"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдеғі N 3-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-11-151 тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-7/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10-7/3 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы  Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 3 сәуірдегі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 3/16-V (мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2571 тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 39-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-11-144 тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтардағы «Достық» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3687504 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 472313 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15878 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3183313 мың теңге;
2 ) шығындар – 3696915,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 27795 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29124 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1329 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 238 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 238 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -37444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 37444,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 29124 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1329 мың теңге;

О внесении изменений в решение № 39-1 от 22 декабря 2011 года "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 3-3/1. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-11-151. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-7/3
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21.12.2012 N 10-7/3 (вводится в действие с 01.01.2013).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 3/16-V от 3 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в решение № 34/397-IV от 8 декабря 2011 года «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2571) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 39-1 от 22 декабря 2011 года «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-11-144, опубликовано в газете «Достык» от 28 января 2012 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3687504 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 472313 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15878 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3183313 тысяч тенге;
2) затраты – 3696915,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27795 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29124 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1329 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 238 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 238 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 37444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37444,3 тысяч тенге;
поступление займов – 29124 тысяч тенге;
погашение займов – 1329 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9649,3 мың теңге.»;
2) 9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 427912 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
3) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте:
53687 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
3964 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
6045 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
37443 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
21844 мың теңге – Қазақстан Республикасында «Білім беруді дамытудың 2011 – 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын» іске асыруға, соның ішінде:
8194 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
13650 мың теңге – үйде оқитын мүгедек балаларды құрал-жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
14817 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
23760 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;
994 мың теңге – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
27047 мың теңге – «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын жүзеге асыруға, соның ішінде:
13347 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
10912 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
2788 мың теңге – жастар практикасын ұйымдастыруға;
59048 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
4) 13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«13. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 553066 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
299974 мың теңге – Зайсан қаласындағы су құбыры желілерін және су бас тоғанын қайта жаңғыртуға;
108000 мың теңге – Айнабұлақ ауылындағы су құбыры желілері және құрылымдарын қайта жаңғыртуға;
101414 мың теңге – Зайсан қаласындағы бұрынғы казарманы пәтер типтес шағын отбасылық жатақханаға айналдыруға қайта жаңғыртуға;
43678 мың теңге – Зайсан қаласындағы бұрынғы казарманы пәтер типтес шағын отбасылық жатақханаға айналдыруға қайта жаңғырту нысанының абаттандыруы мен инженерлік желілер құрылысына.»;

используемые остатки бюджетных средств – 9649,3 тысяч тенге.»;
2) пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 427912 тысяч тенге, согласно приложению 5.»;
3) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
53687 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3964 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
6045 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
37443 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
21844 тысяч тенге – на реализацию «Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы», в том числе:
8194 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
13650 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому.
14817 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
23760 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
994 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
27047 тысяч тенге – на реализацию Программы занятости 2020, в том числе:
13347 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
10912 тысяч тенге – на обеспечение деятельности центров занятости населения;
2788 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
59048 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.».
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен трансферт на развитие из республиканского бюджета в сумме 553066 тысяч тенге, в том числе:
299974 тысяч тенге – на реконструкцию водоснабжения и водозаборных сооружений в городе Зайсан;
108000 тысяч тенге – на реконструкцию водопроводных сетей и сооружений в селе Айнабулак;
101414 тысяч тенге – на реконструкцию бывшей казармы под малосемейное общежитие квартирного типа в городе Зайсан;
43678 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей и на благоустройство объекта реконструкции бывшей казармы под малосемейное общежитие квартирного типа в городе Зайсан.»;

5) 14 тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«14. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 29124 мың теңге кредит көзделгені ескерілсін.»;
6) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешімімен бекітілген 156 қосымшалары осы шешімнің 123қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2012 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме 29124 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.»
6) приложения 156, утвержденные решением сессии районного маслихата № 39-1 от 22 декабря 2011 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

51829
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6468
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16694
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13650
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
242451
2
Әлеуметтiк көмек
223120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223120
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34760
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6389
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29129
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3830
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69514
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3100
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27004
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1528
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12277
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19331
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19331
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17270
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2061
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
983801
1
Тұрғын үй шаруашылығы
320733
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

51829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6468
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16694
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14817
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13650
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
242451
2
Социальное обеспечение
223120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223120
002
Программа занятости
34760
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6389
005
Государственная адресная социальная помощь
29129
006
Оказание жилищной помощи
3830
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69514
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3100
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27004
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35589
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1528
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12277
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19331
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19331
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17270
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2061
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
983801
1
Жилищное хозяйство
320733
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа