Аягөз ауданының Ақтоғай кенттік округінің Ақтоғай кентінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 наурыздағы N 111 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда N 5-6-157 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы N 217 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2012.05.14 N 217 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасын және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Ақтоғай кенттік округінің Ақтоғай кентінде ірі қара малдары арасында құтыру ауруының шығуына байланысты Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданының Ақтоғай кенттік округінің Ақтоғай кентінде ірі қара малдары арасында құтыру ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Аудандық аумақтық ауыл шаруашылық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторына (А. Мұқанов), аудандық санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығына (Д. Жұмақанов) жеке және заңды тұлғалармен орындауға міндетті ветеринариялық іс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданының әкімінің орынбасары Е. Қуанышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                  Ә. Мұхтарханов
Келісілді:
Аягөз аудандық аумақтық
ауыл шаруашылық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-
санитариялық бас инспекторы                  А. Мұқанов
11.03.2012 ж.
Аягөз аудандық санитарлық
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                        Д. Жұмақанов
11.03.2012 ж.

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в поселке Актогай Актогайского поселкового округа Аягозского района
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 11 марта 2012 года N 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2012 года за N 5-6-157. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района от 14 мая 2012 года N 277
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района от 14.05.2012 N 277.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, в связи со вспышкой заболевания бешенства среди крупного рогатого скота в поселке Актогай Актогайского поселкового округа акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи со вспышкой заболевания бешенства среди крупного рогатого скота в поселке Актогай Актогайского поселкового округа Аягозского района.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору районной территориальной инспекции (А. Муканов), начальнику управления санитарно-эпидемиологического надзора района (Д. Жумаканов) организацию и проведение обязательных ветеринарных мероприятий с физическими и юридическими лицами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аягозского района Е. Куанышеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Мухтарханов
Согласовано:
Главный государственный
ветеринарно-санитарный
инспектор Аягозского района                А. Муканов
11.03.2012 г.
Начальник управления
санитарно-эпидемиологического
надзора Аягозского района                  Д. Жумаканов
11.03.2012 г.