2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы N 98 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 31 мамырда N 5-10-132 болып тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы N 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 20.05.2013 N 115 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабы 5) тармақшасына20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесiне 78 тармақтары сәйкес Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қатысушылардың еңбек ақысының 2012 жылға белгіленген ең төменгі жалақының бiр жарым есе мөлшерiнде бекiтiлсiн.

Об организации общественных работ в 2012 году
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2012 года N 98. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2012 года N 5-10-132. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 20 мая 2013 года № 115
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района  от 20.05.2013 № 115.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере полутора минимальной заработной платы, установленной на 2012 год.

3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердiң жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналарға, мүгедектер, он сегiз жасқа толмаған тұлғалар) толық емес жұмыс күнiмен жұмыс істеуге мүмкiншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемдi түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарма ауданы әкiмiнiң орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданының әкімі                      Т. Қасымжанов
Жарма ауданы әкімдігінің
11 мамырдағы 2012 жылғы
№ 98 қаулысымен бекітілген
қосымша
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың
тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және
нақты жағдайлары, оларды қаржыландыру көздерi
р/с №
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлерi
Атқарылатын жұмыстар көлемi
Сұраныс (жарияланған қажеттiлiк)
Ұсыныс (бекiтiлген)
Қаржыландыру көзi
1
2
3
4
5
6
7
1
«Жарма ауданы әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi

3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района                    Т. Касымжанов
Приложение утверждено
постановлением акимата
Жарминского района
от 11 мая 2012 года № 98
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2012 году, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, источники их финансирования
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарминского района»

1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету
Аумақты қардан тазалау
8
8
Аудандық бюджет
2. Елдi мекендi абаттандыруды өткізу
Аумақты қоқыс пен арамшөптен тазалау
8
8
Аудандық бюджет
Гүлзарларды көгалдандыру
1
1
Аудандық бюджет
2
«Ақжал ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
8
8
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
3
«Аршалы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
4
«Белтерек ауылдық округі әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
5
«Божығұр ауылдық округі әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
6
«Бірлікшіл ауылдық округі әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
7
«Бірлік ауылдық округi әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет

1. Помощь в уборке территории населенного пункта
Очистка территории от снега
8
8
Районный бюджет
2. Проведение благоустройства населенного пункта
Уборка мусора и сорняков на территории
8
8
Районный бюджет
Озеленение цветников
1
1
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжальского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
8
8
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Аршалинского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Бельтерекского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Божыгурского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирликшильского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирликского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет

2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
20
«Шар қала әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
100
100
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
24
24
Аудандық бюджет
21
«Терістаңбалы ауылдық округі әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
22
«Делбегетей ауылдық округі әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
23
«Жарма кенті әкiмiнiң аппараты» мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекен аумағын тазалауға көмек көрсету, ауылдарды абаттандыру
Көшелерді қардан тазалау, көшелердi қоқыс пен арамшөптен тазалау
4
4
Аудандық бюджет
2. Шаруашылық кiтаптарын нақтылау бойынша аймақтық қоғамдық компанияда науқанды өткiзуге қатысу
Жылына екi рет 1 шiлде мен 1 қаңтарда аулаларды аралап, халықты, құстар мен малдарды есепке алып, санақ жүргiзу
3
3
Аудандық бюджет
24
«Ақжал негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
25
«Аршалы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
26
«Қажыгелді атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
27
«Балықтыкөл негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
28
«Шевченко атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
29
«Маяковский атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
30
«Ш. Уалиханов атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Бөлмеде жинау ыдыс-аяқ, еден жуу
1
1
Аудандық бюджет
31
«Арқалық негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
32
«Малай негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
33
«Шар негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Кентарлау ауылы
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
34
«А. Шарипова атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Былқылдақ ауылы
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
35
«С. Алимбетов атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
36
«Көшек негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
37
«Кезенсу негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
38
«Узынжал негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
39
«Қонырбиік орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
40
«Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Асхана үй-жайында тазалық сақтауға көмек көрсету
Үй-жайды жинау, едендерді, ыдыс-аяқты жуу
1
1
Аудандық бюджет
41
Шар қаласының «№ 4 кәсіптік лицей» мемлекеттік мекемесі
Жөндеу жұмыстарын жүргiзу
Мектеп ғимаратын ағымдағы жөндеу (сылау, сырлау жұмыстары)
12
12
Аудандық бюджет
42
«Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар Министрлігі Шығыс Қазақстан облысының төтенше жағдайлар Департаменті Жарма ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Құжаттармен іс жүргiзуде көмек көрсету
Қызметтік хаттарды күнделікті тарату, үй-жайды жинау
4
4
Аудандық бюджет
43
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысы әдiлет департаментiнiң Жарма ауданының әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi (келiсiм бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу, үй-жайды жинау
4
4
Аудандық бюджет
44
Қазақстан Республикасы Қаржы Министірлігінің Салық Комитеті Шығыс Қазақстан Облысы бойынша Салық Департаментінің Жарма ауданы бойынша Салық Басқармасы мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)

2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
20
Государственное учреждение «Аппарат акима города Шар»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
100
100
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
24
24
Районный бюджет
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Теристанбалинского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Делбегетейского сельского округа»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
23
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жарма»
1. Помощь в уборке территории населенного пункта, благоустройства сел
Очистка от снега улиц, уборка от мусора и сорняков улиц
4
4
Районный бюджет
2. Участие в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
Обход дворов, перепись и учет скота, птицы, земли, населения два раза в год на 1 июля и 1 января
3
3
Районный бюджет
24
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Акжал»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
25
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Аршалы»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
26
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа имени Кажыгельды»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
27
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Балыктыколь»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
28
Государственное учреждение «Основная школа имени Шевченко»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
29
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа имени Маяковского»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
30
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа имени Ш. Уалиханова»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
31
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Аркалык»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
32
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Малай»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
33
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Шар» село Кентарлау
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
34
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа имени А. Шарипова» село Былкылдак
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
35
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа имени С. Алимбетова»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
36
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Кошек»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
37
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Кезенсу»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
38
Коммунальное государственное учреждение «Основная школа Узынжал»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
39
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа Конырбиик»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
40
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа имени Жамбыла»
Помощь в наведении порядка и чистоты в помещении столовой
Уборка помещения, мытье полов, посуды
1
1
Районный бюджет
41
Государственное учреждение «Профессиональный лицей № 4» города Шар
Проведение ремонтных работ
Текущий ремонт здания школы (штукатурные, малярные работы)
12
12
Районный бюджет
42
Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям Жарминского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно – Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства документов
Ежедневная разноска служебной корреспонденции, уборка помещений
4
4
Районный бюджет
43
Государственное учреждение «Управление юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов, уборка помещений
4
4
Районный бюджет
44
Государственное учреждение "Налоговое управление по Жарминскому району налогового Департамента по Восточно – Казахстанской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан" (по согласованию)

1. Жергiлiктi бюджетке салық жинау жөнiндегi аймақтық науқанға қатысу
Хабарламаларды тiркеу, оларды салық төлеушiлерге тарату және тапсыру
2
2
Аудандық бюджет
2. Iс жүргiзуге көмек көрсету
Банктiк құжаттарды тiгу
2
2
Аудандық бюджет
3. Салық төлеушiлер iстерiн жинақтауға көмек көрсету
Салықтық есеп беру нысандарын, декларацияларды, жанар-жағар май бойынша iлеспе қағаздарды iрiктеу және тiгу, тексеру актiлерiнiң тiзiмiн жасау
2
2
Аудандық бюджет
4. Салық заңнамасын бұзуды жою жөнiнде хабарламаларды таратуға көмек көрсету
Хабарламалардың барлық түрлерiн тiркеу және тапсыру, салық заңнамасын бұзуды жою жөнiндегi хабарламаларды тарату
1
1
Аудандық бюджет
45
«Жарма аудандық қорғаныс істер жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Республикалық әскерге шақыру науқанын өткiзуге көмек көрсету
Қазақстан Республикасының Қарулы күштерiне азаматтарды шақырту қағаздарын тапсыру
4
4
Аудандық бюджет
46
«Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң сот актiлерiн орындау жөнiндегi Комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы сот актiлерiн орындау жөнiндегi Департаментiнiң Жарма аумақтық сот орындаушылар бөлiмi» филиалы (келiсiм бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге көмек көрсету, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
4
4
Аудандық бюджет
47
Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық атқару жүйесінің Департаментінің «Жарма аудандық № 1 қылмыстық атқару инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджеті
48
«Жарма ауданының № 2 аудандық соты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағаттық құжаттарда iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджеті
49
«Жарма аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Халықты жұмыспен қамту аудандық бағдарламасын орындауда аймақтық науқанды өткiзуге қатысу
Бос орындар жәрмеңкесiн өткiзуге, әлеуметтiк жұмыс орындарының құжаттарын рәсiмдеу үшін қоғамдық жұмыстарына келiсiм шарт жасасуға, жұмыссыздар мониторингіне көмек көрсету
Аудандық бюджет
2. Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтауға көмек көрсету
Атаулы әлеуметтiк көмек пен мемлекеттiк балалар жәрдемақысы бойынша iстердi жинақтау
2
2
Аудандық бюджет
3. Мұрағаттық iсқұжаттарды жүргiзуге көмек көрсету
2010-2011 жылдардағы мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
2
2
Аудандық бюджет
50
«Зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы» Жарма аудандық бөлімшесі мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)

1. Участие в проведении региональной кампании по сбору налогов в местный бюджет
Регистрация уведомлений, разноска и вручение их налогоплательщикам
2
2
Районный бюджет
2. Помощь в ведении делопроизводства
Подшивка банковских документов
2
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в формировании дел налогоплательщиков
Расшивка и подборка деклараций формы налоговой отчетности, сопроводительных накладных по горюче смазывающим материалам, составление описи актов проверок
2
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в разноске уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства
Регистрация и вручение всех видов уведомлений, разноска уведомлений об устранении нарушений налогового законодательства
1
1
Районный бюджет
45
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Жарминского района» (по согласованию)
Помощь в проведении республиканской призывной кампании
Вручение повесток для призыва граждан в Вооруженные силы Республики Казахстан
4
4
Районный бюджет
46
Государственное учреждение «Жарминский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел
4
4
Районный бюджет
47
Государственное учреждение «Департамент Уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области «Уголовно-исполнительной системы № 1 по Жарминскому району» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
48
Государственное учреждение «Районный суд № 2 Жарминского района» города Шар (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
49
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жарминского района»
1. Участие в проведении региональной кампании по выполнению районной программы занятости населения
Помощь в проведении ярмарок вакансий, мониторинг безработных, оформление документов для заключения договоров по общественным работам, социальным рабочим местам, молодежной практике
2
2
Районный бюджет
2. Оказание помощи в формировании дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям
Формирование дел по адресной социальной помощи и государственным детским пособиям
2
2
Районный бюджет
3. Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
формирование архивных документов 2010-2011 годов
2
2
Районный бюджет
50
Государственное учреждение «Государственный центр по выплате пенсий» Жарминский филиал (по согласованию)

