2012 жылғы бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 мамырдағы № 42-V шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда № 4-8-225 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы № 120-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.02.06 № 120-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тарамағының 15) тармақшасына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 422-бабына сәйкес және Құрманғазы ауданы бойынша салық басқармасының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 671 ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 235-ХХV "2010 жылға дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға ойын бизнесі саласында көрсеткен қызметіне тіркелген салық ставкаларының мөлшері туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылдың 27 қаңтарында № 4-8-180 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2010 жылдың 11 ақпанында № 7 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2012 год
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 8 мая 2012 года № 42-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июня 2012 года № 4-8-225. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 6 февраля 2013 года № 120-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 06.02.2013 № 120-V
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и на основании предложения налогового управления по Курмангазинскому району от 2 мая 2012 года № 671 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размер единых ставок фиксированного налога на 2012 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 235-ХХV "Об установлении размера ставок индивидуальным предпринимателям и юридическим лицам, осуществляющих игровой бизнес на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-180 от 27 января 2010 года, опубликовано 11 февраля 2010 года в газете "Серпер" № 7).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2012 года.