"2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 қыркүйектегі N 10/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте № 2656 тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 04-10/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013.01.03 № 04-10/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/72-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2648 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-177 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 қаңтарда № 5 «Өскемен» және № 5 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 135 026,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 333 543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 903 623 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 819 961,2 мың теңге;
2) шығындар – 23 734 213 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 300 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 300 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 36 104 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 768 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 664 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 935 290,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 935 290,8 мың теңге.»;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 39/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2012 года N 10/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 сентября 2012 года за N 2656. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03 января 2013 года № 04-10/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03.01.2013 № 04-10/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 сентября 2012 года № 5/72-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2648) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 39/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-177, опубликовано 31 января 2012 года в газетах «Өскемен» № 5 и «Усть-Каменогорск» № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 135 026,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 333 543 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 77 899 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 903 623 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 819 961,2 тысяч тенге;
2) затраты – 23 734 213 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 300 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 104 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 664 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 935 290,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 935 290,8 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:

«3. 2012 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 34 928 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Әкімбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 10/2-V шешіміне қосымша
2012 жылға арналған Өскемен қаласының
бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2012 год в сумме 34 928 тысяч тенге.»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Е. Акимбаев
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 20 сентября 2012 года № 10/2-V
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

36 790
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
27 180
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
548
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
115
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41 284
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 314
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
970
110
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың экономикалық сараптамасы
2 000
02
Қорғаныс
29 154
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 154
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
29 154
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
132 599,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 599,4
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
132 599,4
04
Бiлiм беру
7 757 406
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 757 406
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 565
003
Жалпы білім беру
5 064 733
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
60 843
006
Балаларға қосымша білім беру
479 126
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
706 365
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 407
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
26 650
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

36 790
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
27 180
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
548
018
Капитальные расходы государственного органа
115
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41 284
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
38 314
004
Капитальные расходы государственного органа
970
110
Экономическая экспертиза бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
2 000
02
Оборона
29 154
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 154
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29 154
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
132 599,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 599,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
132 599,4
04
Образование
7 757 406
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 757 406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 565
003
Общеобразовательное обучение
5 064 733
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60 843
006
Дополнительное образование для детей
479 126
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
706 365
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
82 407
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
26 650
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

13 345
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 043 352
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 175
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
125 953
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121 892
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
944 655
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
926 655
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 386
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
256 903
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
623
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 100
006
Тұрғын үй көмегі
34 046
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
186 037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 590
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
55 472
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
153 565
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 870
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44 559
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
680
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 761
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 843
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

13 345
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 043 352
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 175
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
125 953
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121 892
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
944 655
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
926 655
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 386
002
Программа занятости
256 903
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
623
005
Государственная адресная социальная помощь
10 100
006
Оказание жилищной помощи
34 046
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
186 037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 590
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
55 472
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
153 565
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 870
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 559
021
Капитальные расходы государственного органа
680
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 761
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 843
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов