Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 қазандағы № 77-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қазанда № 2636 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-218 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2012 жылы 8 наурызда № 10 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 693 164" саны "5 301 194" санымен ауыстырылсын;
"838 059" саны "816 310" санымен ауыстырылсын;
"23 981" саны "26 294" санымен ауыстырылсын;
"5 367" саны "24 840" санымен ауыстырылсын;
"4 825 757" саны "4 433 750" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 695 442" саны "5 303 472" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 3) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "0" саны "5 280" санымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 6) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "1 216" саны "5 280" санымен ауыстырылсын;
5) 9 тармақта:
үшінші абзацындағы "67 752" саны "76 352" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацындағы "17 055" саны "16 575" санымен ауыстырылсын;
6) Шешім келесі мазмұндағы тармақтармен толықтырылсын:
"25. Білім беру мекемелеріне күрделі жөндеу жүргізуге жобалау-сметалық құжаттар жасақтау үшін 10 924 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
26. Орлы селолық мәдениет үйіне күрделі жөндеу жүргізуге жобалау-сметалық құжаттар жасақтау үшін 824 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
27. Аудан бойынша жалпы білім беру мектептерінде оқитын аз қамтылған отбасылардың балаларын ыстық тамақпен қамтуға 20 121 мың теңге;
Аудан бойынша жалпы білім беру мектептерінде оқушыларға ыстық тамақ беруді ұйымдастыру үшін құрал жабдықтарды сатып алуға 31 197 мың теңге;
Білім беру мекемелерінің қызметкерлеріне желтоқсан айына жеткіліксіз еңбек ақыны төлеуге 31 523 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 17 октября 2012 года № 77-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 октября 2012 года № 2636. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-218, опубликовано 8 марта 2012 года в газете "Серпер" № 10) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 693 164" заменить цифрами "5 301 194";
цифры "838 059" заменить цифрами "816 310";
цифры "23 981" заменить цифрами "26 294";
цифры "5 367" заменить цифрами "24 840";
цифры "4 825 757" заменить цифрами "4 433 750";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 695 442" заменить цифрами "5 303 472";
3) в подпункте 3) пункта 1:
в третьем абзаце цифру "0" заменить цифрами "5 280";
4) в подпункте 6) пункта 1:
в третьем абзаце цифры "1 216" заменить цифрами "5 280";
5) в пункте 9:
в третьем абзаце цифры "67 752" заменить цифрами "76 352";
в пятом абзаце цифры "17 055" заменить цифрами "16 575".
6) Содержание решения дополнить следующими пунктами:
"25. Учесть, что на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт объектов образования предусмотрен целевой трансферт из областного бюджета в сумме 10 924 тысяч тенге.
26. Учесть, что на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт Орлинского сельского дома культуры предусмотрен целевой трансферт из областного бюджета в сумме 824 тысяч тенге.
27. 20 121 тысяч тенге на обеспечение горячим питанием детей из малообеспеченных семей, учащихся в общеобразовательных школах района;
31 197 тысяч тенге на приобретение оборудования для обеспечения горячим питанием учащихся в общеобразовательных школах района;

Ганюшкин мектеп интернаты жанынан сауықтыру лагеріне жаратылған шығындарды өтеуге 1 200 мың теңге;
Азғыр, Сүйіндік өңірлеріндегі 8 мектепке жаңа жылу қазаны орнатылуына байланысты қажетті сұйық отын сатып алуға 10 010 мың теңге;
2012 жылдың 1 қаңтарына білім беру саласы бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге 9 009 мың теңге көзделгені ескерілсін;
28.10.1.453.006. "Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер" бағдарламасының 512 "Қарыз алушы банктерге берілетін бюджеттік кредиттер" ерекшелігі бойынша жұмсалған 21 843 000 теңге кассалық шығындарды 519 "Өзге де ішкі бюджеттік кредиттер" ерекшелігіне жылжытылсын".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1 200 тысяч тенге на погашение расходов оздоровительного лагеря при Ганюшкинской школы интернат;
10 010 тысяч тенге на приобретение жидкого топлива, в связи с установлением новых котлов в 8-ми школах Азгирского и Суюндукского региона;
Учесть, что предусмотрена сумма в размере 9 009 тысяч тенге на погашение кредиторской задолженности в сферах образования на 1 января 2012 года.
28. Произведенные кассовые расходы по специфике 512 "Бюджетные кредиты для банков заемщиков" программы 10.1.453.006. "Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы" в сумме 21 843 000 тенге перенести на специфику 519 "Прочие внутренние бюджетные кредиты".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

993
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
2514215
003
Жалпы бiлiм беру
2383074
006
Балалар үшiн қосымша бiлiм беру
84483
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2000
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі), арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар); мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
44658
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
145939
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
145939
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10988
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
21897
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16575
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3263
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
92583
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
305495
2
Әлеуметтiк көмек
276292
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
24795
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24795
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
251497
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
83760
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8675
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
29718
006
Тұрғын үй көмегi
1063
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек

993
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
993
464
Отдел образования района (города областного значения)
2514215
003
Общеобразовательное обучение
2 383 074
006
Дополнительное образование для детей
84483
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного, среднего, общего среднего образования: школы, школ-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей, организаций для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
44658
9
Прочие услуги в области образования
145939
464
Отдел образования района (города областного значения)
145939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10988
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21897
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16575
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3263
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
92583
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
305495
2
Социальная помощь
276292
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24795
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24795
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
251497
002
Программа занятости
83760
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8675
005
Государственная адресная социальная помощь
29718
006
Оказание жилищной помощи
1063
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

50410
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысын жалғастыруға
48790
Нұржау селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
640
Орлы селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
520
Дәшін селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1960
Ақкөл селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1000
Утера селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
6000
Ганюшкин селосындағы су желісін жаңғыртуға жобалау сметалық құжат жасақтауға
5000
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
4200
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1400
467 006 019 бағдарламасы бойынша
447462
467
003
015
жергілікті бюджет қаражаты  есебінен
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе сатып алу)
1200
Барлығы
1190144

50410
Реконструкция водоочистных сооружений в селе Приморье
1620
Продолжение строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в селе Жыланды
48790
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Нуржау
640
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Орлы
520
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Дашино
1960
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Аккол
1000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Утера
6000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных линий в селе Ганюшкино
5000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Приморье
4200
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Жыланды
1400
по программе 467 006 019
447462
467
003
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья для государственного коммунального жилищного фонда
1200
Итого:
1190144