"Мұрағаттық анықтамалар беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" 2012 жылғы 20 шілдедегі № 170 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 310 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда N 2845 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 тамыздағы N 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.08.2013 N 212 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына, «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 21-1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы және мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 қазандағы № 1278 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 шілдедегі № 170 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2639 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 28 тамыздағы № 100 (16729), 2012 жылғы 30 тамыздағы № 101 (16730), 2012 жылғы 1 қыркүйектегі № 102 (16731) «Дидар», 2012 жылғы 27 тамыздағы № 100 (19240), 2012 жылғы 29 тамыздағы № 101 (19241), 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 105 (19245) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық мемлекеттiк қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          Е. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрі                 А. Жұмағалиев
2012 жылғы 21 желтоқсан
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление от 20 июля 2012 года № 170 "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 декабря 2012 года N 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2013 года N 2845. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.08.2013 № 212.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации», подпунктом 21-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2012 года № 1278 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 и об утверждении стандартов государственных услуг» Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «Об утверждении регламента электронной государственной услуги «Выдача архивных справок» от 20 июля 2012 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2639, опубликовано в газетах «Дидар» от 28 августа 2012 года № 100 (16729), 30 августа 2012 года № 101 (16730), 1 сентября 2012 года № 102 (16731), «Рудный Алтай» от 27 августа 2012 года № 100 (19240), 29 августа 2012 года № 101 (19241), 7 сентября 2012 года № 105 (19245) следующее изменение:
регламент электронной государственной услуги «Выдача архивных справок», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              Е. Кошербаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                       А. Жумагалиев
21 декабря 2012 года
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата

2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 310
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 20 шілдедегі № 170
қаулысымен бекітілген
«Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Мұрағаттық анықтамалар беру» электрондық мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) мекенжайлары осы регламентке 1 қосымшада келтірілген, «Шығыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы» мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік мұрағаттар (бұдан әрі – қызмет көрсетуші) көрсетеді, баламалы негізде мекенжайлары осы регламентке 2 қосымшада келтірілген, халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – ХҚКО) арқылы, сондай-ақ пайдаланушыда ЭЦҚ бар болған жағдайда «электронды үкіметтің» www.e-gov.kz веб-порталы арқылы көрсетіледі.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 қаулысымен бекітілген «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет стандартының негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметтің автоматтандырылу дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте қолданылған ұғымдар мен қысқартулар:
1) АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны;
2) бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН) - қызметін бірлескен кәсіпкерлік түрінде жүзеге асыратын заңды тұлға (филиал және өкілдік) пен жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір;
3) «электрондық үкiметтің» веб-порталы (бұдан әрi - ЭҮП) – нормативтiк құқықтық базаны қоса алғанда біріккен барлық үкiметтiк ақпаратқа және электрондық мемлекеттiк қызметтерге бiрыңғай қол жеткізу терезесі болып табылатын ақпараттық жүйе;
4) «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры (бұдан әрі – ЖТ МДҚ) – ақпараттарды автоматты түрде жинауға, сақтауға және өңдеуге, Қазақстан Республикасында жеке тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу мақсатында Жеке сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық реестрін құруға және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың құзыреттері шеңберінде олар туралы өзекті және дәл мәліметтер беруге арналған ақпараттық жүйе;
5) «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры (бұдан әрі – ЗТ МДҚ) – ақпараттарды автоматты түрде жинауға, сақтауға және өңдеуге, Қазақстан Республикасында заңды тұлғалардың бірыңғай сәйкестендірілуін енгізу мақсатында Бизнес-сәйкестендіру нөмірінің ұлттық реестрін құруға және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың құзыреттері шеңберінде олар туралы өзекті және дәл мәліметтер беруге арналған ақпараттық жүйе;

от 13 декабря 2012 года № 310
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 20 июля 2012 года № 170
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача архивных справок»
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача архивных справок» (далее – электронная государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление архивов и документации Восточно-Казахстанской области» и государственными архивами (далее – услугодатель), адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту, на альтернативной основе через центры обслуживания населения (далее - ЦОН), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему регламенту, а также через веб-портал «электронного правительства» www.e.gov.kz при наличии у пользователя ЭЦП.
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача архивных справок», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем Регламенте:
1) АРМ – автоматизированное рабочее место;
2) бизнес-идентификационный номер (далее – БИН) – уникальный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства;
3) веб-портал «электронного правительства» (далее ПЭП) – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу и к электронным государственным услугам;
4) государственная база данных «Физические лица» (далее – ГБД ФЛ) – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра индивидуальных идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации физических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
5) государственная база данных «Юридические лица» (далее – ГБД ЮЛ) - информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра бизнес-идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;

6) бірыңғай нотариаттық ақпараттық жүйе (бұдан әрі – БНАЖ) – бұл нотариаттық қызметті автоматтандыруға және әділет органдары мен нотариаттық палаталардың өзара бірлескен іс-қимылына арналған аппараттық-бағдарламалық кешен;
7) жеке сәйкестендiру нөмiрi (бұдан әрі - ЖСН) – жеке тұлға, соның iшiнде қызметiн жеке кәсiпкерлiк түрiнде жүзеге асыратын жеке кәсiпкер үшiн қалыптастырылатын бiрегей нөмiр;
8) ақпараттық жүйе (бұдан әрі - АЖ) – ақпараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, жіберуге және беруге арналған ақпараттық жүйе;
9) Қазақстан Республикасының халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ХҚКО АЖ) – халыққа (жеке және заңды тұлғаларға) Қазақстан Республикасының халыққа қызмет көрсету орталықтары, сондай-ақ тиісті министрліктер мен ведомстволар арқылы қызмет көрсету үдерісін автоматтандыруға арналған ақпараттық жүйе;
10) алушы – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке және заңды тұлғалар;
11) пайдаланушы - өзіне қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъекті (алушы, қызмет көрсетуші);
12) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) - ақпараттық жүйелері электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, мемлекеттік мекемелердің немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі;
13) транзакциялық қызмет – электрондық цифрлық қолтаңбаны қолдана отырып, өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
14) «электрондық үкiметтің» шлюзi (бұдан әрi - ЭҮШ) – электрондық қызметтi iске асыру шеңберіндегі «электрондық үкiметтің» ақпараттық жүйелерiн біріктіруге арналған ақпараттық жүйе;
15) электрондық құжат – ақпарат электрондық цифрлық формада берiлген және электрондық цифрлық қолмен куәландырылған құжат;
16) электрондық мемлекеттік қызмет – ақпараттық технологиялар қолданылып, электрондық формада көрсетілетін мемлекеттік қызмет;
17) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрi - ЭЦҚ) – электрондық сандық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дәлдігін, оның кімге тиесiлi екендігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық таңбалардың жиынтығы.
2. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету
бойынша қызмет көрсетушінің қызмет тәртібі
6. ЭҮП арқылы қадамдық әрекеттер мен шешiмдер осы регламентке 3 қосымшада (ЭҮП арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттестіктің № 1 диаграммасы) келтірілген:

6) единая нотариальная информационная система (далее – ЕНИС) – это аппаратно-программный комплекс, предназначенный для автоматизации нотариальной деятельности и взаимодействия органов юстиции и нотариальных палат;
7) индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН) – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде индивидуального предпринимательства;
8) информационная система (далее – ИС) – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса;
9) информационная система центров обслуживания населения Республики Казахстан (далее – ИС ЦОН) – информационная система, предназначенная для автоматизации процесса предоставления услуг населению (физическим и юридическим лицам) через центры обслуживания населения Республики Казахстан, а также соответствующими министерствами и ведомствами;
10) получатель – физические и юридические лица, которым оказывается электронная государственная услуга;
11) пользователь – субъект (получатель, услугодатель), обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
12) структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ) - перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций, информационные системы, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги;
13) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
14) шлюз «электронного правительства» (далее – ШЭП) – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем «электронного правительства» в рамках реализации электронных услуг;
15) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно-цифровой форме и удостоверена посредством ЭЦП;
16) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
17) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию
электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения через ПЭП (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через ПЭП) приведены в приложении 3 к настоящему регламенту:

1) алушы ЖСН/БСН және парольдің көмегімен ЭҮП-те тiркелудi жүзеге асырады (ЭҮП-те тiркелмеген алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1 үдерiс – қызметті алу үшін алушының ЭҮП ЖСН/БСН және парольді енгiзуі (авторландыру үдерiсi);
3) 1 шарт – ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген алушының деректерінің шынайылығын ЭҮП-те тексеру;
4) 2 үдерiс – ЭҮП-те алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
5) 3 үдерiс – алушының осы регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, қызмет көрсету үшін сұраным формасын экранға шығаруы және электрондық түрде бекiте отырып, алушының форманы оның құрылымдық және пішіндік талаптарын ескере толтыруы (деректерді енгізуі), стандарттың 11-тармағында көрсетiлген қажеттi құжаттарды сұрау формасына қажетті құжаттардың көшірмелерін электронды түрде тіркеу, сондай-ақ сұрауды куәландыру (қол қою) үшін алушының ЭЦҚ тiркеу куәлiгiн таңдауы;
6) 2 шарт – ЭҮП-те ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнiң қолданыс мерзімін және қайтарып алынған (күшi жойылған) тiркеу куәлiктерiнiң тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұрауда көрсетілген ЖСН/БСН мен ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН-нің арасындағы) сәйкестігін тексеру;
7) 4 үдерiс – алушының ЭЦҚ-ның шынайылығы расталмауына байланысты сұратылып отырған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 5 үдерiс – қызметті көрсету үшін алушының ЭЦҚ көмегiмен сұрауды куәландыру және электрондық құжатты (сұрауды) ЭҮШ арқылы қызмет көрсетушінің өңдеуі үшін қызмет көрсетушінің АЖО жолдау;
9) 6 үдеріс – электрондық құжатты қызмет көрсетушінің АЖО тіркеу;
10) 3 шарт – қызмет көрсетушінің алушы қоса тіркеген құжаттардың стандартта көрсетілген құжаттар тізіміне және қызметті көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеру (өңдеу);
11) 7 үдерiс – алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылып отырған қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8 үдерiс – алушының қызмет көрсетушінің АЖО қалыптастырылған қызметтің нәтижесiн (мұрағаттық анықтаманың дайындығы туралы электрондық нысандағы хабарламаны) алуы. Электрондық құжат қызмет көрсетушінің уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ пайдаланумен қалыптастырылады.
7. Қызмет көрсетушінің қадамдық әрекеттерi мен шешiмдерi осы регламентке 3 қосымшада келтірілген (қызмет көрсетуші арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттестіктің № 2 диаграммасы):
1) 1 үдерiс – қызмет көрсету үшін қызмет көрсетуші қызметкерiнiң АЖО ЖСН/БСН және парольді енгізуі (авторландыру үдерiсi);

1) получатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью ИИН/БИН и пароля (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – ввод получателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном получателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭПом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя;
5) процесс 3 – выбор получателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение получателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанные в пункте 11 стандарта, а также выбор получателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс 4 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;
8) процесс 5 – удостоверение запроса для оказания услуги посредством ЭЦП получателя и направление электронного документа (запроса) через ШЭП в АРМ услугодателя для обработки услугодателем;
9) процесс 6 – регистрация электронного документа в АРМ услугодателя;
10) условие 3 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных получателем документов к перечню документов указанному в стандарте и основаниям для оказания услуги;
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя;
12) процесс 8 – получение получателем результата услуги (уведомление о готовности архивной справки в форме электронного документа), сформированного АРМ услугодателя. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения услугодателя (диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через услугодателя) приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту:
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя в АРМ услугодателя ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;

2) 2 үдерiс – қызмет көрсетуші қызметкерiнiң осы регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, қызмет көрсетуге арналған сұрау формасын экранға шығаруы және қызмет көрсетуші қызметкерiнің алушының деректерiн енгiзуi;
3) 3 үдерiс – ЭҮШ арқылы ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ алушының деректерi туралы сұрауды жолдауы;
4) 1 шарт – алушы деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ болуын тексеру;
5) 4 үдерiс – алушы деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да болмауына байланысты деректердi алу мүмкiндігі жоқтығы туралы хабарламаны қалыптастыру;
6) 5 үдерiс – қызмет көрсетуші қызметкерiнiң алушы ұсынған құжаттардың қағаз нысанында болуын белгiлеу бөлiгiнде сұрау формасын толтыруы, оларды сұрау формасына бекiтуi және қызмет көрсетуге толтырылған сұрау формасын (енгізілген деректерді) ЭЦҚ арқылы куәландыруы;
7) 6 үдерiс – электрондық құжатты қызмет көрсетушінің АЖО тіркеу;
8) 2 шарт – қызмет көрсетуші қоса берген құжаттардың стандартта көрсетілген құжаттар тізбесіне және қызмет көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеру (өңдеу);
9) 7 үдерiс – алушының құжаттарындағы бұзушылықтардың болуына байланысты сұрау салынған қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
10) 8 үдерiс – алушының қызмет нәтижесiн (мұрағаттық анықтаманы) алуы.
8. Қызмет көрсетушінің ХҚКО арқылы қадамдық әрекеттерi мен шешiмдерi осы регламентке 3 қосымшада келтірілген (ХҚКО АЖ арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттестіктің № 3 диаграммасы):
1) 1 үдерiс – қызмет көрсету үшін орталық операторының ХҚКО АЖ АЖО-ға логинді және парольді енгізуі (авторландыру үдерiсi);
2) 2 үдерiс – орталық операторының осы регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, қызмет көрсетуге арналған сұрау формасын экранға шығаруы және орталық операторының алушының деректерiн, сондай-ақ алушының сенімхат бойынша өкілінің деректерін (нотариалды куәландырылған сенімхат болған жағдайда, сенімхатты өзге түрде куәландырылған кезде – сенімхаттың деректері толтырылмайды) енгізуі;
3) 3 үдерiс – ЭҮШ арқылы ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-ға алушының деректерi, сондай-ақ БНАЖ-ға алушының сенімхат бойынша өкілінің деректері туралы сұрауды жіберу;
4) 1 шарт – ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да алушы деректерiнiң, БНАЖ-да сенімхат деректерінің болуын тексеру;
5) 4 үдерiс – ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да алушы деректерiнiң, БНАЖ-да сенімхат деректерінің болмауына байланысты деректердi алу мүмкiндігі жоқтығы жөнінде хабарламаны қалыптастыру;
6) 5 үдерiс – орталық операторының алушы ұсынған сұрау нысанын құжаттардың қағаз нысанында болуын белгiлеу бөлiгiнде толтыруы және құжаттарды сканерлеуi, оларды сұрау нысанына бекiтуi және қызмет көрсетуге толтырылған сұрау нысанын (енгізілген деректерді) ЭЦҚ арқылы куәландыруы;

