Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 1133 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қыркүйекте № 2105 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы  әкімдігінің 06.03.2015 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 және 6 тармақтарына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісімі бойынша), сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Тұрғынбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                У.Қайназаров
КЕЛІСІЛДІ:
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрайымы:              Қ.Б.Шадиева
«24» қыркүйек 2012 жыл
Сайрам ауданы әкімдігінің
24 қыркүйек 2012 жылғы
№ 1133 қаулысына
1 қосымша
Сайлауын өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі
Ақсукент ауыл округі бойынша:
1. Ақсукент ауылы, «Мәртөбе» алаңы;
2. Ақсукент ауылы, Мавланов көшесі, «Айша бибі атындағы негізгі орта мектебі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ) аумағы;
3. Ақсукент ауылы, Құрбанов көшесі, «№ 61 Г.Титов атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
4. Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, «№ 47 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 24 сентября 2012 года № 1133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 сентября 2012 года № 2105. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 06.03.2015 № 212 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Сайрамской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б. Тургынбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                У. Кайназаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Сайрамской районной
территориальной избирательной комиссии:    К.Б. Шадиева
«24» сентября 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата Сайрамского района
от 24 сентября 2012 года № 1133
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
По сельскому округу Аксукент:
1. село Аксукент, площадь «Мартобе»;
2. село Аксукент, улица Мавланова, территория государственного учреждения (далее - ГУ) «Основная средняя школа имени Айша биби»;
3. село Аксукент, улица Курбанова, территория ГУ «Основная средняя школа № 61 имени Г.Титова»;
4. село Аксукент, улица Кыстаубаева, территория ГУ «Общая средняя школа № 47»;

5. Ақсукент ауылы, Сұраншы Батыр көшесі, «№ 94 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
6. Ақсукент ауылы, Байтұрсынов көшесі, «№ 5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
7. Ақсукент ауылы, Иманалиев көшесі, «№ 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
8. Ақсукент ауылы, Шахабиддин көшесі, «№ 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
9. Ақсукент ауылы, Қыстаубаев көшесі, «Сайрам аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағы;
10. Ақсукент ауылы, Сұраншы батыр көшесі, Ш.Қалдаяқов атындағы ауыл клубының ғимаратының алды;
11. Ақсукент ауылы, Сұраншы батыр көшесі, «№ 97 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Ақбұлақ ауыл округі бойынша:
1. Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, «№ 18 Ә.Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Шапырашты ауылы, Төлебаев көшесі, «№ 39 С.Бекбосынов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Өтеміс ауылы, Жолдыбай көшесі, «№ 38 Абай атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Арыс ауыл округі бойынша:
1. Қожақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, «№ 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназия» ММ аумағы;
2. Нұржанқорған ауылы, Ж.Хайтенов кешесі, «№ 62 М.Анартаев атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Бадам ауыл округі бойынша:
1. Орманшы ауылы, Ә. Исқақов көшесі, «№ 78 Лесхоз жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Ақтас ауылы, «Ақтас негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
3. Айкөл ауылы, «Айкөл бастауыш мектебі» ММ аумағы.
