2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 59 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 14-11-184 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 8 тамыздағы № 2402 хатымен

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление Сарыагашского районного акимата Южно-Казахстанской области от 27 января 2012 года № 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 23 февраля 2012 года № 14-11-184. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Сарыагашского районного акимата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2012 года № 2402

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2012.08.08 № 2402 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Сарыагашского районного акимата Южно-Казахстанской области от 08.08.2012 № 2402
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сарыағаш ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Тілеуовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Ж.Әлсеитов
Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 27 қаңтардағы
№ 59 қаулысына қосымша
Сарыағаш ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Сарыагашскому району на 2012 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тилеуова Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж.Алсеитов
Приложение к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 27 января 2012 года № 59
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год по Сарыагашскому району
Виды культур
Оптимальные сроки
Замечания
начало
завершение
1
Яровая пшеница