Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 51/297 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/13 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 14-5-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 7 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 04.02.2013 № 7 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2074 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бәйдібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 51/297 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-5-122 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтардағы «Алғабас» газетінің 4-5 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 5 913 999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 291 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 734 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 610 293 мың теңге;
2) шығындар -5 949 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 48 540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 165 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 815 мың теңге:

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 51/297 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 3/13. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 18 апреля 2012 года № 14-5-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 7)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 7).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 51/297 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-5-122, опубликовано 19 января 2012 года в номере 4-5 газеты «Алгабас») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 5 913 999 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 291 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 7 615 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 734 тысяч тенге:
поступлениям трансфертов - 5 610 293 тысяч тенге;
2) затраты -5 949 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 375 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 48 540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 165 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 815 тысяч тенге: