Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 11 наурыздағы N 5 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 сәуірде N 14-5-129 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жамбыл ауылдық округі тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Жамбыл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жамбыл ауылындағы атауы жоқ көшелерге мынадай атаулар берілсін:
солтүстік бөлігінде орналасқан көшеге – "Тәуелсіздік" атауы;
оңтүстік бөлігінде орналасқан көшеге – "Жағалау" атауы.
2. Шыбыт ауылындағы оңтүстік бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшеге "Шапағат" атауы берілсін.
3. Қызылжар ауылындағы оңтүстік бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшеге "Жауқазын" атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округінің әкімі:
К.Ахметов

О наименовании улиц
Решение акима Жамбылского сельского округа Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 11 марта 2012 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Байдибекского района Южно-Казахстанской области 9 апреля 2012 года N 14-5-129
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Жамбылского сельского округа, аким Жамбылского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам в селе Жамбыл следующие наименования:
улице, расположенной в северной части – наименование "Тәуелсіздік";
улице, расположенной в южной части – наименование "Жағалау".
2. Присвоить безымянной улице, расположенной в южной части села Шыбыт наименование "Шапағат".
3. Присвоить безымянной улице, расположенной в южной части села Кызылжар наименование "Жауқазын".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
К.Ахметов