Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/19-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 14-9-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 3 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013.01.08 № 3 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2074 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48/307-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-9-152 нөмірінде тіркелген, 2012 жылы 20 қаңтарда «Отырар алқабы» газетінде № 6-7 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 060 584 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 613 359 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 488 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 456 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 442 281 мың теңге;
2) шығындар – 7 128 892 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 7 660 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 20 003 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 60 648 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 60 648 мың теңге:
қарыздарды өтеу – 1 663 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 322 мың теңге»;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 3/19-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 18 апреля 2012 года № 14-9-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2013 года № 3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2013 года № 3).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 2074, Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отырарского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48/307-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-9-152, опубликовано в газете «Отырар алқабы» 20 января 2012 года № 6-7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отырарского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 060 584 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 613 359 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 488 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 3 456 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 442 281 тысяч тенге;
2) затраты – 7 128 892 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 7 660 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 20 003 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 663 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 648 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 60 648 тысяч тенге:
погашение займов – 1 663 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 322 тысяч тенге.»;