"Оңтүстік Қазақстан облысының Бәйдібек, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Сарыағаш, Түлкібас, Төлеби аудандарындағы су қорғау аймақтары мен белдеулері және олардың шаруашылық пайдалану режимі туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 314 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 ақпандағы N 48 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 наурызда N 2071 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 201 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 30.07.2013 № 201 қаулысымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Оңтүстік Қазақстан облысының Бәйдібек, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Сарыағаш, Түлкібас, Төлеби аудандарындағы су қорғау аймақтары мен белдеулері және олардың шаруашылық пайдалану режимі туралы» Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 314 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2066 тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 14 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының қазақша мәтініндегі 4-тармағындағы «бірінші» деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.Ә.Бектаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Е.Айтаханов
Облыс әкімінің орынбасары                  Б.Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е.Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р.Исаева

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года № 314 "О водоохранных зонах и полосах и режиме их хозяйственного использования на территориях Байдибекского, Казыгуртского, Ордабасинского, Сайрамского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Толебийского районов Южно-Казахстанской области"
Постановление областного акимата Южно-Казахстанской области N 48 от 21 февраля 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 марта 2012 года N 2071. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 30 июля 2013 года N 201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 30.07.2013 N 201.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года № 314 «О водоохранных зонах и полосах и режиме их хозяйственного использования на территориях Байдибекского, Казыгуртского, Ордабасинского, Сайрамского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Толебийского районов Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2066, опубликовано 10 января 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 3) следующее изменение:
в казахском тексте, в пункте 4 постановления слово «бірінші» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бектаева А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Первый заместитель акима области           Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  Е.Айтаханов
Заместитель акима области                  Б.Алиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  С.Каныбеков
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е.Садыр
Начальник управления финансов области      Р.Исаева