"Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 бірлескен шешімі мен қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы N 4/37-V Шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 маусымдағы N 202 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 тамызда N 2094 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. «Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/16-V және Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 90 бірлескен шешімі мен қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2073-нөмірімен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі 56 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен шешім және қаулының қосымшасы осы бірлескен шешімнің және қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Ә.Досболов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б.Оспанов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б.Әлиев
Облыс әкімінің Орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Тұяқбаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е.Садыр
Оңтүстік Қазақстан облысы
қаржы басқармасының бастығы                Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2012 жылғы
30 мамырдағы № 4/37-V және
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
27 маусымдағы № 202 бірлескен
шешімі мен қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2012 жылғы
24 ақпандағы № 2/16-V және
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
15 наурыздағы № 90 бірлескен
шешімі мен қаулысына қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Әкімшілік аумақтық бірлік
1 шаршы метр жердің базалық ставкасы (теңгеде)
1
Шымкент қаласы

О внесении изменений в совместное решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2012 года № 2/16-V и постановление Южно-Казахстанского областного акимата от 15 марта 2012 года № 90 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Южно-Казахстанской области"
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 4/37-V от 30 мая 2012 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 202 от 27 июня 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 1 августа 2012 года за N 2094
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в совместное решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2012 года № 2/16-V и постановление Южно-Казахстанского областного акимата от 15 марта 2012 года № 90 «Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2073, опубликовано 9 апреля 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 39) следующее изменение:
приложение к указанному совместному решению и постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному решению и постановлению.
2. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата   А.Досболов
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Первый заместитель акима области           Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б.Алиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  С.Каныбеков
Заместитель акима области                  С.Туякбаев
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Южно-Казахстанской области                 Е.Садыр
Начальник управления финансов
Южно-Казахстанской области                 Р.Исаева
Приложение к совместному решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 30 мая 2012 года
№ 4/37-V и постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 27 июня 2012 года № 202
Приложение к совместному решению
Южно-Казахстанского областного
маслихата от 24 февраля 2012 года
№ 2/16-V и постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 15 марта 2012 года № 90
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Административно-территориальная единица
Базовая ставка 1 квадратного метра земли (в тенге)
1
город Шымкент