Аудандың мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 тамыздағы № 68-V шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 4-8-231 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-218 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2012 жылы 8 наурызда № 10 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 649 264" саны "5 693 164" санымен ауыстырылсын;
"4 781 857" саны "4 825 757" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 651 542" саны "5 695 442" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 6) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "0" саны "1 216" санымен ауыстырылсын;
4) 20-тармақта:
"4 000" саны "3 900" санымен ауыстырылсын.
5) Шешім келесі мазмұндағы тармақтармен толықтырылсын:
"23. Бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 32 100 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Балқұдық орта мектебіне – 7 500 мың теңге;
Сүйіндік орта мектебіне – 8 000 мың теңге;
Лабай орта мектебіне – 3 600 мың теңге;
Ш. Тұржанов орталау мектебіне – 3 000 мың теңге;
Д. Нұрпейсова атындағы балалар музыкалық мектебіне – 5 000 мың теңге;
Сүйіндік селолық мәдениет үйіне – 5 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 2 августа 2012 года № 68-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 августа 2012 года № 4-8-231. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном правлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-218, опубликовано 8 марта 2012 года в газете "Серпер" № 10) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 649 264" заменить цифрами "5 693 164";
цифры "4 781 857" заменить цифрами "4 825 757";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 651 542" заменить цифрами "5 695 442";
3) в подпункте 6) пункта 1:
в третьем абзаце цифру "0" заменить цифрами "1 216";
4) в пункте 20:
цифры "4 000" заменить цифрами "3 900";
5) Решение дополнить пунктами следующего содержания:
"23. Учесть, что на работы по подготовке к зиме бюджетных организаций из областного бюджета предусмотрен целевой трансферт в сумме 32 100 тысяч тенге, из них:
Балкудукской средней школе – 7 500 тысяч тенге;
Суюндукской средней школе – 8 000 тысяч тенге;
Лабайской средней школе – 3 600 тысяч тенге;
неполной средней школе имени Ш. Туржанова – 3 000 тысяч тенге;
детской музыкальной школе имени Д. Нурпейсовой – 5 000 тысяч тенге;
Суюндукскому дому культуры – 5 000 тысяч тенге;

24. Ганюшкин селосындағы орталық жылу қазандығына жөндеу жұмыстарын жүргізуге 11 900 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
VІІ сессиясының төрағасы                   Б. Бекжанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 2 тамыздағы
№ 68-V шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 452-ХХХХІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті туралы
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

24. Учесть, что на ремонт центральной котельной в селе Ганюшкино из областного бюджета предусмотрен целевой трансферт в сумме 11 900 тысяч тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VІІ сессии
районного маслихата                        Б. Бекжанов
Секретарь районного маслихата              Р. Султанияев
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 68-V от 2 августа 2012 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 452-ХХХХІV от 14 декабря 2011 года
О районном бюджете на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

2000
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
44658
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
132601
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
132601
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10988
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
21897
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17055
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3263
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
72900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
327341
2
Әлеуметтiк көмек
299074
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
24795
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24795
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
274279
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
82330
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
9000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
38718
006
Тұрғын үй көмегi
3423
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
37039
010
Үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1926
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
86490
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3885
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28267
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
28267
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
44658
9
Прочие услуги в области образования
132601
464
Отдел образования района (города областного значения)
132601
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10988
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21897
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17055
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3263
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
327341
2
Социальная помощь
299074
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24795
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24795
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274279
002
Программа занятости
82330
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9000
005
Государственная адресная социальная помощь
38718
006
Оказание жилищной помощи
3423
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37039
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1926
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86490
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3885
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28267
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения