Мемлекеттік қызмет көрсету регламентерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 333 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қаңтарда N 2856 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 тамыздағы N 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.08.2013 N 212 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1151 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге арналған келiсiмшарттарды тiркеу» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға және өндiруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу» мемлекеттік қызмет  регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 333 қаулысымен
бекітілген
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге
арналған келісімшарттарды тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) үшін «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттарды тіркеу» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) «Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – тіркеуші орган) көрсетеді.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 12) тармақшасы және 68-бабының 3-тармағы, «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1151 қаулысы негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 декабря 2012 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2013 года N 2856. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.08.2013 № 212.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1151 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья» Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Регистрация контрактов на недропользование на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»;
2) регламент государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 333
Регламент государственной услуги
«Регистрация контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области» (далее – регистрирующий орган) для физических и юридических лиц (далее – получатель государственной услуги).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 12) статьи 27 и пункта 3 статьи 68 Закона Республики Казахстан «О недрах и недропользовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1151 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья».

4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсi немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттік қызмет көрсету, соның ішінде, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мынадай мекенжайдан алуға болады: индексі: 070019, Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40 (306 бөлме), телефондары: 26-38-71, 26-53-62. Жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат http:www.akimvko.gov.kz ресми сайтында орналасқан.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алу кезінде құжаттарды тапсыру үшiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты отыз минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алу кезiнде алушының құжаттарды күтуінің рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты отыз минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
9. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) тіркеуші органға осы Мемлекеттік қызмет регламентінің 12 тармағында белгіленген құжаттар тізбесін ұсынады.
10. Осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттардың тізбесін толық бермеу мемлекеттiк қызметті ұсынудан бас тарту үшiн негiздеме болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-қимыл
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
11. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген мекенжай бойынша тіркеуші органның кеңсесі арқылы жүргізіледі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы тіркеуші органға:
1) еркін нысандағы өтінішті;
2) жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшартты (үш данадағы түпнұсқа);
3) сенiмхатсыз қол қоюға құқығы бар мемлекеттік қызмет алушының бiрiншi басшысын қоспағанда, мемлекеттік қызметті алушының мүдделерiн бiлдiретiн адамға берiлетiн сенiмхатты ұсынады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық- функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:

4. Результатом оказываемой государственной услуги является акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги можно получить по адресу: индекс: 070019, город Усть-Каменогорск, улица М. Горького 40 (кабинет 306), телефоны: 26-38-71, 26-53-62. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов ежедневно. Выходные дни: суббота, воскресенье.
6. Информация о порядке оказания государственной услуги размещена на официальном сайте: http:www.akimvko.gov.kz.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более тридцати минут;
3) максимально допустимое время ожидания получателем документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более тридцати минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги (либо представитель по доверенности) предоставляет в регистрирующий орган перечень документов, определенных в пункте 12 настоящего регламента государственной услуги.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является непредставление полного перечня документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Прием документов проводится в регистрирующем органе через канцелярию по адресу указанному в пункте 5 настоящего регламента.
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в регистрирующий орган:
1) заявление в произвольной форме;
2) контракт на недропользование (оригинал в трех экземплярах);
3) доверенность лицу, представляющему интересы получателя государственной услуги, за исключением первого руководителя получателя государственной услуги, имеющего право подписи без доверенности.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):

1) тіркеуші органның басшысы;
2) құрылымдық бөлімше бастығы;
3) жауапты орындаушы;
4) тіркеуші орган кеңсесінің қызметкері.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) қабылданған құжаттар тіркеуші орган қызметкерінің тіркеуінен өтеді;
2) тіркелген құжаттар тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшесі анықталып, бұрыштама қойылу үшін тіркеуші органның басшысына жолданады;
3) басшының бұрыштамасы бар құжаттар тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшесіне жолданады;
4) тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшенің бастығы қабылданған құжаттарды қарау үшін бұрыштама қойып, жауапты орындаушыны белгілейді;
5) жауапты орындаушы:
ұсынылған құжаттарды қарайды;
құжаттардың толық тізбесі ұсынылмаған кезде қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап немесе жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу акт ресімдейді;
6) фирмалық бланкідегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа немесе жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм шартты тiркеу актiсіне тіркеуші органның басшысы қол қояды;
7) қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап немесе жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу акт мемлекеттік қызмет алушыға қолма-қол немесе пошта байланысы арқылы беру (жолдау) үшін кеңсеге жіберіледі.
15. Әрбір әкімшілік іс–қимылдың (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіліп, әрбір ҚФБ-ның әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдердің) дәйектелігі мен өзара іс–қимылдарының сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
16. Функционалдық өзара іс-қимыл схемасы осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
17. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға,
өндіруге арналған келісімшарттарды тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1 қосымша
ҚФБ әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдердің) дәйектілігі мен
өзара іс–қимылдарының сипаттамасы 1 кесте. ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Іс-қимыл (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесінің жауапты қызметкері
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, тіркеу нөмірі көрсетілген өтініш көшірмесін беру, бұрыштама қою үшін құжаттарды тіркеуші органның басшысына жіберу
Бұрыштама қою
Хат-хабармен танысу, қарау үшiн жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Бұрыштама қою үшін құжаттарды тіркеуші органның басшысына жіберу
Бұрыштама қою, жауапты орындаушыға жіберу
Құжаттардың толықтығын анықтау, олардың белгіленген талаптарға сәйкестігін анықтау
Жауапты орындаушыға жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты материалдармен бірге беру
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
22 сағат
Жұмыс күні ішінде
Келесі іс-қимылдың №
Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі
кестенің жалғасы:
Іс-қимыл (жұмыстар барысының, ағынының) №
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Тіркеуші орган кеңсесі
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдейді
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiне немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды
Қол қойылған хабарламаны немесе жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiм шартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты жолдайды
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе тіркеу қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты береді
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Жауапты орындаушыға фирмалық бланкідегі қол қойылған жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты алушыға қолма-қол немесе пошта байланысы арқылы беру
Орындау мерзімдері
Жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
30 минут
Келесі іс-қимылдың №
Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің  12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесі
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимыл
1
Құжаттарды қабылдау
2
Бұрыштама қою
3
Жауапты орындаушыны анықтау
4
Ұсынылған құжаттарды қарау, жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн ресімдеу
5
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiнің көшірмесіне бұрыштама қою
6
Фирмалық бланкідегі жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiне қол қою
7
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн қолма-қол беру немесе пошта арқылы жіберу
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесі
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимыл
1
Құжаттарды қабылдау
2
Бұрыштама қою
3
Жауапты орындаушыны анықтау
4
Ұсынылған құжаттарды қарау, ұсынылған құжаттар толық болмаған жағдайда қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу
5
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа бұрыштама қою
6
Фирмалық бланкідегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
7
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты құжаттар пакетімен бірге қолма-қол беру немесе пошта арқылы жіберу
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға,
өндіруге арналған келісімшарттарды тіркеу»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2 қосымша
Функционалдық өзара іс-қимыл схемасы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 333 қаулысымен
бекітілген
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға және өндiруге
жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламенті

1) руководитель регистрирующего органа;
2) начальник структурного подразделения;
3) ответственный исполнитель;
4) сотрудник канцелярии регистрирующего органа.
14. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятые документы проходят регистрацию специалистом канцелярии регистрирующего органа;
2) зарегистрированные документы направляются руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции с определением ответственного структурного подразделения регистрирующего органа;
3) документы с резолюцией руководителя направляются в ответственное структурное подразделение регистрирующего органа;
4) начальник ответственного структурного подразделения регистрирующего органа определяет ответственного исполнителя с наложением резолюции для рассмотрения принятых документов;
5) ответственный исполнитель:
рассматривает представленные документы;
оформляет мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги при непредставлении полного перечня документов или акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию;
6) мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги или акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию подписывается руководителем регистрирующего органа на фирменном бланке;
7) мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги или акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию направляется в канцелярию для выдачи (направления) получателю государственной услуги нарочно или средствами почтовой связи.
15. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ, с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема функционального взаимодействия, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Регистрация контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) СФЕ Таблица 1. Описание действий СФЕ
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
Ответственный сотрудник канцелярии регистрирующего органа
Руководитель регистрирующего органа
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация, выдача копии заявления с указанием регистрационного номера, направление документов руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции
Наложение резолюции
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя для рассмотрения
Рассмотрение документов
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции
Наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю
Определение полноты документов, определение соответствия их установленным требованиям
Передача акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию с материалами или мотивированного ответа об отказе ответственному исполнителю
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
22 часа
В течение дня
Государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента
продолжение таблицы:
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Канцелярия регистрирующего органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Оформляет акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированный ответ об отказе
Подписывает акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированный ответ об отказе
Направляет подписанный акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированный ответ об отказе
Выдает акт регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированный ответ об отказе
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированного ответа об отказе
Передача подписанного акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию на фирменном бланке или мотивированного ответа об отказе ответственному исполнителю
Выдача акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию или мотивированного ответа об отказе получателю нарочно или средствами почтовой связи
Сроки исполнения
В течение дня
В течение дня
В течение дня
30 минут
Государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Наименование
Канцелярия регистрирующего органа
Руководитель регистрирующего органа
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
№ СФЕ действия
1
Прием документов
2
Наложение резолюции
3
Определение ответственного исполнителя
4
Рассмотрение представленных документов, оформление акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию
5
Визирование акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию
6
Подписание акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию на фирменном бланке
7
Выдача акта регистрации контракта на проведение операций по недропользованию нарочно или направление по почте
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс
Наименование
Канцелярия регистрирующего органа
Руководитель регистрирующего органа
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
№ СФЕ
действия
1
Прием документов
2
Наложение резолюции
3
Определение ответственного исполнителя
4
Рассмотрение представленных документов, в случае неполноты представленных документов, оформление мотивированного ответа об отказе
5
Визирование мотивированного ответа об отказе
6
Подписание мотивированного ответа об отказе на фирменном бланке
7
Выдача мотивированного ответа об отказе с пакетом документов нарочно или направление по почте
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Регистрация контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых»
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 333
Регламент государственной услуги
«Регистрация договора залога права недропользования на
разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых»

1. Жалпы ережелер
1. Жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) үшін «Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) «Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – тіркеуші орган) көрсетеді.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 13) тармақшасы, «Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1151 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлігі немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап беру болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
5. Мемлекеттік қызмет көрсету, соның ішінде, мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты мынадай мекенжайдан алуға болады: индексі: 070019, Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 40 (306 бөлме), телефондары: 26-38-71, 26-53-62. Жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат http:www.akimvko.gov.kz ресми сайтында орналасқан.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алу кезінде құжаттарды тапсыру үшiн күтудiң рұқсат етiлген ең ұзақ уақыты отыз минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алу кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарды күтуінің рұқсат берiлген ең ұзақ уақыты отыз минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
9. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызмет алушы (немесе сенімхат бойынша оның өкілі) тіркеуші органға осы Мемлекеттік қызмет регламентінің 12 тармағында белгіленген құжаттар тізбесін ұсынады.
10. Мемлекеттiк қызметті ұсынудан бас тарту үшiн:

1. Общие положения
1. Государственная услуга «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением «Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области» (далее – регистрирующий орган) для физических и юридических лиц (далее – получатель государственной услуги).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 27 Закона Республики Казахстан «О недрах и недропользовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1151 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья».
4. Результатом оказываемой государственной услуги является свидетельство о регистрации договора залога права недропользования, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
5. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги можно получить по адресу: индекс: 070019, город Усть-Каменогорск, улица М. Горького 40 (кабинет 306), телефоны: 26-38-71, 26-53-62. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов ежедневно. Выходные дни: суббота, воскресенье.
6. Информация о порядке оказания государственной услуги размещена на официальном сайте: http:www.akimvko.gov.kz.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более тридцати минут;
3) максимально допустимое время ожидания получателем государственной услуги документов во время получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной улуги, составляет не более тридцати минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги (либо представитель по доверенности) предоставляет в регистрирующий орган перечень документов, определенных в пункте 12 настоящего регламента государственной услуги.
10. Основанием отказа в предоставлении государственной услуги являются:

1) осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттардың тізбесін толық бермеу;
2) құзыретті органның жер қойнауын пайдалану құқығын кепілге беру рұқсатының болмауы негiздеме болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-қимыл
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
11. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 5 тармағында көрсетілген мекенжай бойынша тіркеуші органның кеңсесі арқылы жүргізіледі.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы тіркеуші органға:
1) еркін нысандағы өтінішті;
2) белгiленген тәртiппен қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдігі туралы шартты (үш данада);
3) сенiмхатсыз қол қоюға құқығы бар мемлекеттік қызмет алушының бiрiншi басшысын қоспағанда, мемлекеттік қызметті алушының мүдделерiн бiлдiретiн адамға берiлетiн сенiмхатты ұсынады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық- функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) тіркеуші органның басшысы;
2) құрылымдық бөлімше бастығы;
3) жауапты орындаушы;
4) тіркеуші орган кеңсесінің қызметкері.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) қабылданған құжаттар тіркеуші орган қызметкерінің тіркеуінен өтеді;
2) тіркелген құжаттар тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшесі анықталып, бұрыштама қойылу үшін тіркеуші органның басшысына жолданады;
3) басшының бұрыштамасы бар құжаттар тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшесіне жолданады;
4) тіркеуші органның жауапты құрылымдық бөлімшенің бастығы қабылданған құжаттарды қарау үшін бұрыштама қойып, жауапты орындаушыны белгілейді;
5) жауапты орындаушы:
ұсынылған құжаттарды қарайды;
қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап немесе жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік ресімдейді;
6) фирмалық бланкідегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа немесе жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікке тіркеуші органның басшысы қол қояды;
7) қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап немесе жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік мемлекеттік қызмет алушыға қолма-қол немесе пошта байланысы арқылы беру (жолдау) үшін кеңсеге жіберіледі.
15. Әрбір әкімшілік іс–қимылдың (рәсімнің) орындалу мерзімі көрсетіліп, әрбір ҚФБ-ның әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдердің) дәйектелігі мен өзара іс–қимылдарының сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.

1) непредставление полного перечня документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента;
2) отсутствие разрешения компетентного органа на передачу прав недропользования в залог.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Прием документов проводится в регистрирующем органе через канцелярию по адресу указанному в пункте 5 настоящего регламента.
12. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет в регистрирующий орган:
1) заявление в произвольной форме;
2) договор о залоге права недропользования, подписанный в установленном порядке (в трех экземплярах);
3) доверенность лицу, представляющему интересы получателя государственной услуги, за исключением первого руководителя получателя, имеющего право подписи без доверенности.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель регистрирующего органа;
2) начальник структурного подразделения;
3) ответственный исполнитель;
4) сотрудник канцелярии регистрирующего органа.
14. Этапы оказания государственной услуги:
1) принятые документы проходят регистрацию специалистом канцелярии регистрирующего органа;
2) зарегистрированные документы направляются руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции с определением ответственного структурного подразделения регистрирующего органа;
3) документы с резолюцией руководителя направляются в ответственное структурное подразделение регистрирующего органа;
4) начальник ответственного структурного подразделения регистрирующего органа определяет ответственного исполнителя с наложением резолюции для рассмотрения принятых документов;
5) ответственный исполнитель:
рассматривает представленные документы;
оформляет мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги или свидетельство о регистрации договора залога права недропользования;
6) мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги или свидетельство о регистрации договора залога права недропользования подписывается руководителем регистрирующего органа на фирменном бланке;
7) мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги или свидетельство о регистрации договора залога права недропользования направляется в канцелярию для выдачи (направления) получателю государственной услуги нарочно или средствам почтовой связи.
15. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ, с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

16. Функционалдық өзара іс-қимыл схемасы осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
17. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында өздері қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен көзделген тәртіппен жауапты болады.
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға,
өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының
кепіл шартын тіркеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне
1 қосымша
ҚФБ әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдердің) дәйектілігі мен
өзара іс–қимылдарының сипаттамасы 1 кесте. ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Іс-қимыл (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесінің жауапты қызметкері
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, тіркеу нөмірі көрсетілген өтініш көшірмесін беру, бұрыштама қою үшін құжаттарды тіркеуші органның басшысына жіберу
Бұрыштама қою
Хат-хабармен танысу, қарау үшiн жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттарды қарау
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Бұрыштама қою үшін құжаттарды тіркеуші органның басшысына жіберу
Бұрыштама қою, жауапты орындаушыға жіберу
Құжаттардың толықтығын анықтау, олардың белгіленген талаптарға сәйкестігін анықтау
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікті немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты материалдармен бірге беру
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
22 сағат
Жұмыс күні ішінде
Келесі іс-қимылдың №
Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі
кестенің жалғасы:
Іс-қимыл (жұмыстар барысының, ағынының) №
5
6
7
8
ҚФБ атауы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Тіркеуші орган кеңсесі
Іс-қимылдың (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікті немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікке немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлігін немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты жолдайды
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлігін немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты береді
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-басшылық ету шешімі)
Жауапты орындаушыға жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікті немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Жауапты орындаушыға фирмалық бланкідегі қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікті немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлікті немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты алушыға қолма-қол немесе пошта байланысы құралдары арқылы беру
Орындау мерзімдері
Жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
30 минут
Келесі іс-қимылдың №
Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің  12 тармағында көзделген құжаттарды тапсырған сәттен бастап бес жұмыс күнінен кешіктірілмей көрсетіледі
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесі
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимыл
1
Құжаттарды қабылдау
2
Бұрыштама қою
3
Жауапты орындаушыны анықтау
4
Ұсынылған құжаттарды қарау, жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн ресімдеу
5
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiнің көшірмесіне бұрыштама қою
6
Фирмалық бланкідегі жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiне қол қою
7
Жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге арналған келiсiмшартты тiркеу актiсiн қолма-қол беру немесе пошта арқылы жіберу
3 кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
ҚФБ атауы
Тіркеуші орган кеңсесі
Тіркеуші орган басшысы
Құрылымдық бөлімше бастығы
Құрылымдық бөлімшенің жауапты орындаушысы
Іс-қимыл
1
Құжаттарды қабылдау
2
Бұрыштама қою
3
Жауапты орындаушыны анықтау
4
Ұсынылған құжаттарды қарау, ұсынылған құжаттар толық болмаған жағдайда қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу
5
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа бұрыштама қою
6
Фирмалық бланкідегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
7
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты құжаттар пакетімен бірге қолма-қол беру немесе пошта арқылы жіберу
«Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға,
өндіруге, жер қойнауын пайдалану құқығының
кепіл шартын тіркеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне
2 қосымша
Функционалдық өзара іс-қимыл схемасы

