Созақ ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 44 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 шілдеде № 14-12-144 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.05.2013 № 99 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi № 394 қаулысымен бекiтiлген «Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттiк қызмет стандартының 611 тармақтарына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған балалары бар отбасыларына, табыстарын есепке алмай, өтемақы алу үшін, ай сайын 22 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтiк көмек көрсетілсін.
2. «Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттар тiзбесi осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес анықталсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
VІІІ сессиясының төрағасы:                 М.Сапаров
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы:       М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 маусымдағы
№ 44 шешіміне қосымша
«Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі
1. Адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған балалары бар отбасыларына, табыстарын есепке алмай әлеуметтік көмек алу үшін:
1) әлеуметтiк көмекке өтiнiш жасаған тұлғаның өтiнiшi;
2) алушының жеке басын куәландыратын құжат, ал кәмелетке толмаған алушылар үшiн – туу туралы куәлік;
3) алушының салық төлеушi куәлiгi немесе жеке сәйкестендіру нөмірі;
4) алушының тұратын жерi бойынша тiркеудi растайтын құжат;

Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Созакского района
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2012 года № 44. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 19 июля 2012 года № 14-12-144. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29.05.2013 года № 99.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктами 611 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь семьям, имеющим детей, заразившихся вирусом иммунодефицита человека, без учета доходов, ежемесячно, в размере 22 месячных расчетных показателей.
2. Определить перечень документов, необходимых для получения государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІІІ сессии
Созакского районного маслихата:            М.Сапаров
Секретарь Созакского районного маслихата:  М.Исаев
Приложение к решению
Созакского районного маслихата
от 27 июня 2012 года № 44
Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»
1.Для получение социальной помощи семьям, имеющим детей, заразившихся вирусом иммунодефицита человека, без учета доходов необходимо предоставить:
1) заявление лица, обратившегося за социальной помощью;
2)документ, удостоверяющий личность получателя, для несовершеннолетних получателей – свидетельство о рождении;
3) индивидуальный идентификационный номер или свидетельство налогоплательщика получателя;
4) документ, подтверждающий регистрацию по месту жительства получателя;

5) алушының банктiк шоты бар болуын растайтын құжат;
6) алушының заңды өкiлi өтiнiш жасаған кезде, жеке басын куәландыратын құжат және заңды өкiлдiң өкiлеттiлiгiн растайтын құжат қоса берiледi;
7) адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырғандығын дәлелдейтін анықтама ұсынылады.
2. Құжаттарды салыстырып тексеру үшiн түпнұсқа мен көшiрмелерде ұсынылады, содан соң құжаттардың түпнұсқалары өтiнiш берушiге өтiнiш берген күнi қайтарылады.

5) документ, подтверждающий наличие банковского счета получателя;
6) при обращении законного представителя получателя, прилагается документ удостоверяющий личность и документ, подтверждающий полномочия представителя;
7) предоставляется справка подтверждающая о заражении вирусом иммунодефицита человека.
2. Документы предоставляются в копиях и в подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю в день подачи заявления.