"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қыркүйектегі N 8/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қыркүйекте N 2672 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 298 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 298 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасын, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/72-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2648 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-159 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Ақ бұлақ» және 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 3 «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 3819763 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1321772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5807 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35997 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2456187 мың теңге;»;
2)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 3963052,5 мың теңге;»;
4-тармақта:
бірінші, екінші абзацтар жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Облыстық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 421324 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
кейбір санаттағы азаматтарға (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандар мен ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге 20127 мың теңге;»;
төртінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге 128 мың теңге;»;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 1-қосымша жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2012 года N 8/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 сентября 2012 года за N 2672. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 298)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20.12.2012 № 298).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 сентября 2012 года № 5/72-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2648) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-9-159, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 13 января 2012 года № 3, «Огни Прииртышья» от 13 января 2012 года № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3819763 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1321772 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5807 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 35997 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2456187 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3963052,5 тысячи тенге;»;
в пункте 4:
абзацы первый, второй изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 421324 тысячи тенге, в том числе:
20127 тысяч тенге на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«128 тысяч тенге на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1764
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1764
04
Бiлiм беру
2429468
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
221074
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221074
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
122531
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
918
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
97625
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2083354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2083354
003
Жалпы білім беру
1904805
006
Балаларға қосымша білім беру
150463
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
26982
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
125040
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73440
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8570
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
8388
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
900
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21292
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27035
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

1764
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1764
04
Образование
2429468
1
Дошкольное воспитание и обучение
221074
464
Отдел образования района (города областного значения)
221074
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
122531
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
918
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
97625
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2083354
464
Отдел образования района (города областного значения)
2083354
003
Общеобразовательное обучение
1904805
006
Дополнительное образование для детей
150463
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26982
9
Прочие услуги в области образования
125040
464
Отдел образования района (города областного значения)
73440
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8570
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8388
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21292
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7255
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27035
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51600
037
Строительство и реконструкция объектов образования