Жаңаталап ауыл округі бойынша:
1. Жаңаталап ауылы, ауылдық мәдениет үйінің аумағы;
2. Игілік ауылы, В. Терешкова көшесі, «№ 85 К.Қасымұлы атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Қызыл-жар ауылы, «№ 86 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Жібек жолы ауыл округі бойынша:
1. Жібек жолы ауылы, Жеңіс көшесі, «Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Машат ауылы, Школьная көшесі, «№ 80 «Машат» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
3. Сихым ауылы, Мұсабеков көшесі, «№ 47 Амангелді атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Жұлдыз ауыл округі бойынша:
1. Бадам-1 ауылы, «№ 22 «Жұлдыз» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Бадам–2 ауылы, «№ 40 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Қаратөбе ауылы, Бахриз Рамиз көшесі, «№ 53 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Қарабастау ауылы, Ж.Қамбарұлы көшесі, «№ 54 Ж.Аймауытов атындағы мектеп-гимназия» ММ аумағы;
5. Жұлдыз ауылы, «№ 79 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қайнарбұлақ ауыл округі бойынша:
1. Құрлық ауылы, Жұмабаев көшесі, «№ 51 Ж.Қауалов атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;

5. село Аксукент, улица Сураншы Батыра, территория ГУ «Общая средняя школа № 94»;
6. село Аксукент, улица Байтурсынова, территория ГУ «Общая средняя школа № 5 имени М.Горького»;
7. село Аксукент, улица Иманалиева, территория ГУ «Общая средняя школа № 7 имени Бабыра»;
8. село Аксукент, улица Шахабиддина, территория ГУ «Основная средняя школа № 82 имени Б.Наметова»;
9. село Аксукент, улица Кыстаубаева, территория государственного коммунального казенного предприятия «Сайрамская районная центральная больница»;
10. село Аксукент, улица Сураншы Батыра, перед зданием сельского клуба имени Ш.Калдаякова;
11. село Аксукент, улица Сураншы Батыра, территория ГУ «Общая средняя школа № 97».
По сельскому округу Акбулак:
1. село Акбулак, улица Курмантаева, территория ГУ «Общая средняя школа № 18 имени А.Курмантаева»;
2. село Шапырашты, улица Толебаева, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 39 имени С.Бекбосынова»;
3. село Отемис, улица Жолдыбай, территория ГУ «Общая средняя школа № 38 имени Абая».
По сельскому округу Арыс:
1. село Кожакорган, улица Ш.Уалиханова, территория ГУ «Школа-гимназия № 12 имени Т.Рустемова»;
2. село Нуржанкорган, улица Ж.Хайтенова, территория ГУ «Основная средняя школа № 62 имени М.Анартаева».
По сельскому округу Бадам:
1. село Орманшы, улица А.Искакова, территория ГУ «Общая средняя школа № 78 «Лесхоз»;
2. село Актас, территория ГУ «Основная средняя школа «Актас»;
3. село Айколь, территория ГУ «Начальная школа «Айколь».
По сельскому округу Жанаталап:
1. село Жанаталап, территория сельского дома культуры;
2. село Игилик, улица В.Терешковой, территория ГУ «Общая средняя школа № 85 имени К.Касымулы»;
3. село Кызыл-жар, территория ГУ «Общая средняя школа № 86 имени В.Терешковой».
По сельскому округу Жибек Жолы:
1. село Жибек Жолы, улица Женис, территория ГУ «Общая средняя школа имени Бокейхана»;
2. село Машат, улица Школьная, территория ГУ «Основная средняя школа № 80 «Машат»»;
3. село Сикым, улица Мусабекова, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 47 имени Амангельды».
По сельскому округу Жулдыз:
1. село Бадам-1, территория ГУ «Общая средняя школа № 22 «Жулдыз»;
2. село Бадам-2, территория ГУ «Общая средняя школа № 40»;
3. село Каратобе, улица Бахриз Рамиз, территория ГУ «Общая средняя школа № 53 имени М.Ауезова»;
4. село Карабастау, улица Ж.Камбарулы, территория «Школа-гимназия № 54 имени Ж.Аймаутова»;
5. село Жулдыз, территория ГУ «Общая средняя школа № 79».
По сельскому округу Кайнарбулак:
1. село Курлык, улица Жумабаева, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 51 имени Ж.Кауалова»;

2. Шіркін ауылы, Алжанов көшесі, «№ 52 М.Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3.Әсіл арық ауылы, Б.Момышұлы көшесі, «№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Қасымбек датқа ауылы, Сарманов көшесі, «№ 29 К.Тленшин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
5. Қайнарбұлақ ауылы, Болешев көшесі, «№ 48 «Қайнарбұлақ» жалпы орта мектебі » ММ аумағы;
6. Таскешу ауылы, А.Молдағұлова көшесі, «№ 50 Н.Тілендиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
7. Сары Арық ауылы, «№ 72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
8. Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі, «№ 67 «Көмешбұлақ» жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қаратөбе ауыл округі бойынша:
1. Базарқақпа ауылы, Е.Юсупов көшесі, «№ 15 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Базарқақпа ауылы, С.Жанаров көшесі, «№ 98 шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Абдуллаабад ауылы, Абдуллаабад көшесі, «№ 55 Али Акбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Бадам-1 ауылы, Н.Ирисбеков көшесі, «№ 21 Мукуми атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарасу ауыл округі бойынша:
1. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, «№ 14 М. Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, «№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Мәртөбе ауылы, Жібек жолы көшесі, «Мәртөбе» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Ақбай ауылы, Хамза көшесі, «№ 28 Ақбай жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
5. Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин, «№ 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
6. Әйтеке би ауылы, Уәлиханов көшесі, «№ 68 С.Датұлы атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
7. Бескепе ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, «Бес-Кепе» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
8. Ақбастау ауылы, Табиров көшесі, «№ 33 Н.Шойынбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарабұлақ ауыл округі бойынша:
1. Қарабұлақ ауылы, Мирза баба көшесі, «№ 100 негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
2. Қарабұлақ ауылы, Сейфуллин көшесі, «№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, «№ 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, «№ 92 «Ақсу» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
5. Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, «№ 10 «Қарабұлақ» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
6. Қарабұлақ ауылы, Мукуми көшесі, «№ 77 Хамза атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
7. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, «Далабазар» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;

2. село Ширкин, улица Алжанова, территория ГУ «Общая средняя школа № 52 имени М.Озтурк»;
3. село Асил арык, улица Б.Момышулы, территория ГУ «Общая средняя школа № 49 имени Ш.Уалиханова»;
4. село Касымбек датка, улица Сарманова, территория ГУ «Общая средняя школа № 29 имени К.Тленшина»;
5. село Кайнарбулак, улица Болешев, территория ГУ «Общая средняя школа № 48 «Кайнарбулак»;
6. село Таскешу, улица А.Молдагуловой, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 50 имени Н.Тилендиева»;
7. село Сары Арык, территория ГУ «Малокомплектная основная средняя школа № 72 имени Х.Адебекова»;
8. село Касымбек датка, улица А.Зияева, территория ГУ «Общая средняя школа № 67 «Комешбулак».
По сельскому округу Каратобе:
1. село Базаркакпа, улица Е.Юсупова, территория ГУ «Общая средняя школа № 15 имени Е.Юсупова»;
2. село Базаркакпа, улица С.Жанарова, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 98»;
3. село Абдуллаабад, улица Абдуллаабад, территория ГУ «Общая средняя школа № 55 имени Али Акбаева»;
4. село Бадам-1, улица Н.Ирисбекова, территория ГУ «Общая средняя школа № 21 имени Мукуми».
По сельскому округу Карасу:
1. село Карасу, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Общая средняя школа № 14 имени М.Сапарбаева»;
2. село Карасу, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Общая средняя школа № 83 имени А.Байтурсынова»;
3. село Мартобе, улица Жибек Жолы, территория ГУ «Общая средняя школа «Мартобе»»;
4. село Акбай, улица Хамзы, территория ГУ «Общая средняя школа № 28 «Акбай»»;
5. село Ынтымак, улица Ы.Алтынсарина, территория ГУ «Общая средняя школа № 24 имени М.Махажанова»;
6. село Айтеке би, улица Уалиханова, территория ГУ «Основная средняя школа № 68 имени С.Датулы»;
7. село Бескепе, улица Молдагуловой, территория ГУ «Основная средняя школа «Бес-Кепе»;
8. село Акбастау, улица Табирова, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 33 имени Н.Шойынбаева».
