Әкімдіктің 2010 жылғы 27 сәуiрдегi № 6857 "Көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындар белгiлеу туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 728 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 мамырда № 5-1-188 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 2404 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 05.06.2018 № 2404 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi "Сауда қызметiн реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi № 371 "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" қаулысымен бекітілген Iшкi сауда ережесiнің 120-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 27 сәуiрдегi № 6857 "Көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн орындар белгiлеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5-1-145 тiркелген, 2010 жылғы 4 маусымдағы № 69 "Дидар", 2010 жылғы 8 маусымдағы № 72 "Рудный Алтай" газеттерiнде жарияланған) қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін:
кіріспеде:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi № 371 "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" қаулысының 120-тармағына" сөздері келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi № 371 "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" қаулысымен бекітілген Iшкi сауда ережесiнің 120-тармағына";
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 апреля 2012 года № 728. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2012 года за № 5-1-188. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2018 года № 2404
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 05.06.2018 № 2404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-145, опубликовано в газетах "Дидар" от 4 июня 2010 года № 69, "Рудный Алтай" от 8 июня 2010 года № 72) следующие изменения:
в преамбуле:
слова "пунктом 120 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" изложить в следующей редакции:
"пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли",";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Достоевский көшесі, № 17, 13/1 үйлері, "Заречный" базары ауданында
2
Виноградов көшесі, 15 үй, "Ивушка" дүкені ауданында
3
Ворошилов көшесі, 162 А үй, "Галит" базары ауданында

В районе рынка "Заречный" по улице Достоевского № 17, 13/1
2
В районе магазина "Ивушка" по улице Виноградова, 15
3
В районе рынка "Галит" по улице Ворошилова, 162 А