2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 сәуірдегі № 174 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 мамырда № 14-6-163 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 166 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының 29.01.2013 № 166 хатымен).
«Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 2728 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1-тармағының 8) тармақшасына және 37 бабына, «Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды "Қазығұрт аудандық қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы шақыру учаскесінде ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыру үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауылдық округтердің әкімдері, ұйымдардың басшылары 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан–желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскерге шақырылуға жататын азаматтарды іссапарлардан шақыртып алуға, оларды хабардар етуді және азаматтарды, олар әскери қызметке шақырылған кезде медициналық куәландырудан өткізу үшін әскерге шақыру пунктіне уақтылы келуiн ұйымдастырсын.
5. "Қазығұрт аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (О.Қабыштаев - келісімі бойынша) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді ұйымдастырсын және әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі кезінде қоғамдық тәртіптік сақталуын қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление Казыгуртского районного акимата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2012 года № 174. Зарегистрировано Управлением юстиции Казыгуртского района Южно-Казахстанской области 4 мая 2012 года № 14-6-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 29 января 2013 года № 166)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 29.01.2013 № 166).
В соответствии cо статьями 2728 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих",  подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, при призывном участке государственного учреждения "Отдел по делам обороны Казыгуртского района".
2. Создать районную призывную комиссию для проведения на период проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 1.
3. Утвердить график призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 2.
4. Акимам сельских округов, руководителям организации в период призыва в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года отозвать граждан, подлежащих призыву, из командировок, организовать оповещение и своевременное прибытие на призывной пункт для проведения медицинского освидетельствования граждан при призыве их на воинскую службу оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Государственному учреждению «Отдел внутренних дел Казыгуртского района» (О.Кабыштаев по согласованию) в пределах своей компетенции осуществить розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности и обеспечить охрану общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Мамаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Т.С.Алиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазығұрт аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының уақытша міндетін атқарушы
___________________Батырбаев Аман Мұхтарұлы
«05» сәуір 2012 жыл
«Қазығұрт аудандық ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________Қабыштаев Орынбасар Әбдікәрімұлы
«05» сәуір 2012 жыл
«Қазығұрт аудандық орталық емхана»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның бас дәрігері
___________________Алтенов Данияр Сабырұлы
«05» сәуір 2012 жыл
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 05 сәуірдегі
N 174 қаулысына 1-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссия құрамы

6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамаева Б.
7. Данное постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким района                                Т.С.Алиев
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Казыгуртского района»
___________________Батырбаев Аман Мухтарович
«05» апреля 2012 год
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Казыгуртского района»
___________________ Кабыштаев Орынбасар Абдикаримович
«05» апреля 2012 год
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Казыгуртская районная
центральная поликлиника»
____________________ Алтенов Данияр Сабырович
«05» апреля 2012 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 05 апреля 2012 года № 174
Состав районной призывной комиссии для проведения призыва граждан на воинскую службу