По сельскому округу Карабулак:
1. село Карабулак, улица Мирза баба, территория ГУ «Основная средняя школа № 100»;
2. село Карабулак, улица С.Сейфуллина, территория ГУ «Общая средняя школа № 41 имени Жамбыла»;
3. село Карабулак, улица Махмуд баба, территория ГУ «Общая средняя школа № 42 имени Фурката»;
4. село Карабулак, улица Ахунбабаева, территория ГУ «Основная средняя школа № 92 «Аксу»;
5. село Карабулак, улица Сайрам какпа, территория ГУ «Общая средняя школа № 10 «Карабулак»;
6. село Карабулак, улица Мукуми, территория ГУ «Основная средняя школа № 77 имени Хамзы»;
7. село Карабулак, улица Далабазар, территория ГУ «Основная средняя школа «Далабазар»;

8. Қарабұлақ ауылы, Ахмаров көшесі, «№ 81 Ұлықбек атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
9. Қарабұлақ ауылы, Хоразмий көшесі, «№ 101 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
10. Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, «№ 48 Д.Қонаев атындағы мектеп лицей» ММ аумағы;
11. Қарабұлақ ауылы, Беруни көшесі, «№ 3 Хамза атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Қарамұрт ауыл округі бойынша:
1. Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, «№ 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, «№ 37 жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Қарамұрт ауылы, А. Моминжанов көшесі, «№ 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
4. Қарамұрт ауылы, Уста-Хидир көшесі, «№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Құтарыс ауыл округі бойынша:
1. Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, «№ 30 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі, «№ 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі, «Төле би атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Көлкент ауыл округі бойынша:
1. Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі, «№ 26 М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі, «№ 41 М.Оразалиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Теспе ауылы, Қ.Жандарбеков көшесі, «№ 59 Қ.Жандарбеков атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
4. Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі, «№ 63 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
5. Ханқорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, «№ 44 «Мәдени» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
6. Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, «№ 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
7. Көлкент ауылы, Ленин жол көшесі, «№ 96 негізгі орта мектебі» ММ аумағы.
Манкент ауыл округі бойынша:
1. Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, «№ 45 «1-Май» негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
2. Манкент ауылы, Бірлік көшесі, «№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, «С.Рахимов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Сайрам ауыл округі бойынша:
1. Сайрам ауылы, Ибрагим-Ата көшесі, «Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының өзбек драма театры» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағы;
2. Сайрам ауылы, Хамза көшесі, «№ 23 Хамза атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
3. Сайрам ауылы, Әль Фараби көшесі, «№ 35 Б.Садыков атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
4. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, «№ 66 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
5. Сайрам ауылы, Макаренко көшесі, «№ 4 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;

8. село Карабулак, улица Ахмарова, территория ГУ «Основная средняя школа № 81 имени Улугбека»;
9. село Карабулак, улица Харазми, территория ГУ «Общая средняя школа № 101»;
10. село Карабулак, улица Далабазар, территория ГУ «Школа–лицей № 48 имени Д.Кунаева»;
11. село Карабулак, улица Беруни, территория ГУ «Общая средняя школа № 3 имени Хамзы»;
По сельскому округу Карамурт:
1. село Карамурт, улица Жамбыл, территория ГУ «Общая средняя школа № 56 имени Ю.Гагарина»;
2. село Карамурт, улица Х.Нигматжанова, территория ГУ «Общая средняя школа № 37»;
3. село Карамурт, улица А.Моминжанова, территория ГУ «Общая средняя школа № 6 имени С.Кирова»;
4. село Карамурт, улица Уста-Хидир, территория ГУ «Общая средняя школа № 57 имени И.Панфилова».
По сельскому округу Кутарыс:
1. село Кутарыс, улица Толеби, территория ГУ «Общая средняя школа № 30 имени Ы. Алтынсарина»;
2. село Акарыс, улица Тажитаева, территория ГУ «Общая средняя школа № 31 имени Байдибека»;
3. село Оймауыт, улица Жамбыл, территория ГУ «Основная средняя школа имени Толе би».
По сельскому округу Колкент:
1. село Аксуабад, улица Т.Рустемова, территория ГУ «Общая средняя школа № 26 имени М.Кашкари»;
2. село М.Оразалиев, улица Абая, территория ГУ «Малокомплектная общая средняя школа № 41 имени М.Оразалиева»;
3. село Теспе, улица К.Жандарбекова, территория ГУ «Основная средняя школа № 59 имени К.Жандарбекова»;
4. село Косбулак, улица Пахтазарибдар, территория ГУ «Общая средняя школа № 63 имени К.Сатбаева»;
5. село Ханкорган, улица Ш.Уалиханова, территория ГУ «Общая средняя школа № 44 «Мадени»;
6. село Колкент, улица Туркистанская, территория ГУ «Общая средняя школа № 13 имени А.Навои»;
7. село Колкент, улица Ленин жолы, территория ГУ «Основная средняя школа № 96».
По сельскому округу Манкент:
1. село Манкент, улица О.Курбаналиева, территория ГУ «Основная средняя школа № 45 «1-Мая»;
2. село Манкент, улица Бирлик, территория ГУ «Общая средняя школа № 64 имени Ш.Рашидова»;
3. село Манкент, улица О.Курбаналиева, территория ГУ «Общая средняя школа имени С.Рахимова».
По сельскому округу Сайрам:
1. село Сайрам, улица Ибрагим-Ата, территория государственное коммунальное казенное предприятие «Узбекский драматический театр акимата Южно-Казахстанской области»;
2. село Сайрам, улица Хамзы, территория ГУ «Общая средняя школа № 23 имени Хамзы»;
3. село Сайрам, улица Аль-Фараби, территория ГУ «Основная средняя школа № 35 имени Б.Садыкова»;
4. село Сайрам, улица Амира Тимура, территория ГУ «Общая средняя школа № 66 имени М.Маметовой»;
5. село Сайрам, улица Макаренко, территория ГУ «Общая средняя школа № 4 имени Аль-Фараби»;

6. Сайрам ауылы, Әмір Темір көшесі, «№ 17 Атои атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
7. Қызыл-су ауылы, Қызыл су көшесі, «№ 36 «Сайрам» жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
8. Сайрам ауылы, Ибрагим-Ата көшесі, «№ 19 З.Хусанов атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
9. Сайрам ауылы, Жамалов көшесі, «91 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Тассай ауыл округі бойынша:
1. Тассай ауылы, Ө.Әбдіразақов көшесі, «№ 9 Д.Нүрпеисова атындағы жалпы орта мектебі» ММ аумағы;
2. Таскен ауылы, Мектеп көшесі, «№ 46 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі» ММ аумағы;
3. Достық ауылы, Н.Әбдіров көшесі «№ 102 жалпы орта мектебі» ММ аумағы.
Ескерту: Кандидаттар үгiттiк баспа материалдарын тиiстi объект иесiнiң рұқсатымен өзге де орындарда iлiп қоюға құқылы. Үгiт материалдарын ескерткiштерге, ескерткіш тұғырларға, тарихи, мәдени немесе сәулеттiк құндылығы бар үйлер мен ғимараттарға, сондай-ақ дауыс беруге арналған үй-жайларға iліп қоюға тыйым салынады.
Сайрам ауданы әкімдігінің
24 қыркүйек 2012 жылғы
№ 1133 қаулысына
2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Ақсукент ауылы, Жібек жолы көшесі, Қ.Жандарбеков атындағы аудандық мәдениет үйі;
2. Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, № 42 Фуркат атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
3. Сайрам ауылы, Ибрагим-Ата көшесі, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімиятының өзбек драма театры;
4. Таскен ауылы, № 46 Оразбай атындағы негізгі орта мектебінің мәжіліс залы;
5. Манкент ауылы, Парчаоб көшесі, ауылдық мәдениет үйі;
6. Қаратөбе ауылы, Ленгір тас жолы, № 53 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
7. Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, № 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
8. Базарқақпа ауылы, Есеке Юсупов көшесі, «№ 15 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
9. Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, № 14 М. Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
10. Ходжақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 12 Т.Рустемов атындағы мектеп-гимназияның мәжіліс залы;
11. Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, № 30 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
12. Қарамұрт ауылы, Моминжанов көшесі, № 6 Киров атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
13. Орманшы ауылы, Ә. Ысқақов көшесі, № 78 «Лесхоз» жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
14. Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, № 18 Ә.Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
15. Әсіл арық ауылы, Сейфуллин көшесі, № 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
16. Жібек жолы ауылы, Жеңіс көшесі, Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;

6. село Сайрам, улица Амира Тимура, территория ГУ «Общая средняя школа № 17 имени Атои»;
7. село Кызыл-су, улица Кызыл-су, территория ГУ «Общая средняя школа № 36 «Сайрам»»;
8. село Сайрам, улица Ибрагим-Ата, территория ГУ «Общая средняя школа № 19 имени З.Хусанова»;
9. село Сайрам, улица Жамалова, территория ГУ «Общая средняя школа № 91».
По сельскому округу Тассай:
1. село Тассай, улица О.Абдиразакова, территория ГУ «Общая средняя школа № 9 имени Д.Нурпеисовой»;
2. село Таскен, улица Мектеп, территория ГУ «Основная средняя школа № 46 имени Оразбая»;
3. село Достык, улица Н.Абдирова, территория ГУ «Общая средняя школа № 102».
Примечание: Кандидаты вправе вывешивать агитационные печатные материалы в иных местах с разрешения собственника соответствующего объекта. Запрещается вывешивание агитационных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую, культурную или архитектурную ценность, а также в помещении для голосования.
Приложение 2
к постановлению акимата Сайрамского района
от 24 сентября 2012 года № 1133
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
1. село Аксукент, улица Жибек жолы, районный Дом культуры имени К.Жандарбекова;
2. село Карабулак, улица Махмуд баба, актовый зал общей средней школы № 42 имени Фурката;
3. село Сайрам, улица Ибрагим-Ата, Узбекский драматический театр акимата Южно-Казахстанской области;
4. село Таскен, актовый зал основной средней школы № 46 имени Оразбая;
5. село Манкент, улица Парчаоб, сельский Дом культуры;
6. село Каратобе, Ленгерское шоссе, актовый зал общей средней школы № 53 имени М.Ауезова;
7. село Колкент, улица Туркестанская, актовый зал общей средней школы № 13 имени А.Навои;
8. село Базаркакпа, улица Есеке Юсупова, актовый зал общей средней школы № 15 имени Е.Юсупова;
9. село Карасу, улица Жибек жолы, актовый зал общей средней школы № 14 имени М.Сапарбаева;
10. село Ходжакорган, улица Ш.Валиханова, актовый зал школы-гимназии № 12 имени Т.Рустемова;
11. село Кутарыс, улица Толеби, актовый зал общей средней школы № 30 имени Ы.Алтынсарина;
12. село Карамурт, улица Моминжанова, актовый зал общей средней школы № 6 имени Кирова;
13. село Орманшы, улица А.Искакова, актовый зал общей средней школы № 78 «Лесхоз»;
14. село Акбулак, улица Курмантаева, актовый зал общей средней школы № 18 имени А.Курмантаева;
15. село Асил арык, улица Сейфуллина, актовый зал общей средней школы № 49 имени Ш.Валиханова;
16. село Жибек жолы, улица Женис, актовый зал общей средней школы имени Бокейхана;

17. Жаңаталап ауылы, ауылдық мәдениет үйі.

17. село Жанаталап, сельский Дом культуры.