2) процесс 2 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных получателя;
3) процесс 3 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя;
4) условие 1 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
6) процесс 5 – заполнение сотрудником услугодателя формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме, предоставленных получателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
7) процесс 6 – регистрация электронного документа в АРМ услугодателя;
8) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных документов к перечню документов указанному в стандарте и основаниям для оказания услуги;
9) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя;
10) процесс 8 – получение получателем результата услуги (архивной справки).
8. Пошаговые действия и решения услугодателя через ЦОН (диаграмма № 3 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги через ИС ЦОН) приведены в приложении 3 к настоящему регламенту:
1) процесс 1 – ввод оператора центра в АРМ ИС ЦОН логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;
2) процесс 2 – выбор оператором центра услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод оператором центра данных получателя, а также данных по доверенности представителя получателя (при нотариально удостоверенной доверенности, при ином удостоверении доверенности - данные доверенности не заполняются);
3) процесс 3 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя, а также в ЕНИС – о данных доверенности представителя получателя;
4) условие 1 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, данных доверенности в ЕНИС;
6) процесс 5 – заполнение оператором центра формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных получателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;

7) 6 үдерiс – қызмет көрсетушінің АЖО-да ЭҮШ арқылы орталық операторының ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжатты (алушының сұрауын) жолдау;
8) 7 үдеріс – электрондық құжатты қызмет көрсетушінің АЖО тіркеу;
9) 2 шарт – қызмет көрсетушінің, қоса берілген құжаттардың стандартта көрсетілген құжаттар тізбесіне және қызметті көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеруі (өңдеуі);
10) 8 үдерiс – алушының құжаттарындағы бұзушылықтардың болуына байланысты сұрау салынған қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11) 9 үдерiс – алушының орталық операторы арқылы қызмет нәтижесiн (мұрағаттық анықтаманы) алуы.
9. Тұтынушыға көрсетілетін электрондық мемлекеттік қызметтің сұрауды толтырудың, экрандық нысандары және өтініш нысандары мемлекеттік немесе орыс тілінде осы регламентке 4 қосымшада көрсетілген.
10. Алушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсету бойынша сұраудың орындалу дәрежесін тексеру әдісі: «электронды үкімет» порталының «Қызмет алу тарихы» бөліміне, сондай-ақ ММ/ХҚКО жүгіну арқылы.
11. Электрондық мемлекеттік қызмет, сондай-ақ қажет болған жағдайда олардың сапасын бағалау (соның ішінде шағымдану) үшін ақпаратты алуға арналған байланыс телефонының нөмірі: 8(7232) 25-40-45 және сall–орталық (1414) телефоны арқылы алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету
үдерісі кезіндегі өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
12. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын ҚФБ:
қызмет көрсетуші;
ХҚКО операторы.
Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне қатысатын АЖ:
ЭҮП;
ЭҮШ;
қызмет көрсетушінің АЖО;
ХҚКО АЖ;
ЖТ МДБ/ЗТ МДБ;
БНАЖ.
13. Іс-қимылдың (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде) логикалық жүйелілігі мен оның сипаттамасы арасындағы сәйкестікті көрсететін өзара әрекеттестіктің диаграммасы осы регламентке 3 қосымшада келтірілген.
14. Әрбір әрекеттің орындалу (рәсімдер, функциялар, операциялар) жүйелілігі мен орындалу мерзімі көрсетілген кестедегі мәтіндік сипаттамасы осы регламентке 5 қосымшада келтірілген.
15. Алушыларға электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы регламентке 6 қосымшаға сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
16. Мемлекеттік қызметтерді көрсетуге арналған бланкілердің нысандары, үлгілері осы регламентке 7 қосымшада келтірілген.
17. Алушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қоятын талаптары:
1) құпиялылық (ақпаратты рұқсатсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты рұқсатсыз өзгертуден қорғау);

