Бородулиха ауданы Димитриевка ауылдық округінің Боровое ауылында карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы N 422 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 маусымда N 5-8-152 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 30 маусымдағы N 429 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2012.06.30 N 429 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына, Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 2 маусымдағы № 344 ұсынысына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің Боровое ауылында ірі қара малдың арасынан аусыл ауруының шығуына байланысты карантин режимін енгізумен карантиндік аймақтың ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясының бастығына (Т. Қадыровқа), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаменті Бородулиха ауданы бойынша басқармасының бастығына (Ғ. Сүлейменовке), аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімінің бастығына (М. Нұркешевке) тиісті іс-шаралар ұйымдастыру мен жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бородулиха ауданы әкімінің орынбасары А.Нұрғожинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                        Г. Акулов
Келісілді:
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитеті Бородулиха аудандық аумақтық
инспекциясы» ММ бастығы                              Т. Қадыров
2012 жыл 6 маусым
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Министрлігі мемлекеттік санитарлық -
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Департаменті Бородулиха ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы                    Ғ.Сүлейменов
2012 жыл 6 маусым

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с ведением карантинного режима в селе Боровое Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 6 июня 2012 года N 422. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июня 2012 года за N 5-8-152. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 июня 2012 года N 429
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.06.2012 N 429.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии», представления главного государственного ветеринарного инспектора Бородулихинского района от 2 июня 2012 года № 344, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с ведением карантинного режима в связи со вспышкой заболевания ящур среди крупного рогатого скота в селе Боровое Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района.
2. Рекомендовать начальнику Бородулихинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (Т. Кадирову), начальнику Департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Бородулихинскому району (Г. Сулейменову), начальнику районного отела сельского хозяйства и ветеринарии (М. Нуркешеву) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бородулихинского района А. Нургожина.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                           Г. Акулов
Согласовано:
Начальник ГУ «Бородулихинской
районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан»                      Т. Кадиров
6 июня 2012 г.
Начальник Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Восточно-Казахстанской области
управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
по Бородулихинскому району                        Г. Сулейменов
6 июня 2012 г.