2012 жылы әлеуметтік жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 40 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда N 14-13-102 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы N 239 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012.06.06 N 239 Қаулысымен.

Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Толебийского районного акимата Южно-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 40. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 16 февраля 2012 года N 14-13-102. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 06 июня 2012 года № 239
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 06.06.2012 № 239.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-4) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень работодателей, где в 2012 году будут организованы социальные рабочие места.

*- алғашқы 6 айда жалақының 50% асырмай
** - келесі 3 айда жалақының 30% асырмай
*** - соңғы 3 айда жалақының 15% асырмай жүзеге асырылуы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысымен бекітілген

* - первые 6 месяцев не менее 50% заработной платы;
** - вторые 3 месяца не более 30% заработной платы;
*** - последние 3 месяца не менее 15% заработной платы;
Утверждены постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316