Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 тамыздағы № 8/44-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 31 тамызда № 14-13-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 28.12.2012 № 181 хатымен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-13-99 санымен тіркелген, 2012 жылы 14 қаңтарда «Төлеби туы» газетінің № 3-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 024 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 008 227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 745 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 8 955 346 мың теңге;
шығындар – 10 065 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 479 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 43 558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43 558 мың теңге:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 августа 2012 года № 8/44-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 31 августа 2012 года № 14-13-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 181).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2096, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-99, опубликовано 14 января 2012 года в газете «Толеби туы» № 3-5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 024 020 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 008 227 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 702 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 745 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 955 346 тысяч тенге;
2) затраты – 10 065 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 802 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 281 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 479 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 43 558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 558 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 7 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 831 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 108 мың теңге».
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Д.Айтбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 27 тамыздағы
№ 8/44-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсанындағы
№ 44/294-IV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
сыныбы
Атауы
I. Кірістер

поступления займов – 7 281 тысяча тенге;
погашение займов – 831 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 108 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 3, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата Д.Айтбаев
Секретарь районного маслихата А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 августа 2012 года № 8/44-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 44/294-ІҮ
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма в тысяч тенге
Класс
Наименование
I. Доходы

40000
007
Аудандық (қалалық ) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді-мекендерде өрттердің алдын-алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
4
Бiлiм беру
5038552
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
391653
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
391653
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
389225
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2428
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4234086
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8339
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8339
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4225747
003
Жалпы білім беру
4044729
006
Балаларға қосымша білім беру
95302
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
85716
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
412813
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
85828
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7298
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37000
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
165
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21951
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
19414
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
326985
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
326985
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
334727
2
Әлеуметтiк көмек
285800
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279223
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79833
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету

40000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
04
Образование
5038552
1
Дошкольное воспитание и обучение
391653
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
391653
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
389225
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2428
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4234086
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8339
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
8339
464
Отдел образования района (города областного значения)
4225747
003
Общеобразовательное обучение
4044729
006
Дополнительное образование для детей
95302
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
85716
9
Прочие услуги в области образования
412813
464
Отдел образования района (города областного значения)
85828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7298
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
165
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21951
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
19414
467
Отдел строительства района (города областного значения)
326985
037
Строительство и реконструкция объектов образования
326985
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
334727
2
Социальная помощь
285800
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279223
002
Программа занятости
79833
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны

100
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3914
006
Тұрғын үй көмегі
8003
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21221
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
105069
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17541
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18968
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6577
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6577
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48927
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46176
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1566
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1185
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2087505
1
Тұрғын үй шаруашылығы
617000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25435
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
525
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24910
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
76027
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
76027
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
031
Кондоминимум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
2000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
513538
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
172312
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

100
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3300
005
Государственная адресная социальная помощь
3914
006
Жилищная помощь
8003
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21221
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
105069
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17541
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18968
464
Отдел образования района (города областного значения)
6577
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6577
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46176
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1566
021
Капитальные расходы государственных органов
1185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2087505
1
Жилищное хозяйство
617000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25435
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
525
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
24910
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
76027
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
76027
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
513538
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
172312
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры