"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 шілдедегі N 5-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 шілдеде N 2593 тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-7/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10-7/3 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2012 жылғы 3 шілдедегі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 4/49-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2577 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 39-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-11-144 нөмірімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2012 жылғы 28 қаңтардағы № 8 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 3706260 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 493119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15072 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3182069 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3715671,3 мың теңге;»;
2) 9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 427315 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
3) 11 тармақтың он екінші, он бесінші, он алтыншы абзацтары келесі редакцияда жазылсын:
«27604 мың теңге - «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын жүзеге асыруға, соның ішінде:»;
«3345 мың теңге - жастар практикасын ұйымдастыруға;»;
«57844 мың теңге - «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.»;

О внесении изменений в решение от 22 декабря 2011 года № 39-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2012 года N 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2012 года за N 2593. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-7/3
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21.12.2012 N 10-7/3 (вводится в действие с 01.01.2013).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2577) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-144, опубликовано в районной газете «Достық» от 28 января 2012 года № 8) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3706260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 493119 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15072 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3182069 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 3715671,3 тысяч тенге;»;
2) пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 427315 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
3) двенадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый абзацы пункта 11 изложить в следующей редакции:
«27604 тысяч тенге - на реализацию «Программы занятости 2020», в том числе:»;
«3345 тысяч тенге - на организацию молодежной практики;»;
«57844 тысяч тенге - на развитие сельских населенных пунктов в рамках «Программы занятости 2020».»;

994
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру: мектептер, (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін бейімдеу интернаттары мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
23242
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
187040
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182040
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6820
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16694
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13650
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
129859
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
241531
2
Әлеуметтiк көмек
222135
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222135
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35317
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6860
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29129
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3830
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69955
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3646
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27004
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1528
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12277
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

994
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
23242
9
Прочие услуги в области образования
187040
464
Отдел образования района (города областного значения)
182040
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6820
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16694
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14817
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13650
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
129859
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
241531
2
Социальная помощь
222135
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222135
002
Программа занятости
35317
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6860
005
Государственная адресная социальная помощь
29129
006
Оказание жилищной помощи
3830
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69955
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3646
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27004
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32589
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1528
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12277
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1329
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
9649,3
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
9649,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
9649,3
Зайсан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 шілдедегі
№ 5-1 шешіміне
2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне
5-қосымша
2012 жылға облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Трансферттер
Соның ішінде:
Азаматтардың
кейбір
санаттарына
материалдық
көмек
көрсетуге
(ҰОС
қатысушылар-
ға және
мүгедектеріне
, соғысқа
қатысушыларға
теңестірілген
адамдарға,
қаза тапқан
әскери
қызметшілер-
дің
отбасыларына)
Қазақстан
Республи-
касы
алдында
еңбек
сіңірген
зейнеткер-
лерге
материал-
дық көмек
көрсетуге
Облыс
алдында
еңбек
сіңірген
зейнеткер-
лерге
материал-
дық көмек
көрсетуге
Аз
қамтылған
отбасы-
ларының
балаларын
жоғары оқу
орындарын-
да оқытуға
(оқыту
құны,
стипендия,
жатаханада
тұруы)
«Алтын
Алқа»,
«Күміс Алқа»
белгілерімен
марапаттал-
ған немесе
бұрын «Батыр
Ана» атағын
алған және
1, 2
дәрежелі
«Ана даңқы»
орденімен
марапаттал-
ған көп
балалы
аналарға бір
реттік көмек
көрсетуге
4 немесе
одан көп
бірге
тұратын
кәмелетке
толмаған
балалары
бар көп
балалы
аналарға
бір реттік
материалдық
көмек
көрсетуге
427315
6419
24
190
42000
9980
5350
кестенің жалғасы:
Шығыстар сомасы (мың теңге)
Трансферттер
Соның ішінде:
Өңірлік
жобаларды
(Жол
картасы)
жүзеге
асыруға
"Ауылдың
гүлденуі -
Қазақстанның
гүлденуі"
марафон-
эстафетасын
өткізуге
Зайсан
қаласындағы
Спамбетов
көшесінде
60 пәтерлі
коммуналдық
№ 2 тұрғын
үй құрылысы
Ауылдарды
абаттан-
дыруға
Зайсан
қаласының
су жүйесі
мен су
қондырғы-
ларын қайта
жаңғыртуға
Айнабұлақ
ауылының су
құбыры
желілері және
құрылымдарын
қайта
жаңғырту
427315
131205
2378
172000
20636
32602
4531
Зайсан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 шілдедегі
№ 5-1 шешіміне
3-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне
6-қосымша
2012 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің
бюджеттік бағдарламалары
Қала, ауыл
округ
әкімшілікте-
рінің атауы
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы
бар қаланың,
кенттің, ауылдың
(селоның),
ауылдық (селолық)
округтің әкімі
аппаратының
қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі
қызметтер
Мемлекеттік
органдардың
күрделі
шығыстары
Елді
мекендерде
көшелерді
жарықтан-
дыру
Елді
мекендердің
санитариясын
қамтамасыз
ету
Жерлеу
орындарын
күтіп-ұстау
және туысы
жоқ
адамдарды
жерлеу

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1329
8
Используемые остатки бюджетных средств
9649,3
01
Остатки бюджетных средств
9649,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
9649,3
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 16 июля 2012 года № 5-1
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Трансферты областного бюджета на 2012 год
Суммы расходов (тысяч  тенге)
Трансферты
в том числе:
На оказание
материальной
помощи
некоторым
категориям
граждан
(участникам
ВОВ,
инвалидам
ВОВ, лицам
приравненным
к участникам
ВОВ и
инвалидам
ВОВ, семьям
погибших
военно-
служащих)
На оказание
материаль-
ной помощи
пенсионерам
, имеющим
заслуги
перед
Республикой
Казахстан
На
оказание
материаль-
ной помощи
пенсионерам
, имеющим
заслуги
перед
областью
Для обучения
детей из
малообеспе-
ченных семей
в высших
учебных
заведениях
(стоимость
обучения,
стипендии,
проживание в
общежитии)
На оказание
едино-
временной
материальной
помощи
многодетным
матерям
награжденным
подвесками
«Алтын
алқа»,
«Күміс алқа»
или
получившие
ранее звание
«Мать--
героиня» и
награжденные
орденом
«Материнская
слава» 1, 2
степени
На оказание
едино-
временной
материаль-
ной помощи
многодетным
матерям,
имеющим 4 и
более
совместно
проживающих
несовершен-
нолетних
детей
427315
6419
24
190
42000
9980
5350
продолжение таблицы:
Суммы расходов (тысяч  тенге)
Трансферты
в том числе:
На
реализацию
региональ-
ных
проектов
(Дорожная
карта)
На
проведение
марафона-
эстафеты
"Расцвет
села -
расцвет
Казахстана"
На
строитель-
ство 60-ти
квартирного
коммуналь-
ного
жилого дома № 2 по ул.
Спамбетова в
г. Зайсан
На
благоуст-
ройство сел
Реконструкция
водопроводных
сетей и
водозаборных
сооружений г.
Зайсан
На
реконструк-
цию
водопро-
водных
сетей и
сооружений
с.
Айнабулак
427315
131205
2378
172000
20636
32602
4531
Приложение 3
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 16 июля 2012 года № 5-1
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Бюджетные программы города районного значения,
сельского округа на 2012 год
Наименование
акиматов
города,
сельских
округов
Услуги по
обеспечению
деятельности
акима района
в городе,
города
районного
значения,
поселка, аула
(села),
аульного
(сельского)
округа
Капитальные
расходы
государствен-
ных органов
Освещение
улиц
населенных
пунктов
Обеспечение
санитарии
населенных
пунктов
Содержание
мест
захоронений
и погребение
безродных