Айнабұлақ ауылындағы көшелердің атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-11-150 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)тармақшасына сәйкес Айнабұлақ ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере келе, ШЕШЕМІН:
1. Айнабұлақ ауылындағы Кеңес көшесінің атауы Чайзаданов Сейтқали атындағы көшеге өзгертілсін.
2. Мектеп көшесінің атауы Бариева Фатима атындағы көшеге өзгертілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бас маман Ж. Сағымжановаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің м.а.                М. Көшербаев

О переименовании улиц в селе Айнабулак
Решение акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года N 2. Зарегистрировано управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-11-150
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республика Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнения жителей Айнабулакского сельского округа, РЕШАЮ:
1. В селе Айнабулак переименовать улицу Кенеса на улицу имени Сейткали Чайзаданова.
2. Улицу Школьная на улицу имени Фатимы Бариевой.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Ж. Сагымжанову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
И.о. акима сельского округа                М. Кошербаев