Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 маусымдағы № 5/2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда № 14-8-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 32 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 4/41-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2076 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-117 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 қантардағы «Ордабасы оттары» газетінің № 2-3 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«Ордабасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 248 129 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 531 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 423 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 942 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 705 015 мың теңге;
2) шығындар - 9 288 806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу: 54 539 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 63 102 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 563 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -95 216 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы»
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 5/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 19 июня 2012 года № 14-8-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 32).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2012 года № 4/41-V "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2076, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-117, опубликовано 7 января 2012 года в номере 2-3 газеты «Ордабасы оттары») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2012 год следующих объемах:
1) доходы – 9 248 129 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 531 749 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 423 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 942 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 705 015 тысяч тенге;
2) затраты – 9 288 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 539 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 63 102 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 563 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0  тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -95 216 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 95 216 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың
V сессиясының төрағасы                     К.Кулсариев
Аудандық мәслихат хатшысы                  П.Жұрман
Ордабасы аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета         - 95 216 тысяч тенге;
приложения 1, 2, 4, 5  к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4  к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель V сессии
районного маслихата                        К.Кулсариев
Секретарь районного маслихата              П.Жұрман
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата