"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қазандағы N 8-6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылдың 19 қазанында N 2706 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 01-11/407 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2012.12.27 N 01-11/407 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-8-141 тіркелген, «Пульс района» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 5, «Аудан тынысы» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3197008 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 697058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1074 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6866 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2492010 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3242989,9 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6210 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 6210 мың теңге;»;
18 тармақтың екінші, үшінші, төртінші, сегізінші абзацтар келесі редакцияда жазылсын:
«177261,5 мың теңге - каладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кенттік, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердегі аудан әкімінің аппараты қызметіне;
6702 мың теңге - мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына;
205 мың теңге - ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға;
894 мың теңге - елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға.»;
аталған шешімнің 156711 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 43-2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года N 8-6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 октября 2012 года за N 2706. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года N 01-11/407)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2012 N 01-11/407).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 43-2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-141 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 13 января 2012 года № 5, «Аудан тынысы» от 13 января 2012 года № 5 следующие изменения:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3197008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 697058 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1074 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6866 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2492010 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3242989,9 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами - 6210 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 6210 тысяч тенге;»;
в пункте 18 абзацы второй, третий, четвертый, восьмой изложить в следующей редакции:
«177261,5 тысяч тенге – на функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
6702 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
205 тысяч тенге – на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности;
894 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов.»;
приложения 156711 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.

36876
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
552
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
18156
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
130564
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130564
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15474
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13622
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
18
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
137
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14995
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12900
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
73418
05
Денсаулық сақтау
155
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
155
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
207513
2
Әлеуметтiк көмек
181506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
181506
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33333
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12935
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8966
006
Тұрғын үй көмегің көрсету
11200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44978
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

36876
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
552
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18156
9
Прочие услуги в области образования
130564
464
Отдел образования района (города областного значения)
130564
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15474
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13622
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
18
012
Капитальные расходы государственного органа
137
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14995
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
12900
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73418
05
Здравоохранение
155
9
Прочие услуги в области здравоохранения
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
207513
2
Социальная помощь
181506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
181506
002
Программа занятости
33333
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12935
005
Государственная адресная социальная помощь
8966
006
Оказание жилищной помощи
11200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44978
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1886
6
Жер қатынастары
12137
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
12137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12036
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
76
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17843
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
17843
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17843
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20460
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20460
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20460
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10175
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10100
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
185
12
Көлiк және коммуникация
87994
1
Автомобиль көлiгi
87994
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
24860
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24860
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63134
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63134
13
Өзгелер
23370
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7592
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7592
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7567
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
9
Өзгелер
15778
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15778
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1886
6
Земельные отношения
12137
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12036
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
76
007
Капитальные расходы государственного органа
25
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охрана окружающей среды и земельных отношений
17843
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17843
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17843
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20460
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20460
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20460
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10175
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10100
015
Капитальные расходы государственного органа
185
12
Транспорт и коммуникации
87994
1
Автомобильный транспорт
87994
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24860
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
24860
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
63134
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
63134
13
Прочие
23370
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7592
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7567
004
Капитальные расходы государственного органа
25
9
Прочие
15778
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог