Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы № 7/38-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қыркүйекте № 2102 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихат аппаратының 11.01.2013 № 3 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 50/311-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-120 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 3-4 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кiрiстер – 5390326 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 770316 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5247 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 44003 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4570760 мың теңге;
2) шығындар – 5459640 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6293 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 августа 2012 года № 7/38-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 6 сентября 2012 года № 2102. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата маслихата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11.01.2013 № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-2-120, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Арыс ақиқаты» за № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 5390326 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 770316 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5247 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44003 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4570760 тысяч тенге;
2) затраты – 5459640 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6293 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 7281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 75607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75607 мың теңге.»;
Аталған шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Б.Тоқсейітов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ.Баймурзаев
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 29 тамыздағы
№ 7/38-V шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 50/311-IV шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – - 75607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75607 тысяч тенге.»;
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Б.Токсейтов
Секретарь городского маслихата             К.Баймурзаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 29 августа 2012 года № 7/38-V
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 20 декабря 2011 года № 50/311-IV
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