ауданының № 2-9/2; 1 қабатты теміржолшы № 18-50 тұрғын үйлері және 1 қабатты құрылысшы № 12-15 тұрғын үйлері.
5.№ 195 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Макатского района
Решение ГУ "Аппарата акима Макатского района" Атырауской области от 10 октября 2012 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 октября 2012 года № 2624. Утратило силу - решением акима Макатского района Атырауской области от 20 февраля 2014 года № 03
Сноска. Утратило силу - решением акима Макатского района Атырауской области от 20.02.2014 № 03.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Макатскому району для проведения выборов депутата Маслихата и определить их границы и места нахождения, согласно приложению к решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима Макатского района Б. Ермекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                  А. Баракатов
СОГЛАСОВАНО
Председатель районной
избирательной комиссии                       А. Ергужиев
10 сентября 2012 год
Приложение
к решению акима № 19
от 10 октября 2012 года
Перечень избирательных участков по Макатскому району
1. Избирательный участок № 191
Место расположения: поселок Макат, улица Шагыровой, здание средней школы имени М. Баймуханова
Граница: поселок Макат, дома Западного 1 аула № 1-185, дома 2 аула № 6-286, жилые дома 3 аула № 256-371 и 2 этажные жилые дома по улице Ж. Муктанова № 18/1-18/3.
2. Избирательный участок № 192
Место расположения: поселок Макат, улица Ж. Муктанова, здание дома ветеранов.
Граница: жилые дома по улице Ж.Муктанова поселка Макат № 1-149, 2 этажные дома 18/4,18/5, 4 квартирные 2 этажные дома № 1-45 и дома микрорайона "Новостройка" № 16б-144 и 8 квартирные 2 этажные дома № 109-112, 4 квартирные 2 этажные № 93, 96.
3. Избирательный участок № 193
Место расположения: поселок Макат, улица С.Алиева, здание дома связи Железной дороги
Граница: 4 этажные дома микрорайона "Железнодорожников" поселка Макат, № 32/1-80/8, 2 этажные 16 квартирные дома КПД № 1-7, 68 квартирный 3 этажный новый дом № 7, 2 этажные 16 квартирные дома 100/1-100/4, 5 этажный дом 3а и 1 этажные дома № 2-20, 2 этажные новые жилые дома 12/1, 12/2.
4. Избирательный участок № 194
Место расположения: поселок Макат, микрорайон "Железнодорожников", здание средней школы имени Х. Санбаева
Граница: 4 этажные дома микрорайона "Железнодорожников" № 80/3- 89/1; 2 этажные 18 квартирные дома 18/1, 18/2; дома микрорайона "Болашак" № 1-6; 16 квартирный дом КПД-5; жилые дома микрорайона № 42 № 1-121, ЖД-12-65, 1 этажные дома микрорайона "Привокзальный" № 2-9/2; 1 этажные жилые дома железнодорожников № 18-50 и 1 этажные жилые дома строителей № 12-15.
5. Избирательный участок № 195

Орналасқан орны: Мақат поселкесі, Мұнайшы газетінің 60-жылдығы атындағы көшесі, № 2 бастауыш мектебі ғимараты
Шекарасы: Мақат поселкесі, "Газшылар" шағын ауданының 4 қабатты № 13а-13г, 3 қабатты № 13ж, 2 қабатты № 13д, 13е, тұрғын үйлері, Қ. Сәтпаев көшесінің 3 қабатты № 18/1, 18/5, 2 қабатты № 18/2-18/4, ЖД-18/6 және 1 қабатты №1-70, ЖД-№ 21, ЖД-23-70 үйлері, Жангелдин көшесінің № 1-51 үйлері, 1 қабатты "Газшылар" шағын ауданының № 3-32 тұрғын үйлері; 4ауылдағы № 1-245 үйлері, 2 қабатты № 2-18/2 үйлері және Л. Шахатов ауылындағы № 1/1-41, ЖД-21-70 тұрғын үйлері.
6. № 196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақат поселкесі, Бәйгі-төбе ауылы, "Бәйгі-төбе орта мектебі" ғимараты
Шекарасы: Мақат поселкесі, Бәйгі-төбе ауылындағы № 1-202 "Мұнай айдаушылар" шағын ауданының № 1/1- 22, № 402-бекеттің № 1-52 үйлері, № 472-бекеттің № 1-3-үйлер, № 377-бекеттің № 1-11- тұрғын үйлері.
7. № 199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор поселкесі, "Орталық" шағын ауданы, Мұнайшылар мәдениет сарайы
Шекарасы: Доссор поселкесі, 3 ауыл 1-198 үйлері, "Орталық" шағын ауданының № 1-251 үйлері, "Құрылыс" шағын ауданының № 1-163 тұрғын үйлері.
8.№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Доссор поселкесі, "Жолшылар" шағын ауданы, № 2 кәсіптік-техникалық мектеп ғимараты
Шекарасы: "Солтүстік" шағын ауданының № 1-16 үйлері, 7 ауылдың № 6-69 үйлері, "Шапағат" шағын ауданының № 1-64 үйлері, "Жолшылар" шағын ауданының № 1- 71 үйлері, "Орталық" шағын ауданының № 17-224 үйлері, 6 шағын ауданының № 1- 67 үйлері, "Придорожный" шағын ауданының № 19-153 үйлері, "Норвег" шағын ауданының № 1-37 үйлері және 3 қабатты № 193-204 үйлері.

Место расположения: поселок Макат, улица "60-летие газеты Мунайшы", здание начальной школы № 2
Граница: 4 этажные дома микрорайона "Газовиков" поселка Макат № 13а- 13г, 3 этажный дом № 13ж, 2 этажные дома № 13д, 13е, 3 этажные дома улицы К.Сатпаева № 18/1, 18/5, 2 этажные дома № 18/2-18/6 и 1 этажные дома № 1-70, ЖД-№ 21-70, дома по улице Жангельдина № 1-51, 1 этажные жилые дома микрорайона "Газовиков" № 3-32; дома 4 аула № 1-245, 2 этажные дома № 2, № 12/1-18/2 и жилые дома аула Л.Шахатова № 1/1-41, ЖД-21-70.
6. Избирательный участок № 196
Место расположения: поселок Макат, ауыл Байге-тобе, здание "Средней школы Байге-тобе"
Границы: дома аула Байге-тобе № 1-202, дома микрорайона "Нефтепровод" № 1/1-22, дома разъезда № 402 № 1-52, дома разъезда № 472 № 1-3, жилые дома разъезда № 377 № 1-11.
7. Избирательный участок №199
Место расположения: поселок Доссор, микрорайон "Центральный", здание дома культуры Нефтяников
Границы: поселок Доссор, дома 3 аула 1-198, дома микрорайона "Центральный" № 1-251, жилые дома микрорайона "Строительный" № 1-163.
8. Избирательный участок № 200
Место расположения: поселок Доссор, микрорайон "Дорожников", здание пофессионально-технической школы № 2
Границы: дома микрорайона "Северный" № 1-16, дома 7 аула № 6-69, дома микрорайона "Шапагат" № 1-64, дома микрорайона "Дорожников" № 1-71, дома микрорайона "Центральный" № 17- 224, дома микрорайона 6 № 1-67, дома микрорайона "Придорожный" № 19- 153, дома микрорайона "Норвег" № 1- 37 и 3 этажные дома № 193- 204.