"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 ақпандағы N 3/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда N 5-9-165 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 298 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 298 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2567 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-159 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Ақ бұлақ» және 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер пен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 3624093 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1190978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5165 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 75366 мың тенге;
трансферттердің түсімдері – 2352584 мың теңге;»;
2) тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 3741347,1 мың теңге;»;
5) тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«5) бюджет тапшылығы (профицит)– - 156250,1 мың теңге;»;
6) тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 156250, 1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімі - 41259 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 2263 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 117254,1 мың теңге.»;
2) 4 тармақта:
бірінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 402791 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:»;
он екінші абзацпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Қазақмыс корпорациясы» ЖШС ағымдағы жылдың ақпан айынан бастап есептік тіркеуден алынып тасталуына және Өскемен қ. «Востокцветмет» өндірістік бірлестігінің құрамына өткізілуіне байланысты шығындарды толтыруға 272000 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 февраля 2012 года N 3/2-V. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 февраля 2012 года за N 5-9-165. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 298)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20.12.2012 № 298).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2567) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-9-159, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 13 января 2012 года № 3, «Огни Прииртышья» от 13 января 2012 года № 3) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3624093 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1190978 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5165 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75366 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2352584 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3741347,1 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) дефицит (профицит) бюджета – -156250,1 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 156250,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41259 тысяч тенге;
погашение займов – 2263 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 117254,1 тысяч тенге.»;
2) в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 402791 тысячи тенге, в том числе:»;
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
«272000 тысячи тенге на возмещение потерь в связи со снятием с учетной регистрации с февраля текущего года филиала ТОО «Корпорация Казахмыс» и передачей в состав производственного объединения «Востокцветмет», находящегося в городе Усть-Каменогорск.»;

143462
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1105
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2136320
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2136320
003
Жалпы білім беру
1964456
006
Балаларға қосымша білім беру
139487
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
31273
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
93860
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
42260
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8680
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8388
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
900
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21292
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
51600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
195123
2
Әлеуметтiк көмек
170162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170162
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50781
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6530
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
4000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38635
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32506
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4898
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

143462
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1105
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2136320
464
Отдел образования района (города областного значения)
2136320
003
Общеобразовательное обучение
1964456
006
Дополнительное образование для детей
139487
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
31273
9
Прочие услуги в области образования
93860
464
Отдел образования района (города областного значения)
42260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8680
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8388
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21292
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51600
037
Строительство и реконструкция объектов образования
51600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
195123
2
Социальная помощь
170162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
170162
002
Программа занятости
50781
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11400
005
Государственная адресная социальная помощь
6530
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38635
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32506
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4898
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида