2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/65-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 қаңтарда N 2797 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 145/06-16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 26.12.2013 N 145/06-16 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375 баптарына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 6002241,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1995637,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120706,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 55767,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3830130,6 мың теңге;
шығындар – 6213556,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 3316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1877,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36688,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36688,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 251318,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251318,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Аягөз аудандық мәслихатының 11.12.2013 № 22/142-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 2013 жылы табысты бөлу нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджетіне 100 пайыз мөлшерінде ескерілсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11/65-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 января 2013 года N 2797. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 145/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 26.12.2013 № 145/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
доходы – 6002241,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1995637,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120706,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55767,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3830130,6 тысяч тенге;
затраты – 6213556,5 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 3316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1877,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 36688,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36688,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -251318,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251318,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата от 11.12.2013 № 22/142-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты и социальному налогу в размере 100 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781).

3. Аягөз қалалық қазынашылық басқармасы 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 2809356,0 мың теңге болып көзделсін.
5. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғандағы еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету 7,2 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Денсаулық сақтау және ветеринар мамандарына әлеуметтік көмек Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/93-V «Азаматтардың кейбір санаттарына төленетін әлеуметтік көмектің мөлшері туралы» 2009 жылғы 16 қазандағы № 15/209-IV шешімге өзгеріс енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2730 тіркелген) шешімімен бекітілген мөлшерде төленеді.
7. 2013 жылға ауданның атқарушы органының резерві 35830,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуі 1877,0 мың теңге болып көзделсін.

3. Аягозскому городскому управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в бюджеты по установленным нормативам.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год объем субвенций в сумме 2809356,0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить социальную помощь на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим сельских населенных пунктах в размере 7,2 тысяч тенге в соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий».
Специалистам здравоохранения и ветеринарии социальная помощь выплачивается в размере установленном решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/93-V «О внесении изменения в решение от 16 октября 2009 года № 15/209-IV «О размере социальной помощи некоторым категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2730).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 35830,0 тысяч тенге.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
9. Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 1877,0 тысяч тенге.

10. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Д. Жакенбаев
Мәслихат хатшысы                           Т. Бозтаев
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/65-V шешімімен бекітілген
2013 жылға арналған Аягөз ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Аягөз аудандық мәслихатының 11.12.2013 № 22/142-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Д. Жакенбаев
Секретарь маслихата                        Т. Бозтаев
Приложение 1
утверждено решением сессии
Аягозского районного маслихата
№ 11/65-V от 21 декабря 2012 года
Утвержденный бюджет Аягозского района на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата от 11.12.2013 № 22/142-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1. Доходы

1033,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
5950,0
20
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшiн төлемақы
0,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
1900,0
02
Тіркелген салық
1900,0
07
Басқа да салықтар
9,0
1
Басқа да салықтар
9,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
9,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6706,2
1
Мемлекеттік баж
6706,2
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2590,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2800,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
27,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
22,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж

1033,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5950,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
0,0
5
Налог на игорный бизнес
1900,0
02
Фиксированный налог
1900,0
07
Прочие налоги
9,0
1
Прочие налоги
9,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
9,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6706,2
1
Государственная пошлина
6706,2
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2590,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2800,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
27,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
22,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

982,0
09
Аңшы қуәлігің беругені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
4,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
193,7
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
60,5
2
Салықтық емес түсiмдер
120706,0
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
1352,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
800,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
800,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
549,9
04
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
0,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
549,9
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2,1
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
2,1
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
309,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
309,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
309,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1632,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1632,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

982,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
4,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
27,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
193,7
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
60,5
2
Неналоговые поступления
120706,0
01
Доходы от государственной собственности
1352,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
800,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
800,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
549,9
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области
0,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
549,9
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2,1
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
2,1
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
309,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
309,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
309,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1632,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1632,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

458,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
15800,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
15800,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
12952,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
747,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
3206,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
492,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
34,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1237,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
6583,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
653,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
3091,0
02
Тіркелген салық
3091,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7832,0
1
Мемлекеттік баж
7832,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2341,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
3343,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
63,0
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж

458,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
15800,0
15
Плата за пользование земельными участками
15800,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
12952,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
747,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
3206,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
492,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
34,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1237,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
6583,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
653,0
5
Налог на игорный бизнес
3091,0
02
Фиксированный налог
3091,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7832,0
1
Государственная пошлина
7832,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2341,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
3343,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
63,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан