"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы N 4/41-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 маусымда N 2076 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«308 737 489» деген цифрлар «309 412 672» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«14 067 626» деген цифрлар «14 316 928» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«13 690» деген цифрлар «413 837» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«294 654 673» деген цифрлар «294 680 407» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «308 974 433» деген цифрлар «309 649 616» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2012 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Шардара ауданы, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 64 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 77 пайыз;
облыстық бюджетке:
Шардара ауданы, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Шардара ауданынан – 36 пайыз;
Шымкент қаласынан – 23 пайыз болып белгіленсін.»;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области № 4/41-V от 30 мая 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 5 июня 2012 года № 2076. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «308 737 489» заменить цифрами «309 412 672»;
цифры «14 067 626» заменить цифрами «14 316 928»;
цифры «13 690» заменить цифрами «413 837»;
цифры «294 654 673» заменить цифрами «294 680 407»;
в подпункте 2) цифры «308 974 433» заменить цифрами «309 649 616»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
в бюджет Шардаринского района – 64 процента;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 77 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
от Шардаринского района – 36 процентов;
от города Шымкент – 23 процента.»;

106 246
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
87 584
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
7 370
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
16 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 500
04
Бiлiм беру
49 796 415
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
7 083 820
261
Облыстың білім басқармасы
7 083 820
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 873 259
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
8 206 465
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 763 055
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 404 057
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
358 998
261
Облыстың білім басқармасы
5 443 410
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 275 258
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 832 475
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
48 887
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 406 945
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
578 015
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
394 240
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету

106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
87 584
015
Организация содержания служебных животных
7 370
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
16 642
271
Управление строительства области
12 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 500
04
Образование
49 796 415
1
Дошкольное воспитание и обучение
7 083 820
261
Управление образования области
7 083 820
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 873 259
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 210 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
8 206 465
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 763 055
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 404 057
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
358 998
261
Управление образования области
5 443 410
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 275 258
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 832 475
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
48 887
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 406 945
253
Управление здравоохранения области
578 015
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
394 240
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования

183 775
261
Облыстың білім басқармасы
7 828 930
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 437 699
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 892 549
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 941
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 941
261
Облыстың білім басқармасы
5 113 952
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 593
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
175 441
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
457 651
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
139 781
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 367 356
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 718 656
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер

183 775
261
Управление образования области
7 828 930
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 437 699
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
22 892 549
253
Управление здравоохранения области
59 941
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 941
261
Управление образования области
5 113 952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 593
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
175 441
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
457 651
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
139 781
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 367 356
271
Управление строительства области
17 718 656
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

6 590 292
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 802 470
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 325 894
05
Денсаулық сақтау
57 906 837
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 081 856
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 856
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
667 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
169 422
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
241 363
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 798 365
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 798 365
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 453 526
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
219 803
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
377 073
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
101 158
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
502 811
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
250 540
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 390 628
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
58 736
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 444 090
4
Емханалар
23 073 012
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 073 012
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету

6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
9 802 470
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 325 894
05
Здравоохранение
57 906 837
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 081 856
253
Управление здравоохранения области
1 081 856
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
667 959
006
Услуги по охране материнства и детства
169 422
007
Пропаганда здорового образа жизни
241 363
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
14 798 365
253
Управление здравоохранения области
14 798 365
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 453 526
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
219 803
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
377 073
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
101 158
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
502 811
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
250 540
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 390 628
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
58 736
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 444 090
4
Поликлиники
23 073 012
253
Управление здравоохранения области
23 073 012
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 378 491
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
565 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 453 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 426
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
176 742
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 742
2
Коммуналдық шаруашылық
24 142 068
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
24 142 068
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 205
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 757
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
8 038 892
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
11 153 855
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
2 674 774
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 137 585
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 378 491
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
565 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 453 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
97 426
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
176 742
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
176 742
2
Коммунальное хозяйство
24 142 068
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
24 142 068
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
90 205
005
Капитальные расходы государственного органа
6 757
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
8 038 892
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
11 153 855
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
2 674 774
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 137 585
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

145 983
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 688 717
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
7 688 717
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 688 717
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 688 717
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 584 008
1
Ауыл шаруашылығы
9 962 827
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 898 111
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 998
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
492 058
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 792
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 271 098
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 196 599
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
310 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 372 904
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 950 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
27 753
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 817
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 492
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 716
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

145 983
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 688 717
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
7 688 717
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 688 717
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
7 688 717
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 584 008
1
Сельское хозяйство
9 962 827
255
Управление сельского хозяйства области
9 898 111
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
97 998
002
Поддержка семеноводства
492 058
003
Капитальные расходы государственного органа
5 792
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 271 098
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 196 599
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
310 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 372 904
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 950 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
27 753
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 817
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 492
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 716
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов

159 700
2
Әлеуметтiк көмек
229 249
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
229 249
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
229 249
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
160 059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
160 059
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 269
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 790
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 630 350
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 777 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 777 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 750 000
2
Коммуналдық шаруашылық
16 803 350
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 803 350
001
Жергілікті деңгейде Энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 185
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5 655 239
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
10 068 535
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
949 391
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
3
Елді-мекендерді абаттандыру
50 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
50 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

159 700
2
Социальная помощь
229 249
256
Управление координации занятости и социальных программ области
229 249
003
Социальная поддержка инвалидов
229 249
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
160 059
256
Управление координации занятости и социальных программ области
160 059
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 269
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 790
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 630 350
1
Жилищное хозяйство
2 777 000
271
Управление строительства области
2 777 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
500 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 750 000
2
Коммунальное хозяйство
16 803 350
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 803 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
80 185
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 655 239
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 068 535
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
949 391
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
50 000
3
Благоустройство населенных пунктов
50 000
271
Управление строительства области
50 000
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство