Аудандың мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 ақпандағы № 10-V шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 наурызда № 4-8-220 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХІV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4-8-218 санымен тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 885 640" саны "5 872 041" санымен ауыстырылсын;
"784 282" саны "838 059" санымен ауыстырылсын;
"5 072 010" саны "5 004 634" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 885 640" саны "5 874 319" санымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
бесінші абзацтағы "50 820" саны "47 827" санымен ауыстырылсын;
4) 10-тармақтағы "238 952" саны "157 170" санымен ауыстырылсын;
5) 15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауданның 8 елді мекеніне су тазарту қондырғысы мен су желілерін жаңғырту мен құрылыс жұмысына және 7 елді мекеніне су құбыры желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 859 337 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттері бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ганюшкин селосындағы су тазарту құрылымын жаңғыртуға 177 889 мың теңге;
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту құрылымын мен су желісінің құрылысына 74 564 мың теңге;
Д. Нұрпейісова разъезіндегі су тазарту құрылымын мен су желісінің құрылысына 73 752 мың теңге;
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту құрылымын мен су желісінің құрылысына 176 863 мың теңге;
Богатый (Амангелді) елді мекеніндегі су тазарту құрылымын мен  су желісінің құрылысына 101 365 мың теңге;
Приморье селосындағы су тазарту құрылымын жаңғыртуға 1 620 мың теңге;
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысын жалғастыруға 95 964 мың теңге;
Нұржау селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 640 мың теңге;
Орлы селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 520 мың теңге;
Дәшін селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 1960 мың теңге;
Ақкөл селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 1000 мың теңге;
Утера селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 6000 мың теңге;
Ганюшкин селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 3000 мың теңге;
Приморье селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжаттар жасақтауға 4200 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 10 февраля 2012 года № 10-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 марта 2012 года № 4-8-220. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV"О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-218) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 885 640" заменить цифрами "5 872 041";
цифры "784 282" заменить цифрами "838 059";
цифры "5 072 010" заменить цифрами "5 004 634";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 885 640" заменить цифрами "5 874 319";
3) в пункте 9:
в пятом абзаце цифры "50 820" заменить цифрами "47 827";
4) в пункте 10 цифры "238 952" заменить цифрами "157 170";
5) пункт 15 изложить в новой редакции:
"15.Учесть, что в районном бюджете на 2012 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты развития для реконструкции, строительства водоочистных сооружений и водопроводных линий в 8 населҰнных пунктах и для разработки проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в 7 населенных пунктах в сумме 859 337 тысяч тенге, из них:
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Ганюшкино на сумму 177 889 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл на сумму 74 564 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в разъезде Д.Нурпейсова на сумму 73 752 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка на сумму 176 863 тысяч тенге;
Строительство водоочистного сооружения и водопроводных сетей в населенном пункте Богатый (Амангелди) на сумму 101 365 тысяч тенге;
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Приморье на сумму 1620 тысяч тенге;
На продолжение строительства водоочистного сооружения и водопроводных сетей в селе Жыланды на сумму 95 964 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Нуржау на сумму 640 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Орлы на сумму 520 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Дашино на сумму 1960 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Аккол на сумму 1000 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Утера на сумму 6000 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных линий в селе Ганюшкино на сумму 3000 тысяч тенге;
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Приморье на сумму 4200 тысяч тенге;

Приморье селосындағы су тазарту құрылымының құрылысына 140 000 мың теңге".
6) Шешім мазмұны төмендегідей тармақтармен толықтырылсын:
"20. Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету бағдарламасына 4000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін".
"21. Ұлы Отан соғысы ардагерлері, Ауған соғысы ардагерлеріне және Чернобыль АЭС-нің апатының зардаптарын жоюға қатысушылары мен мүгедектеріне материалдық көмекке 1555 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 6-шы қосымша осы шешімнің 3-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

Строительство водоочистного сооружения в селе Приморье на сумму 140 000 тысяч тенге".
6) Содержание решения дополнить следующими пунктами:
"20. Учесть, что на программу обеспечение жильем отдельных категориий граждан из областного бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 4000 тысяч тенге";
"21. Учесть, что на материальную помощь ветеранам Великой Отечественной войны, ветеранам Афганской войны, участникам и инвалидам ликвидации последствий аварий на Чернобыльской АЭС предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 1555 тысяч тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне  біліктілік санаты үшін қосымша ақының  мөлшерін ұлғайту
44658
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
54352
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
54352
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10628
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
22773
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17055
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3263
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
336619
2
Әлеуметтiк көмек
308352
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ  әкiмiнің аппараты
24795
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек  көрсету
24795
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
283557
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
70768
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
48718
006
Тұрғын үй көмегi
4923
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28039
010
Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
106490
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2225
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындагы өзге де қызметтер
28267
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
28267
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25545
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу және жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
44658
9
Прочие услуги в области образования
54352
464
Отдел образования района (города областного значения)
54352
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22773
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17055
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3263
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
336619
2
Социальная помощь
308352
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24795
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24795
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
283557
002
Программа занятости
70768
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9000
005
Государственная адресная социальная помощь
48718
006
Оказание жилищной  помощи
4923
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28039
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
106490
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2225
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28267
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25545
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

160119
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
105500
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
102271
Ганюшкин селосындағы су тазарту құрылымы мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
105808
Афанасьев елді мекеніне су құбырының құрылыс жұмысына
121554
467
006
О15
жергілікті бюджет қаражаты  есебінен
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
119102
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
65556
Ганюшкин селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
177889
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
74564
Д. Нұрпейісова разъезіндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
73752
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
176863
Богатый (Амангелді) елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
101365
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысын жалғастыруға
95964
Нұржау селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
640
Орлы селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
520
Дәшін селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1960
Ақкөл селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1000
Утера селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
6000
Ганюшкин селосындағы су желісін жаңғыртуға жобалау сметалық құжат жасақтауға
3000
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
4200
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына
140000
Барлығы
1939247

160119
Строительство водоочистных сооружений с водопроводными внутрипоселковыми сетями в населенных пунктах Шагырлы, Жасарал, Куйген
105500
Строительство водоочистных сооружения с водопроводными внутрипоселковыми сетями в  населенных пунктах Шестой, Каспий
102271
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в селе  Ганюшкино
105808
Строительство водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
121554
467
006
015
За счет средств местного бюджета
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
119102
Строительство водоочистных сооружений и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
65556
Реконструкция водоочистного сооружения  в селе Ганюшкино
177889
Строительство водоочистного сооружения и внутрипоселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
74564
Строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в разъезде Д.Нурпейсова
73752
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
176863
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Богатый (Амангелди)
101365
Реконструкция водоочистных сооружений в селе Приморье
1620
Продолжение строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в селе Жыланды
95964
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Нуржау
640
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Орлы
520
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Дашино
1960
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Аккол
1000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Утера
6000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию  водопроводных линий в селе Ганюшкино
3000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Приморье
4200
Строительство водоочистного сооружения в селе Приморье
140000
Итого:
1939247