2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 45/296-IV "Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 10/54-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде 2012 жылғы 26 қарашада № 2739 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 01-26/02 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013.01.04 N 01-26/02 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына3-тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы 6/78-V «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 20 қарашадағы № 2720 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 45/296-IV «Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-2-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 3 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 21 159 993,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 256 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 62 531,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 290 055,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 550 731,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 21 898 809,5 мың теңге;»;
2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві – 205 673,6 мың теңге.»;
10-тармақта:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы) – 65 482,0 мың теңге;»;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«үздіксіз жылумен қамтуға арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 238 723,0 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 45/296-IV "О бюджете города Семей на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года N 10/54-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2012 года за N 2739. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04 января 2013 года N 01-26/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04.01.2013 N 01-26/02).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/78-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 ноября 2012 года № 2720) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2011 года № 45/296-IV «О бюджете города Семей на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2011 года № 5-2-151, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 3 января 2012 года № 1), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 21 159 993,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 256 676,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 531,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 290 055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 550 731,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 21 898 809,5 тысяч тенге;»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 205 673,6 тысяч тенге.»;
в пункте 10:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии) – 65 482,0 тысяч тенге;»;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения – 238 723,0 тысяч тенге.»;

10-2-тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 267 193,0 мың теңге;»;
10-3-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыруға – 308 570,0 мың теңге, соның ішінде:
қызметтік тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға – 134 848,0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 132 122,0 мың теңге;
ауылда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде: жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 41 600,0 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

в пункте 10-2:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 267 193,0 тысяч тенге;»;
в пункте 10-3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 308 570,0 тысяч тенге, в том числе:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 134 848,0 тысяч тенге;
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 132 122,0 тысяч тенге;
в рамках содействия развитию предпринимательства на селе: на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 41 600,0 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:

«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 756 511,0 мың теңге;»;
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                               Е. Сұлтанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                         Ж. Елубаев

«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 756 511,0 тысяч тенге;»;
Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
Приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата                                Е. Султанов
Секретарь городского маслихата                       Ж. Елюбаев
Приложение 1 к решению

7 453,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
38 558,0
1
Құқық қорғау қызметi
38 558,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37 958,0
4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
37 958,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
600,0
4
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
600,0
04
Бiлiм беру
7 265 290,0
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
894 453,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
894 453,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
620 955,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
6 305,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
267 193,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5 984 979,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 984 979,0
004
Жалпы білім беру
5 504 048,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
336 131,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 065,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
137 735,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
109 088,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
109 088,0
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
109 088,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
276 770,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
103 845,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
103 845,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
172 925,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

7 453,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
38 558,0
1
Правоохранительная деятельность
38 558,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37 958,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
37 958,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
600,0
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
600,0
04
Образование
7 265 290,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
894 453,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
894 453,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
620 955,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
6 305,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
267 193,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5 984 979,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 984 979,0
004
Общеобразовательное обучение
5 504 048,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
336 131,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 065,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,
специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
137 735,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
109 088,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
109 088,0
007
Организация профессионального обучения
109 088,0
9
Прочие услуги в области образования
276 770,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
103 845,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
103 845,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
172 925,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

11 933,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
57 846,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12 820,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
62 318,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
28 008,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 278 288,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 167 012,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 167 012,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
321 076,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 084,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75 920,0
006
Тұрғын үй көмегі
48 715,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
281 908,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
48 859,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
67 988,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 492,0
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
129 698,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22 310,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
41 424,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 538,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
111 276,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111 276,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 770,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 601,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
1 020,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 885,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 615 928,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы

11 933,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
57 846,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12 820,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
62 318,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
28 008,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 278 288,0
2
Социальная помощь
1 167 012,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 167 012,0
002
Программа занятости
321 076,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 084,0
005
Государственная адресная социальная помощь
75 920,0
006
Оказание жилищной помощи
48 715,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
281 908,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
48 859,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
67 988,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 492,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
129 698,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22 310,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41 424,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 538,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
111 276,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111 276,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
101 770,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 601,0
012
Создание информационных систем
1 020,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 885,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 615 928,7
1
Жилищное хозяйство