7) процесс 6 – направление электронного документа (запроса получателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП оператора центра через ШЭП в АРМ услугодателя;
8) процесс 7 – регистрация электронного документа в АРМ услугодателя;
9) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных получателем документов к перечню документов указанному в стандарте и основаниям для оказания услуги;
10) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя;
11) процесс 9 – получение получателем через оператора центра результата услуги (архивной справки).
9. Экранные формы заполнения запроса и форма заявления на электронную государственную услугу, представляемые потребителю на государственном или русском языках, указаны в приложении 4 к настоящему регламенту.
10. Способ проверки получателем статуса исполнения запроса по электронной государственной услуге: на портале «электронного правительства» в разделе «История получения услуг», а также при обращении в ГУ/ЦОН.
11. Номер контактного телефона для получения информации об электронной государственной услуге, также в случае необходимости оценки (в том числе обжалования) их качества: 8(7232) 25-40-45, по телефону call-центра (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания
электронной государственной услуги
12. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги:
услугодатель;
оператор ЦОН.
ИС, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги:
ПЭП;
ШЭП;
АРМ услугодателя;
ИС ЦОН;
ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
ЕНИС.
13. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
14. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций), с указанием срока выполнения каждого действия, приведены в приложении 5 к настоящему регламенту.
15. Результаты оказания электронной государственной услуги получателям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 6 к настоящему регламенту.
16. Формы, шаблоны бланков для оказания электронной государственной услуги указаны в приложении 7 к настоящему регламенту.
17. Требования, предъявляемые к процессу оказания электронной государственной услуги получателем:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);

3) қолжетімділік (ақпарат пен қорларды рұқсатсыз ұстап қалудан қорғау).
18. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсетудің техникалық шарттары:
1) Ғаламторға шығу;
2) қызмет көрсетілетін тұлғаның ЖСН/БСН болуы;
3) ЭҮП-те авторландыру;
4) алушының ЭЦҚ болуы;
5) банк карточкасының немесе екінші дәрежедегі банкіде ағымдағы шотының болуы.
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 1 қосымша
Мемлекеттік мұрағаттардың мекенжайлары
Мекеме атауы
Мекен-жай
Байланыс телефондары
1
«Шығыс Қазақстан облысының мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Пермитин көшесі, 23
8(7232) 26-48-47
2
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Головков көшесі, 26/1
8(7232) 25-59-76
3
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Абай ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Қараул ауылы, Құтжанов көшесі, 1
8(7225) 29-17-93
4
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Аягөз ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Аягөз қ., Ш. Уәлиханов көшесі, 32
8(7223) 73-30-78
5
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Бесқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Большая Владимировка ауылы, Пушкин көшесі, 2а
8(7223) 69-13-43
6
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Бородулиха ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Бородулиха ауылы, Жастар көшесі, 25
8(7235) 12-14-58
7
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Глубокое ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое кенті, Пирогов көшесі, 6
8(7233) 12-28-78
8
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Жарма ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Қалбатау ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 142
8(7234) 76-77-31
9
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Зайсан ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан қ. Жангелдин көшесі, 52
8(7234) 02-14-76
10
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Зырян ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Зырян қ., М. Горький көшесі, 33
8(7233) 56-30-16
11
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Катонқарағай ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Үлкен Нарын ауылы, Огнев көшесі, 40

3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
18. Техническое условие оказания электронной государственной услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие ИИН/БИН у лица, которому оказывается услуга;
3) авторизация с ПЭП;
4) наличие у получателя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Адреса государственных архивов
Наименование учреждении
Адреса
Контактные телефоны
1
ГУ «Управление архивов и документации Восточно-Казахстанской области»
Восточно-Казахстанская область, г. Усть-Каменогорск, ул. Пермитина 23
8(7232) 26-48-47
2
КГУ «Государственный архив» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Усть-Каменогорск, ул. Головкова 26/1
8(7232) 25-59-76
3
КГУ «Государственный архив Абайского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Караул ул. Кутжанова 1
8(7225) 29-17-93
4
КГУ «Государственный архив Аягозского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Аягоз, ул. Ч. Валиханова, 32
8(7223) 73-30-78
5
КГУ «Государственный архив Бескарагайского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Большая Владимировка, ул. Пушкина 2а
8(7223) 69-13-43
6
КГУ «Государственный архив Бородулихинского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8(7235) 12-14-58
7
КГУ «Государственный архив Глубоковского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, пос. Глубокое ул. Пирогова, 6
8(7233) 12-28-78
8
КГУ «Государственный архив Жарминского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Калбатау ул. Кабанбай батыра, 142
8(7234) 76-77-31
9
КГУ «Государственный архив Зайсанского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Зайсан ул. Жангельдина, 52
8(7234) 02-14-76
10
КГУ «Государственный архив Зыряновского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Зыряновск ул. М. Горького, 33
8(7233) 56-30-16
11
КГУ «Государственный архив Катон-Карагайского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Улкен Нарын ул. Огнева, 40

8(7234) 12-15-99
12
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Көкпекті ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Көкпекті ауылы, Аухадиев көшесі, 46
8(7234) 82-14-62
13
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Күршім ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Күршім ауылы, Барақ батыр көшесі, 25
8(715-36) 2-21-52
14
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Риддер қаласының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қ., Ш. Уәлиханов көшесі, 44
8(7233) 64-22-64
15
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Тарбағатай ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Ақсуат ауылы, Жамбыл көшесі, 21
8(7234) 62-21-73
16
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Ұлан ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Қасым Қайсенов кенті, 5-ші үй
8(7233) 82-74-15
17
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Үржар ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Үржар ауылы, Қабанбай батыр көшесі, 66
8(7223) 03-37-21
18
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Шемонаиха ауданының мемлекеттік мұрағаты» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Шемонаиха қ., Жуков көшесі, 2
8(7233) 23-17-58
19
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасының «Қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» КММ
Шығыс Қазақстан облысы, Семей қ., Абай даңғылы, 84
8(7222) 52-22-63
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 2 қосымша
Шығыс Қазақстан облысының ХҚКО
Мекеме атауы
Мекен-жай
Байланыс телефондары
1
«Шығыс Қазақстан облысының № 1 халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ
Өскемен қ., Белинский көшесі, 37 «А»
8(7232) 78-42-36
2
№ 1 Өскемен филиалы
Өскемен қ., Сәтпаев даңғылы, 20/1
8(7232) 60-39-22
3
№ 2 Өскемен филиалы
Өскемен қ., Қазақстан көшесі, 99/1
8(7232) 55-24-78
4
Глубокое филиалы
Глубокое к., Попович көшесі, 22
8(72331) 2-23-35
5
Зайсан филиалы
Зайсан қ., Жангелдин көшесі, 52 а
8(72340) 2-67-81
6
Зырян филиалы
Зырян қ., Стахановская көшесі, 39
8(72335) 6-02-39
7
Катонқарағай филиалы
Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 96
8(72341) 2-23-60
8
Күршім филиалы
Күршім ауылы, Б. Момышұлы көшесі, 37
8(72339) 2-13-10
9
Риддер филиалы
Риддер қ., Семипалатинская көшесі, 12
8(72336) 4-62-62
10
Тарбағатай филиалы
Ақсуат ауылы, Абылайхан көшесі, 23
8(72346) 2-24-96
11
Ұлан филиалы
Қасым Қайсенов кенті, 9 үй
8(72338) 27-1-68
12
Шемонаиха филиалы