1. Зейнетақы мен жәрдемақыны қайта есептеуге байланысты республикалық қоғамдық науқанды өткiзуге көмек көрсету
Зейнетақы мен жәрдемақыны индексациялауға байланысты қайта есептеудi жүргiзуге, зейнетақы iсiн жинақтауға көмектесу
2
2
Аудандық бюджет
2. Зейнетақы iстерiн түгендеуге дайындауда көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
51
«Жарма ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
1
1
Аудандық бюджет
52
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Сот актілерін орындау Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау Департаменті Шар аумақтық бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеуге, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету
Кiрiс және шығыс хат-хабарларын тiркеу, мұрағаттық құжаттарды қалыптастыру
4
4
Аудандық бюджет
53
«Кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжатайналыммен жұмыс iстеуге көмек көрсету, мұрағаттық құжаттарды жинақтауға, ауылшаруашылық өнiмдерiн өндiру мониторингi
4
4
Аудандық бюджет
54
«Жарма ауданының сәулет қала құрылысы және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
8
8
Аудандық бюджет
55
«Жарма ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжатайналыммен жұмысқа көмек көрсету, консьерждер
8
8
Аудандық бюджет
56
«Жарма ауданы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (келісім бойынша)
1. Елді мекенде аумақты тазалауға көмек көрсету
Көшелерді және жаяужолды қардан тазарту
4
4
Аудандық бюджет
2. Ауылда абаттандыруды жүргiзу
Көшелердi, обелиск, серуентоғай, саябақты арамшөптен, қоқыстан тазалау
12
12
Аудандық бюджет
57
«Жарма аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат іс жүргiзу құжаттарына көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
58
«Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттары жұмысында көмек көрсету
Мұрағат құжаттарын жинау, қалыптастыру және өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
59
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі Мемлекеттік инспекция комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Iс жүргiзуге көмек көрсету
Құжаттарды техникалық өңдеу
4
4
Аудандық бюджет
Жиыны:
660
660
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:

1. Помощь в проведении республиканской общественной компании по индексации пенсий, пособий
Оказание помощи в проведении перерасчета, связанного с индексацией пенсий и пособий, формирование пенсионных дел
4
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в подготовке пенсионных дел к инвентаризации
Техническая обработка документов
1
1
Районный бюджет
51
Государственное учреждение «Отдел финансов Жарминского района»
Помощь в ведении делопроизводства
Работа с архивными документами
4
4
Районный бюджет
52
Государственное учреждение «Шарский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Восточно- Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, работа с архивными документами
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции, формирование архивных дел
4
4
Районный бюджет
53
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского – хозяйства и ветеринарии»
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом, формирование архивных документов, мониторинг производства сельхозпродукции
8
8
Районный бюджет
54
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, строительства и градостроительства Жарминского района»
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
8
8
Районный бюджет
55
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Жарминского района» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Помощь в работе с документооборотом, консьержи
4
4
Районный бюджет
56
Коммунальное государственное предприятие «Государственное коммунальное предприятие акимата Жарминского района» (по согласованию)
1. Помощь в уборке территорий населенных пунктов
Очистка улиц и тротуаров от снега
12
12
Районный бюджет
2. Проведение благоустройства села
Уборка от мусора и сорняков улиц, обелисков, скверов, парка
4
4
Районный бюджет
57
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования Жарминского района»
Помощь в ведении делопроизводства архивных документов
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
58
Государственное учреждение «Государственный архив Жарминского района Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами
Сбор и обработка, формирование архивных документов
4
4
Районный бюджет
59
Государственное учреждение «Жарминская районная территориальная инспекция Комитета Государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (по согласованию)
Помощь в ведении делопроизводства
Техническая обработка документов
4
4
Районный бюджет
Итого
660
660
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күндi, сегiз сағаттық жұмыс күнiн құрайды, екi демалыс күнi берiледi, түскi үзiлiс 1 сағат, жұмыс шарттардың негiзiнде жұмыс уақыты ұйымының икемдi нысандары қолданылады.
Еңбекақы төлемi жұмыс уақытын есептеу табелiнде көрсетiлген нақты жұмыс iстеген уақыты арқылы жұмыссыздардың дербес шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiгiне байланысты; еңбектi қорғау және қауiпсiздiк техникасы бойынша нұсқаулықарнайы киiммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтiк жәрдемақы төлеу, денсаулыққа жарақат немесе басқа зақымдану салдарынан келтiрiлген зияндарды өтеузейнетақы және әлеуметтік ақша аударымдары Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргiзiледi. Жұмысшылардың жеке санаттары үшiн (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналарға, мүгедектер, он сегiз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сәйкес санаттың еңбек жағдайы ерекшелiктерiн есепке алу арқылы анықталып, Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшылар мен жұмыс берушiлер арасында жасалатын еңбек келiсiм шарттарымен қарастырылады.
Жарма ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          К.С. Баубекова

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины, имеющие несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Жарминского района                         К.С. Баубекова