Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің Өркен ауылында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 тамыздағы N 489 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 қыркүйекте N 2644 тіркелді. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 03 қазандағы N 532 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Аягөз ауданы әкімдігінің 2012.10.03 N 532 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 18)-тармақшасын және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-бабының 2-тармағының 9)-тармақшасын басшылыққа ала отырып, Аягөз аудандық аумақтық инспекция бастығының 2012 жылғы 20 тамыздағы № 401 ұсынысының негізінде, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданының Өркен ауылдық округінің Өркен ауылында ұсақ мүйізді малдары арасында пастереллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Аягөз аудандық аумақтық инспекциясының бастығына (Б. Мусафирбеков), аудандық санитарлық эпидемиологиялық қадағалау басқармасының бастығына (Д. Жұмақанов) жеке және заңды тұлғалармен міндетті ветеринариялық іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Аягөз ауданы әкімінің орынбасары Е. Қуанышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Мұхтарханов
«КЕЛІСІЛДІ»
Аягөз аудандық
аумақтық инспекция бастығы                 Б. Мусафирбеков
2012 жылғы 29 тамыз
Аудандық санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы            Д. Жұмаханов
2012 жылғы 29 тамыз

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в селе Оркен Оркенского сельского округа Аягозского района
Постановление акимата Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2012 года N 489. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 сентября 2012 года за N 2644. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района 03 октября 2012 года N 532
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аягозского района 03.10.2012 N 532.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления начальника Аягозской районной территориальной инспекции от 20 августа 2012 года за № 401, акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в связи со вспышкой заболевания пастереллеза среди мелкого рогатого скота в селе Оркен Оркенского сельского округа Аягозского района.
2. Рекомендовать начальнику Аягозской районной территориальной инспекции (Б. Мусафирбеков), начальнику управления санитарно-эпидемиологического надзора района (Д. Жумаканов) организацию и проведение обязательных ветеринарных мероприятий с физическими и юридическими лицами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аягозского района Е. Куанышева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Мухтарханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник районной
территориальной инспекции                  Б. Мусафирбеков
29 августа 2012 года
Начальник управления
санитарно-эпидемиологического
надзора района                             Д. Жумаханов
29 августа 2012 года