"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/1-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-7-115 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10/8-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/16-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 6 сәуірде № 2571 тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-107 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 4, 5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 2357143,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 277125,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 238652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 263,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38210,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2080018,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2371793,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 13509,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1053,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) – -28159,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28159,8 мың теңге.».
2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің көбеюі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
үйде оқитын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге – 1650 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 186 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер – 2427 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 52 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 3/1-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-7-115. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10/8-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10/8-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2571 от 6 апреля 2012 года), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-7-107, опубликовано в газете «Бесқарағай тынысы» 14 января 2012 года за № 4, 5) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 2357143,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 277125,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 238652,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 263,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38210,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2080018,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2371793,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 13509,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1053,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -28159,8 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28159,8 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено увеличение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 1650 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 186 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 2427 тысяч тенге;
на решение обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» – 52 тысяч тенге;

Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру – 59048 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттерінің көбеюі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 5800 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің азаюы қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақшалай қаражат төлемдеріне – 310 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға – 12752 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер азаюы ескерілсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің дамытуға – 22816 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің азаюы ескерілсін, оның ішінде:
азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысына қатысушыларға және Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 120 мың теңге;
облыстың алдында сіңірген еңбегі үшін зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 48 мың теңге;
өңірлік жобаларды (Жол картасы) жүзеге асыруға – 21912 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер азаюы ескерілсін, оның ішінде:
Бесқарағай ауылындағы су құбыры желілерін реконструкциялауға (қосымша қаржыландыру) – 4817 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте 62,8 мың теңге сомада нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
2) 1 қосымшада:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
«Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» 474001000 бағдарламасы-16122 мың теңге;
«Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі» 463001000 бағдарламасы-4867 мың теңге.
2) 1 қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                Ә. ШОРТОМБАЕВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                              Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3/1-V
шешіміне 1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
санат
Сынып
ішкі
сынып
ерек
шелік
А Т А У Ы
Сома
(мың теңге)

на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 – 59048 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено увеличение целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 – 5800 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 310 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 12752 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено уменьшение целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 22816 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 120 тысяч тенге;
на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 48 тысяч тенге;
на реализацию региональных проектов (Дорожная карта) – 21912 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено уменьшение целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию сетей водопровода в с. Бескарагай (софинансирование) – 4817 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 62,8 тысяч тенге.
2) в приложении 1:
Функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» дополнить следующими программами:
программа 474001000 «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)» - 16122 тысяч тенге;
программа 463001000 «Отдел земельных отношений района (города областного значения)» - 4867 тысяч тенге.
3) Приложение 1 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                       А. ШОРТОМБАЕВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                        К. САДЫКОВ
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата от 12 апреля
2012 года № 3/1-V
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата от 21 декабря
2011 года № 38/1-IV
Районный бюджет на 2012 год
Кате
гория
Класс
Под
класс
Специ
фика
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)

30572
063
"Назарбаев зияткерлік мектептер" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға
331
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13743
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
73240
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24427
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9960
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
308
020
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
10709
023
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3450
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48813
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
48813
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194161
2
Әлеуметтiк көмек
173585
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173585
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37247
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7337
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9283
006
Тұрғын үй көмегі
3484
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55786
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5341
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32527
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11164
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
550
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10866
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20576
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20576
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19415
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

30572
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
331
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
13743
9
Прочие услуги в области образования
73240
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24427
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9960
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
308
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10709
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3450
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48813
037
Строительство и реконструкция объектов образования
48813
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194161
2
Социальная помощь
173585
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173585
002
Программа занятости
37247
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7337
005
Государственная адресная социальная помощь
9283
006
Жилищная помощь
3484
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55786
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5341
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32527
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11164
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
550
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10866
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20576
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
19415
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

6336
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18609
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
8110
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24456
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
24456
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мәдениет және тілдерді дамытуда мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19367
003
Мемлекеттік органдарды құрделі шығындары
1080
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
4009
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
58330
1
Ауыл шаруашылығы
25998
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
011
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
461
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі
2270
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2270
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23728
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16122
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
5606
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
6
Жер қатынастары
9867
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9867
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4867
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
22465
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
0
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0

6336
007
Функционирование районных (городских) библиотек
18609
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8110
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24456
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
24456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19367
003
Капитальные расходы государственных органов
1080
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
4009
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
58330
1
Сельское хозяйство
25998
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
0
003
Капитальные расходы государственных органов
0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
0
461
Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)
2270
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов
2270
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16122
003
Капитальные расходы государственных органов
5606
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2000
6
Земельные отношения
9867
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9867
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4867
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
5000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22465
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
0
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0