8(7234) 12-15-99
12
КГУ «Государственный архив Кокпектинского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Кокпекты ул. Аухадиева, 46
8(7234) 82-14-62
13
КГУ «Государственный архив Курчумского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Курчум ул. Барак батыра, 25
8(715-36) 2-21-52
14
КГУ «Государственный архив города Риддер» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Риддер ул.Ч. Валиханова, 44
8(7233) 64-22-64
15
КГУ «Государственный архив Тарбагатайского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Аксуат ул. Жамбыла, 21
8(7234) 62-21-73
16
КГУ «Государственный архив Уланского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, п. Касым Кайсенова, д. 5
8(7233) 82-74-15
17
КГУ «Государственный архив Урджарского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, с. Урджар ул. Кабанбай батыра, 66
8(7223) 03-37-21
18
КГУ «Государственный архив Шемонаихинского района» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Шемонаиха ул. Жукова, 2
8(7233) 23-17-58
19
КГУ «Центр документации новейшей истории» управления архивов и документации Восточно-Казахстанской области
Восточно-Казахстанская область, г. Семей, пр. Абая, 84,
8(7222) 52-22-63
Приложение 2 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача архивных справок»
ЦОН Восточно-Казахстанской области
Наименование учреждении
Адреса
Контактные телефоны
1
Филиал РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск, ул. Белинского, 37 А
8(7232) 78-42-36
2
Отдел № 1 г. Усть-Каменогорск Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск, пр. Сатпаева, 20/1
8(7232) 60-39-22
3
Отдел № 2 г. Усть-Каменогорск Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Усть-Каменогорск, ул. Казахстан, 99/1
8(7232) 55-24-78
4
Отдел Глубоковского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
п. Глубокое, ул. Поповича, 22
8(7233) 12-23-35
5
Отдел Зайсанского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Зайсан, ул. Жангельдина, 52 А
8(7234) 02-67-81
6
Отдел Зыряновского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Зыряновск, ул. Стахановская, 39
8(7233) 56-02-39
7
Отдел Катон-Карагайского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Улкен Нарын, ул. Аблайхана, 96
8(7234) 12-23-60
8
Отдел Курчумского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Курчум, ул. Б. Момышулы, 37
8(7233) 92-13-10
9
Отдел г. Риддер Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Риддер, ул. Семипалатинская, 12
8(7233) 64-62-62
10
Отдел Тарбагатайского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Аксуат, ул. Аблайхана, 23
8(7234) 62-24-96
11
Отдел Уланского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
п. Касым, Кайсенова, 9
8(7233) 82-71-68
12
Отдел Шемонаихинского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области

Шемонаиха қ., 3 ш/а., 12
8(72332) 3-41-00
13
«Шығыс Қазақстан облысының № 2 Семей қ. халыққа қызмет көрсету орталығы» РММ
Семей қ., 408 квартал көшесі, 21
8(7222) 33-55-93
14
Абай филиалы
Қарауыл, Құнанбай көшесі, 12
8(72252) 9-22-64 8(72252) 9-23-39
15
Бесқарағай филиалы
Бесқарағай ауылы, Пушкин көшесі, 2 «А»
8(72236) 9-06-30
16
Бородулиха филиалы
Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, 25
8(72351) 2-20-48
17
Жарма филиалы
Қалбатау қ., Достық көшесі, 98
8(72347) 6-54-00 8(72347) 6-55-03
18
Курчатов филиалы
Курчатов қ., Абай көшесі, 12
8(72251) 2-21-66
19
Көкпекті филиалы
Көкпекті ауылы, Шериаздан көшесі, 38
8(72348) 2-21-71 8(72348) 2-11-94
20
Семей филиалы
Семей қ., Найманбаев көшесі, 161 «А»
8(7222) 52-69-29 8(7222) 52-69-83
21
Аягөз филиалы
Аягөз қ., Ақтанберді көшесі, 28 «А»
8(72237) 5-24-32
22
Үржар филиалы
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, 116
8(72230) 2-19-85 8(72230) 3-34-58
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 3 қосымша
ЭҮП арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі
функционалдық өзара әрекеттестіктің № 1 диаграммасы
Қызмет көрсетуші арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
кезіндегі функционалдық өзара әрекеттестіктің № 2 диаграммасы
ХҚКО АЖ арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі
функционалдық өзара әрекеттестіктің № 3 диаграммасы
Шартты белгілер
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 4 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметке арналған экрандық нысандар 1 қадам. Мемлекеттік органды таңдау
2 қадам. Мемлекеттік қызметті таңдау
3 қадам. Мемлекеттік қызмет түрін таңдау
4 қадам. Авторландыру
5 қадам. Сұрауды толтыру – жеке тұлғаның деректерін енгізу
6 қадам. Сұрауға қол қою
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 5 қосымша
1 кесте. ЭҮП арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекеттің № (жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Алушы
ЭҮП
Алушы
ЭҮП
3
Әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, операциялардың) және олардың сипаттамалары
ЭҮП-те ЖСН және паролі бойынша авторландырылады
Алушының деректерiндегi бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту хабарламасын қалыптастырады
Алушының ЭЦҚ таңдаумен қызметті таңдайды және сұраудың деректерiн қалыптастырады
Алушының ЭЦҚ деректеріндегі бұзушылықтардың болуына байланысты бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру - өкім ету шешімі)
Сұрау сәтті қалыптастырылғандығы туралы хабарламаны шығару
Сұратылып отырған электрондық мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
Сұрауды бағыттау
Сұратылып отырған электрондық мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру
5
Орындалу мерзімі

г. Шемонаиха, 3 мкр., 12
8(7233) 23-41-00
13
Отдел № 1 г. Семей Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Семей, ул. 408-ой квартал, 21
8(7222) 33-55-93
14
Отдел Абайского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Караул, ул. Кунанбая, 12
8(7225) 29-22-64
8(7225) 29-23-39
15
Отдел Бескарагайского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Бескарагай, ул. Пушкина, 2 А
8(7223) 69-06-30
16
Отдел Бородулихинского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Бородулиха, ул. Молодежная, 25
8(7235) 12-20-48
17
Отдел Жарминского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Калбатау, ул. Достык, 98
8(7234) 76-54-00
8(7234) 76-55-03
18
Отдел г. Курчатов Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Курчатов, ул. Абая, 12
8(7225) 12-21-66
19
Отдел Кокпектинского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Кокпекты, ул. Шериаздана, 38
8(7234) 82-21-71
8(7234) 82-11-94
20
Отдел № 2 г. Семей Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Семей, ул. Найманбаева, 161 А
8(7222) 52-69-29
8(7222) 52-69-83
21
Отдел Аягозского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
г. Аягоз, ул. Актанберды, 28 А
8(7223) 75-24-32
22
Отдел Урджарского района Филиала РГП «ЦОН» по Восточно-Казахстанской области
с. Урджар, пр. Абылайхана, 116
8(7223) 02-19-85
8(7223) 03-34-58
Приложение 3 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через услугодателя
Диаграмма № 3 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ИС ЦОН
Условные обозначения:
Приложение 4 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Экранные формы на электронную государственную услугу
Шаг 1. Выбор государственного органа
Шаг 2. Выбор государственной услуги
Шаг 3. Выбор вида государственной услуги
Шаг 4. Авторизация
Шаг 5. Заполнение запроса – ввод данных физического лица
Шаг 6. Подписание запроса
Приложение 5
к регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ПЭП
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Получатель
ПЭП
Получатель
ПЭП
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Авторизуется на ПЭП по ИИН и паролю
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя
Выбирает услугу и формирует данные запроса выбором получателя ЭЦП
Формирует сообщение об отказе в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя ЭЦП
4
Форма завершения (данные, документ, организационно–
распорядительное решение)
Отображение уведомления об успешном формировании запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
Маршрутизация запроса
Формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге
5
Сроки исполнения

8 – егер бұзушылықтар болса, 9 – егер бұзушылықтар болмаса
-
-
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 6 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметтерінің «сапа» және
«қолжетімділік» көрсеткіштерін анықтау үшін сауалнаманың нысаны
_______________________________________________________
(қызметтің атауы)
1. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
«Мұрағаттық анықтамалар беру»
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 7 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметке арналған
сауалнама-өтініштің экрандық нысаны
Электрондық мемлекеттік қызметке арналған оң жауаптың
(мұрағаттық анықтаманың) шығу нысаны
МҰРАҒАТТЫҚ АНЫҚТАМА
Өтініш беруші:_____________________________
_________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
Мұрағаттық анықтаманың түрі: ____________________
_________________________________________________
Анықтаманың сұратылып отырған кезеңі:____________
_________________________________________________
(мұрағаттық анықтаманың мазмұны көрсетіледі)
Негіздеме:_______________________________________
Мұрағаттың директоры:____________________________
(Т.А.Ә.)
Мұрағатшы:_______________________________________
(Т.А.Ә.)
Анықтамаға қоса беріліп отырған
құжаттар:________________________________________
_________________________________________________
_________________________________________________

8 – если есть нарушения; 9 – если нарушений нет
-
-
Приложение 6
к регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Форма анкеты для определения показателей
электронной государственной услуги: «качество» и «доступность»
____________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Приложение 7
к регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача архивных справок»
Экранная форма анкеты-заявления на
электронную государственную услугу
Выходная форма положительного ответа (архивной справки)
на электронную государственную услугу
АРХИВНАЯ СПРАВКА
Заявитель:__________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица или наименование юридического лица)
Вид архивной справки:_______________________________________
Период, за который запрашивается справка:___________________
____________________________________________________________
(указывается содержание архивной справки)
Основание:__________________________________________________
Директор архива:____________________________________________
(Ф.И.О.)
Архивист:___________________________________________________
(Ф.И.О.)
К справке прилагаются документы:____________________________
____________________________________________________________