2012 жылғы 30 наурыздағы № 189 "2012 жылдың көктемі және күзінде азаматтарды шұғыл әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 05 маусымдағы N 354 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 29 маусымда N 5-4-169 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 581 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2012.09.28 N 581 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабын, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы «Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы» Заңының 27 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылғы 30 наурыздағы № 189 «2012 жылдың көктемі және күзінде азаматтарды шұғыл әскери қызметке шақыруды өткізу туралы» қаулысына (2012 жылы 17 сәуірдегі № 5-4-165 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 16 «Риддерские вести» газетінде жарияланды) қаулысына келесі өзгерту енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, аталмыш қаулының 1 қосымшасы жаңа басылымда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е.В. Соколоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған кейін күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі                     М. Сапарғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Риддер қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а., майор            И.Х. Кәкенов
2012 жылғы «04» маусым
Риддер қаласының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығының м.а., майор                     Ж.Е. Жилкибаев
2012 жылғы «04» маусым
Риддер қаласының медициналық
бірлестігі» мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының директоры           Г.С. Кітаппаева
2012 жылғы «04» маусым
Риддер қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 05 маусымдағы
№ 354 қаулысына
қосымша
2012 жылдың көктемі мен күзінде
ер азаматтарды шұғыл әскери қызметке шақыруды жүргізетін
қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Комиссия төрағасы
Елена Васильевна Соколова, Риддер қаласының әкімінің орынбасары
Комиссия төрағасының орынбасары
Искендір Хизатуллаұлы Кәкенов, «Риддер қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының м.а. (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Сәуле Серіксейіттқызы Қасбаева – «Риддер қаласының медициналық бірлестігі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны директорының орынбасары, емдеу жұмыс бойынша медицина комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Айбек Мамашұлы Жақанбаев, «Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Светлана Қайыртайқызы Қасенова - «Риддер қаласының медициналық бірлестігі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жасөспірімдер кабинетінің терапевт-дәрігері (келісім бойынша)
Любовь Александровна Вильт – «Риддер қаласының солдат аналары ұйымы» ҚБ төрағасы (келісім бойынша)
Комиссия хатшысы
Дария Қалиқанқызы Дюсупова, «Риддер қаласының медициналық бірлестігі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының медициналық бикесі (келісім бойынша)
«Риддер қаласы қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а., майор            И.Х. Кәкенов

О внесении изменения в постановление от 30 марта 2012 года № 189 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу весной и осенью 2012 года"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 05 июня 2012 года N 354. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2012 года за N 5-4-169. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 28 сентября 2012 года N 581
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера от 28.09.2012 N 581.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление от 30 марта 2012 года № 189 «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу весной и осенью 2012 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-4-165 от 17 апреля 2012 года, опубликовано в газете «Риддерские Вести» 24 апреля 2012 года № 16) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Соколову Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                        М. Сапаргалиев
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Риддер», майор              И.Х. Какенов
«04» июня 2012 года
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел города Риддера», майор полиции         Ж.Е. Жилкыбаев
«04» июня 2012 года
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия «Медицинское
объединение города Риддер»                 Г.С. Китаппаева
«04» июня 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
от 05 июня 2012 года № 354
Состав городской призывной
комиссии для проведения призыва на
срочную воинскую службу граждан мужского пола
весной и осенью 2012 года
Председатель комиссии
Соколова Елена Васильевна, заместитель акима города Риддера
Заместитель председателя комиссии
Какенов Искандер Хизатуллаевич, и.о. начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Риддера» (по согласованию)
Члены комиссии:
Касбаева Сауле Серексеитовна - заместитель директора государственного коммунального казенного предприятия «Медицинское объединение города Риддера» по лечебной работе - председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Жаканбаев Айбек Мамашулы, заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел города Риддера» (по согласованию)
Касенова Светлана Каиртаевна – врач-терапевт подросткового кабинета государственного коммунального казенного предприятия «Медицинское объединение города Риддера» (по согласованию)
Вильт Любовь Александровна - председатель ОО «Организация солдатских матерей города Риддер» (по согласованию)
Секретарь комиссии
Дюсупова Дария Каликановна, медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия «Медицинское объединение города Риддера» (по согласованию)
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Риддер», майор              И.Х. Какенов