"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қаңтардағы N 52/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 қаңтарда N 14-8-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 32 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 48/469-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-117 нөмірімен тіркелген, «Ордабасы оттары» газетінің 2012 жылғы 07 қаңтарда № 2-3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 8 891 927 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 500 886 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 786 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 8 386 255 мың теңге.
2) шығындар - 8 891 927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 551 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 102 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3551 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 551 мың теңге.

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 января 2012 года N 52/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 18 января 2012 года N 14-8-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 32).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2011 года № 48/469-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450- IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-117, опубликовано 07 января 2012 года в газете «Ордабасы оттары» № 2-3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 8 891 927 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления - 500 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2 786 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 386 255 тысяч тенге;
2) затраты – 8 891 927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 551 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 63 102 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 551 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 551 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 59 551 тысяч тенге.