"2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 наурыздағы 3/16-5с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда № 14-1-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы № 2/14-V "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2070 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 48 898 034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 153 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 600 594 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 054 905 мың теңге;
2) шығындар – 49 423 843 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 488 625 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 375 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 014 434 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 014 434 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу – 699 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 марта 2012 года № 3/16-5с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 15 марта 2012 года № 14-1-158. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2012 года № 2/14-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2070, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 898 034 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 153 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 89 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 600 594 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 054 905 тысяч тенге;
2) затраты – 49 423 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 488 625 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 375 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 014 434 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 014 434 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов – 699 000 тысяч тенге;

қарыздар түсімі – 1 500 000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 434 мың теңге.»;
2 тармақ тоғызыншы бөлікпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға – 1 833 537 мың теңге.»;
3 тармақтың екінші бөлігіндегі «437 414» деген сандар «44 816» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші бөлігіндегі «251 512» деген сандар «228 598» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші бөлігіндегі «764 497» деген сандар «618 564» деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы бөлігі алып тасталсын;
жетінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 25 000 мың теңге.»;
4 тармақтағы «395 435» деген сандар «295 435» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюға – 100 000 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.»;

поступление займов – 1 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 434 тысяч тенге.»;
пункт 2 дополнить частью девять следующего содержания:
«изъятие земельных участков для государственных нужд – 1 833 537 тысяч тенге.»;
во второй части пункта 3 цифры «437 414» заменить цифрами «44 816»;
в четвертой части цифры «251 512» заменить цифрами «228 598»;
в пятой части цифры «764 497» заменить цифрами «618 564»;
часть шестую исключить;
дополнить частью семь следующего содержания:
«развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 25 000 тысяч тенге.»;
в пункте 4 цифры «395 435» заменить цифрами «295 435»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены средства на предупреждение и ликвидацию чрезвычайных ситуаций в масштабе города – 100 000 тысяч тенге.»;

аталған шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Сатқанбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 11 наурыздағы
№ 3/16-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61/479-4с шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е.Сатканбаев
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 11 марта 2012 года № 3/16-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с
Бюджет города Шымкент на 2012 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы