Қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерiн бекiту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 тамыздағы № 269 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қазанда № 2106 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 59 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы  әкімдігінің 29.01.2015 № 59 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30-бабының 1-тармағы, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағы негiзiнде, Созақ ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн: елдi мекендер аумақтарын көрiктендiру және тазалау.
2. Қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаға сотталғандармен жазаны өтеу орны: «Созақ сәулет» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны.
3. Ауыл, поселке округтерінің әкiмдерi Созақ аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келiсiмiмен қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тiзiмдерiн соттарға тоқсан сайын ұсынсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ.Еспенбетовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                А.Аймұрзаев

Об определении видов общественных работ для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 28 августа 2012 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 02 октября 2012 года № 2106. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 59
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 29.01.2015 № 59.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных, привлеченных к общественным работам в виде наказания: благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: Государственное коммунальное предприятие «Созак саулет».
3. Акимам сельских, поселковых округов по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией Созакского района ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Еспенбетову К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Аймұрзаев