16. Схема функционального взаимодействия, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
17. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Регистрация договора залога права
недропользования на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) СФЕ Таблица 1. Описание действий СФЕ
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
Ответственный сотрудник канцелярии регистрирующего органа
Руководитель регистрирующего органа
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация, выдача копии заявления с указанием регистрационного номера, направление документов руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции
Наложение резолюции
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя для рассмотрения
Рассмотрение документов
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю регистрирующего органа для наложения резолюции
Наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю
Определение полноты документов, определение соответствия их установленным требованиям
Передача свидетельства о регистрации договора залога права недропользования или мотивированного ответа об отказе с материалами ответственному исполнителю
Сроки исполнения
30 минут
30 минут
22 часа
В течение дня
Государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента
продолжение таблицы:
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
Канцелярия регистрирующего органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Оформление свидетельства о регистрации договора залога права недропользования или мотивированного ответа об отказе
Подписывает свидетельство о регистрации договора залога права недропользования или мотивированный ответ об отказе
Направляет подписанное свидетельство о регистрации договора залога права недропользования или мотивированный ответ об отказе
Выдает свидетельство о регистрации договора залога права недропользования или мотивированный ответ об отказе
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача свидетельства о регистрации договора залога права недропользования или мотивированного ответа об отказе ответственному исполнителю
Передача подписанного свидетельства о регистрации договора залога права недропользования или мотивированного ответа об отказе на фирменном бланке ответственному исполнителю
Выдача свидетельства о регистрации договора залога права недропользования или мотивированного ответа об отказе получателю нарочно или средствами почтовой связи
Сроки исполнения
В течение дня
В течение дня
В течение дня
30 минут
Государственная услуга оказывается не позднее пяти рабочих дней с момента подачи получателем государственной услуги документов, предусмотренных пунктом 12 настоящего регламента
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Наименование
Канцелярия регистрирующего органа
Руководитель структурного подразделения
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
№ СФЕ
действия
1
Прием документов
2
Наложение резолюции
3
Определение ответственного исполнителя
4
Рассмотрение представленных документов, оформление свидетельства о регистрации договора залога права недропользования
5
Визирование свидетельства о регистрации договора залога права недропользования
6
Подписание свидетельства о регистрации договора залога права недропользования на фирменном бланке
7
Выдача свидетельства о регистрации договора залога права недропользования нарочно или направление по почте
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Наименование
Канцелярия регистрирующего органа
Руководитель структурного подразделения
Начальник структурного подразделения
Ответственный исполнитель структурного подразделения
№ СФЕ
действия
1
Прием документов
2
Наложение резолюции
3
Определение ответственного исполнителя
4
Рассмотрение представленных документов, в случае неполноты представленных документов, оформление мотивированного ответа об отказе
5
Визирование мотивированного ответа об отказе
6
Подписание мотивированного ответа об отказе на фирменном бланке
7
Выдача мотивированного ответа об отказе с пакетом документов нарочно или направление по почте
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Регистрация договора залога права
недропользования на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых»
Схема функционального взаимодействия