Қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 181 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 маусымда N 14-2-130 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалаcы әкімдігінің 16.02.2015 № 131 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағы негізінде, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн: елді мекендер аумақтарын көрiктендiру және тазалау.
2. Қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаға сотталғандармен жазаны өтеу орны: «Қызмет-Сервис-Арыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
3. Ауыл округтерінің әкімдері Арыс аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келiсiмiмен қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тізімдерін соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ділдәбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Сыдықов

Об определении видов общественных работ для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 10 мая 2012 года № 181. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 14 июня 2012 года № 14-2-130. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 131
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 16.02.2015 № 131.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания: благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: Товарищество с ограниченной ответственностью «Қызмет-Сервис-Арыс».
3. Акимам сельских округов по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией Арысского района ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Дилдабекова Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                К.Сыдыков