2013 жылға арналған нысаналы топтарды анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 628 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қаңтарда N 2866 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 21 ақпандағы N 516-02-10 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 21.02.2014 N 516-02-10 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға келесі нысаналы топтар белгіленсін:
аз қамтылғандар;
жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
балалар үйлерінің тәрбиленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар;
зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
оралмандар;
жоғары және жоғары орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар қырық бес және одан үлкен жастағылар;
есірткіге тәуелділер;
ВЖА – жұқтырған азаматтар;
мектеп және кәсіби оқу орындарының түлектері;
жалғыз басты тұратын адамдар;
ұзақ уақыт жұмыс істемеген адамдар (бір жылдан артық);
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
екі ай және одан артық жұмыс істемеген тұлғалар;
мамандықтары жоқ, жұмыс іздеп жүрген тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары С.С. Жұмаділовке жүктелсін.
3. Қаулы алғаш рет ресми жарияланған бірінші күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі                   Н. Шерубаев

Об определении целевых групп на 2013 год
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2012 года № 628. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 января 2013 года N 2866. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Глубоковского района от 21 февраля 2014 года № 516-02-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Глубоковского района от 21.02.2014 № 516-02-10).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы на 2013 год:
малообеспеченные;
молодежь в возрасте до двадцати одного года;
воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
оралманы;
выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
лица, в возрасте сорока пяти лет и старше;
наркозависимые лица;
ВИЧ-инфицированные лица;
выпускники школ и профессиональных учебных заведений;
одиноко проживающие лица;
лица, не работающие длительное время (более одного года);
молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
лица, не работающие 2 и более месяцев;
лица, не имеющие специальности, ищущие работу.
2. Контроль по выполнению данного постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Жумадилова С.С.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района                  Н. Шерубаев