"2012 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" 2012 жылғы 5 наурыздағы № 51 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 тамыздағы N 189 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 қыркүйекте N 2651 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО әкімі аппаратының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 6/5168 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО әкімі аппаратының 27.03.2013 N 6/5168 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Тұқым шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабына сәйкес, «Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 наурыздағы № 51 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2569, 2012 жылғы 16 наурыздағы № 30 (16659) «Дидар», 2012 жылғы 17 наурыздағы № 31 (19171) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 23 қосымшалары осы қаулыға 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление от 5 марта 2012 года № 51 "О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2012 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2012 года N 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 сентября 2012 года за N 2651. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима ВКО от 27 марта 2013 года № 6/5168)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима ВКО от 27.03.2013 № 6/5168).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 12-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве», в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 «Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2012 год» от 5 марта 2012 года № 51 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2569, опубликованное в газетах «Дидар» 16 марта 2012 года № 30 (16659), «Рудный Алтай» 17 марта 2012 года № 31 (19171) следующие изменения:
приложения 23 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Приложение 1
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата