Глубокое ауданындағы "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсында Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы N 133 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 шілдеде N 2580 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 116, 125, 145-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына, "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шекаралары" жобасына сәйкес және су объектілерін ластанудан және сарқылудан қорғау мақсатында, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.12.2016 № 392 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Белгіленсін:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Глубокое ауданындағы "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсында Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі;
2) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес Глубокое ауданындағы "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау – кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсында Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймағының аумағын шаруашылыққа пайдаланудың арнайы режимі мен су қорғау белдеуінің аумағында шектеулі шаруашылық қызмет жүргізу режимі.
2. Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы (В.Е. Чернецкий) "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шекаралары" жобасын заңнамамен белгіленген құзыретіне сәйкес шаралар қабылдау үшін Глубокое ауданының әкіміне және мемлекеттік жер кадастрында есепке алу үшін және су қоры мен жер ресурстарының пайдаланылуына және қорғалуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру үшін арнайы уәкілеттік берілген мемлекеттік органдарға тапсырсын.

Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" в Глубоковском районе и режима их хозяйственного использования
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 июня 2012 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2012 года за N 2580
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии со статьями 39, 116, 125, 145-1 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", проектом "Границы водоохранной зоны и полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" и в целях охраны от загрязнения и истощения водных объектов, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 22.12.2016 № 392 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить:
1) водоохранную зону и водоохранную полосу рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" в Глубоковском районе согласно приложению к настоящему постановлению;
2) специальный режим хозяйственного использования на территории водоохранной зоны и режим ограниченной хозяйственной деятельности на территории водоохранной полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" в Глубоковском районе согласно действующему законодательству Республики Казахстан.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области (Чернецкий В.Е.) передать проект "Границы водоохранной зоны и полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" акиму Глубоковского района для принятия мер в соответствии с установленной законодательством компетенцией и специально уполномоченным государственным органам для учета в государственном земельном кадастре и для осуществления государственного контроля за использованием и охраной водного фонда и земельных ресурсов.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары В.Л. Кошелевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының бастығы Д. Тілеубаев
2012 жылғы 08 маусым
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
департаментінің директоры Т. Ерубаев
2012 жылғы 01 маусым
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 133 қаулысына
қосымша
Глубокое ауданындағы "Hambledon Mining Company Limited"
Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту
кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка және Волчевка
өзендерінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі
№ р/с
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Шекарасының ұзындығы,
(шақырым)
Алаңы,
(га)
Орташаені
(метр)
Шекарасының ұзындығы,
(шақырым)
Алаңы,
(га)
Орташа ені
(метр)
1
"Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкер-шілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка өзені

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кошелева В.Л.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Иртышской
бассейновой инспекции
по регулированию
использования и охране
водных ресурсов Д. Тлеубаев
08 июня 2012 года
Директор департамента
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Восточно-Казахстанской области Т. Ерубаев
01 июня 2012 года
Приложение к
постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 14 июня 2012 года № 133
Водоохранная зона и водоохранная полоса рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" в Глубоковском районе
№ п/п
Водный объект,
его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Протяженность границы,
км)
Площадь,
га)
Средняя ширина,
м)
Протяженность границы,
км)
Площадь,
(га)
Средняя
ширина,
(м)
1
Река Секисовка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited"

0,95
98,4
500
0,95
7,1
35
2
"Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Волчевка өзені
1,52
116,5
500
1,52
7,4
35
Ескертпе: су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары мен ені "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының "Hambledon Mining Company Limited" Компаниясының "Секисовское" тау-кен кәсіпорны" еншілес жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тау–кен байыту кешенінің жер учаскесінің тұсындағы Секисовка және Волчевка өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шекаралары" бекітілген жобасының картографиялық материалдарында көрсетілген.

0,95
98,4
500
0,95
7,1
35
2
Река Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited"
1,52
116,5
500
1,52
7,4
35
Примечание: границы и ширина водоохранной зоны и водоохранной полосы отражены в картографическом материале утвержденного проекта "Границы водоохранной зоны и полосы рек Секисовка и Волчевка в створе земельного участка горно-обогатительного комплекса дочернего товарищества с ограниченной ответственностью "Горнорудное предприятие "Секисовское" Компании "Hambledon Mining Company Limited" Глубоковского района Восточно-Казахстанской области".