2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 26 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 наурызда № 14-3-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімі аппаратының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 01-3-1/1910 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімі аппаратының 29.03.2013 № 01-3-1/1910 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 7-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысы 2012 жылға белгіленген ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. «Кентау қалалық еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыға сәйкес 2012 жылы қоғамдық жұмыстарға жергілікті бюджеттен қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Алимановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н.Қалмұрзаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 14 ақпандағы
№ 26 қаулысымен бекітілген
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Жұмыстың ңақты жағдайлары
Қаржыландыру көздері
1
«Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Мәдениет сарайына қарасты тазалық және жөндеу жұмыстарын жүргізу. Мәдени іс-шараларына дайындық және шаруашылық мәселелерге байланысты көмек көрсету
Ғимараттың пайдалы алаңы 2152,52 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
2
«Кентау қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі»
Көгалдандыру, көркейту және санитарлық - тазалық жұмыстарын жүргізу
432 000 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
3
«Байылдыр ауыл әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, көркейту және санитарлық - тазалық жұмыстарын жүргізу
65 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
4
«Ащысай ауыл әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу, көгалдандыру, ағаш отырғызу.
2610 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
5
«Хантағы ауыл әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу, көгалдандыру, көркейту және санитарлық – тазалық жұмыстарын жүргізу.
100 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
6
«Қарнақ ауыл әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауыл көшелерін сыпыру, қоқыстарын тазалау. Ағаш отырғызу, күту, ақтау.
162000 шаршы метр
Жұмыс уақытының қалыпты ұзақтығы-аптасына 40 сағат. Екі демалыс күні бар бес күндік жұмыс аптасы
Жергілікті бюджет
Ескертпе: Жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарда жұмыс істеу мерзімі 6 ай. Іс-жүзінде қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс, қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi қалалық бюджетте қоғамдық жұмыстарды өткізуге қарастырылған қаражат шегінде өзгеруі мүмкін.

О организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года № 26. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 6 марта 2012 года № 14-3-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 01-3-1/1910)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Кентау Южно-Казахстанской области от 29.03.2013 № 01-3-1/1910).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 7 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций на 2012 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ.
2. Утвердить размер оплаты труда участников общественных работ в размере установленной минимальной заработной платы на 2012 год.
3. Государственному учреждению «Кентауский городской отдел занятости и социальных программ» обеспечить на основании данного постановления направление безработных на общественные работы согласно сумм, предусмотренных в пределах финансовых средств из местного бюджета на 2012 год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Алиманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н.Калмурзаев
Утвержден
постановлением акимата города
Кентау от 14 февраля 2012 года № 26
Перечень организаций на 2012 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ
Наименование организаций
Вид и объем общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия труда
Источник финансирования
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Дворец культуры имени Ш.Калдаякова»
Проведение очистных, ремонтных работ на территории Дворца культуры. Оказание помощи в организации культурных мероприятий и хозяйственных работ
2152,52 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
2
Государственное учреждение «Кентауский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог»
Проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистных работ.
432000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Байылдыр»
Проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистных работ
65 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ащысай»
Оказание помощи в организации социально-значимых работ, озеленение, посадка деревьев.
2610 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хантаги»
Оказание помощи в организации социально-значимых работ, проведение озеленения, благоустройства и санитарно-очистные работ.
100 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карнак»
Уборка улиц села, очистка мусора. Посадка деревьев, уход за ними и побелка.
162000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени - 40 часов в неделю. Пятидневная рабочая неделя с двумя выходными днями
Местный бюджет
Примечание: Продолжительность труда участников общественных работ 6 месяцев. В зависимости от спроса и предложений на общественные работы перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, размеры оплаты труда участников и источники финансирования могут быть изменены в пределах сумм, предусмотренных местным бюджетом.